- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Három Redmi 15 érkezett a lengyel piacra
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Hatalmas kedvezménnyel nyit az Ulefone új csúcsmodellje
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Zigi
senior tag
válasz
Killer01 #46582 üzenetére
Srácok az alaplapon világít a led nem a VGA kártyán! És hiba üzenetet is ír hogy nem talál uefi-s vga-t. Javasoltam kapcsolja ki ezt a funkciót az alaplap bios-ában, de azt írja akkor is csinálja, pedig olyankor nem is kereshetne uefi-s kártyát [link]......szerintem kompatibilitási gond lesz.
z0l1ka:
A régi kártyád nem tudta ezt a funkciót ez tudná de nem akar együtt dolgozni az asus lapod az msi vga-val.
Még mindig azt mondom hogy az alaplap biosában lesz a megoldás.Cmos reset volt már?
-
->Raizen<-
veterán
válasz
Killer01 #28429 üzenetére
Okés próbáld meg köszi! A proci alapon menjen meg minden bögészőbe nyiss meg pár lapot. Háttérbe ne nagyon fussanak folyamatok.
A zero core pár perc alatt készenlétibe teszi a monitort és lekapcsolnak a ventik vga-n nálam gondolom nálad se kell sokat várni erre. Az is érdekelne akkor mit mutat a műszer. (Böngésző ilyenkor nem kell mert felébresztheti a kártyát).
-
RetepNyaraB
veterán
válasz
Killer01 #24099 üzenetére
A utolsó Tray Tools 2011 novemberi asszem. Azóta elég sok minden történt gpu téren...
Van egy halom más tuning program; leghasználhatóbb az Afterburner, ha enged feszültséget állítani. Ha nem, akkor ott az asus gpu tweak, amely szintén kellemes cucc, ha működik. Ráadásul Neked Asus kártyád vanMindkettő Riva tunerre épül, ha jól csalódom. Annál jobbat pedig nem nagyon írtak, csak ma már rengeteg kártya van és kissé nehéz mindent eltalálni.
-
válasz
Killer01 #22137 üzenetére
Nekem is úgy van beállítva hogy 10 perc tétlenség után kapcsoljon ki, ki is kapcsol, majd mikor az egérhez nyúlok akkor simán visszakapcsol, minden hiba nélkül, tehát ennél a szériánál már nincs ilyen gond.
Egyébként meg lehet kapni 600 féle átalakítót, tehát ha csak HDMI lenne a kártyán, ahhoz is lehet HDMI->DP átalakítót venni.
-
Bogyó bá'
nagyúr
válasz
Killer01 #22137 üzenetére
A kérdés engem is érint, mert ugyan a mostani DELL elvan a DVI-n, de nyáron jön a párja, és sajnos azon sincs HDMI, "csak" DP: kiterjesztett asztallal szeretném használni, CAD-re természetesen. Ezen a szerencsétlen MSI 7870-en meg csak egyetlen DVI kimenet található. Vagy DP helyett inkább maradjak egy HDMI-DVI átalakítónál?
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 5510 - i5-10G I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 91% Akkumulátor
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB 1 év Garanciával
- Samsung S23 Ultra 8/256GB Jótállás: 2027.02.16.-ig
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest