Hirdetés
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Google Pixel topik
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Fele annyit ér az iPhone Air, mint amennyibe pár hete került
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
-
Mobilarena
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.
Aktív témák
-
vhw
addikt
válasz
Arpee78
#27904
üzenetére
Persze, asszimetrikusan kéne támadni, de ez úgy szokott működni a randomban, hogy a 6-8 fős csorda beragad, míg a másik oldalon emberfelettit alkotva átverekedi magát a 3-4 tank. Csak gyakran mire ők végezni tudnak a másik szárny nagy "támadó-ereje" felmorzsolódik a számbelileg fele akkora ellenállástól. Na ilyenkor van az, hogy a másik oldal "védői" 100-200 HP-kal rohannak vissza resetelni a foglalást.
"A 6 frontharcos egymástól ~150 méterre helyezkedhet el a pálya teljes szélességét lefedve. Szvsz kissé híg a mezőny, mindenhol van valamicske erő, de sehol se igazán."
A pályák többsége nem nagy "sík terep", mindig valami ütközőzóna körül bontakozik ki a csata, ami maponként van 2-3. Szóval ha mindenhova megy kb. ugyanannyi tank, akkor ha valahol nagy az ellenség ereje, képesek feltartani őket ideig-óráig az ott lévők (jó lenne!), de ezzel egy időben a többi játékosnak kapcsolni kell és jól "megtolni" a másik oldalt (mert ott bizonyára kevés az ellen), vagy átmenni segíteni.
Ez megy randomban, CW/TC-n nem, mert ott ahol támadnak rendszerint nem sokáig lehet feltartani senkit.
Aktív témák
- Apple iPhone 15 Pro - Black Titanium - 128GB - Akku: 87% - Megkímélt állapot!
- LG 65G4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, 100% Akkumulátor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / RX 5700XT 8GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- HP Zbook Studio G8 WorkStation i7-11850H 32GB 512GB Nvidia Quadro T1200 400NIT, 100% sRGB Garis!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest



