Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Aranyozott különkiadást kapott a Red Magic 11 Pro+
- iPhone topik
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Google Pixel topik
- Yettel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
syler123
veterán
válasz
batagy
#23173
üzenetére
Köszi, ezt végigpróbálom.
Mondjuk most várnom kell pár órát, nyomtam egy wipe partitiont, nullákkal tölti ki a hdd-t, így eltöröl mindent, így tuti nulláról kezdek, szó szerint

Kisgépen van e-sata, csak kábelem nincs hozzá, de próbáltam sata kábelell összekötve is, a dmesg ugyanazokat a hibákat dobta. Most akkor folyt köv, már ráakarok jönni a megoldásra, mert most szét van szedve a kisgép, a sikerességtől függ, hogy megye-e bele vissza az 1tb-os hdd és teszek rá vissza linux mintet és elfelejtem ami eddig történt, router meg használja a működő 160gb-os hdd-t.
Csak az a baj hogy az a 160gb rettentő kevés, pl használom a dlna-t sorozatok miatt, így jó lenne ha az 1tb-os, vagy legalább az 500gb-os hdd jó lenne.
Érdekes, de gparted-ben mbr fájlrendszerre nem nemlékszem, gpt az volt. Meg pl a particiós tábla melyik legyen? Alapból azon van hogy ms-dos vagy mi, de ms-valami az biztos, nem tudom most nincs bekapcsolva a linuxos gép, win alatt formázok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Milyen okostelefont vegyek?
- Eredeti játékok OFF topik
- Filmvilág
- Milyen autót vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- Óra topik
- CASIO órák kedvelők topicja!
- Aranyozott különkiadást kapott a Red Magic 11 Pro+
- További aktív témák...
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- 10 Darab ÚJ PC Játékszoftver
- Humble szökevények 500-2500Ft
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4121
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3849, 100% Akksi
- Apple iPhone Air Space Black 256 GB Használt, újszerű 100% akku / 7 ciklus 2026. 09.25
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R7 5700X 32GB DDR4 500GB SSD RTX 4060 Ti 8GB Zalman Z1 PLUS Cooler Master 700W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



