Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz lacy86 #141591 üzenetére

    Ha elemezném :)
    de egy ideje nem követem az ausztrálokat mert gólok tekintetében legalább olyan kiszámíthatatlanok mint a spanyolok vagy az angolok(ezeket csak azért követem mert szeretem az angol és spanyol focit, amúgy ha eszem lenne nagy ívben elkerülném a top bajnokságok zömét, egyrészt mert egyre kiegyensúlyozottabbak az erőviszonyok, ezért egyre kiszámíthatatlanabb eredmények születnek, másrészt ezekben a bukmékerek kilométeres előnyben vannak, nézve csak a tegnapi real-t, tény hogy ők már valamit tudtak, amit mi nem, és valószínüleg nem is fogunk megtudni. Tény hogy Zizu elkövetett 1-2 hibát, de ennek a csapatnak automata üzemmódban is nyernie kellett volna, vakon, összekötött lábakkal...
    Előnyben a bukikkal szemben a sokadosztályokban, ifi ligákban , egzotikus bajnokságokban lehetünk.
    Ott egy jó infó aranyat érhet. Tavaly az ázsiai női focibajnokságon óriásikat kaszáltam pl. azzal az infóval hogy két félvér amerikai-filipinó csaj aki nem fért már be az amerikai válogatottba, a fülöp-szigetek válogatottjában szerepelt! Így az esélytelen kiscsapat simán verte a riválisait, és még a "nagyokat" is megszorította(a ő térségükben egy vietnámi és thai válogatott már jónak számít...)
    Tehát az info hatalom, főleg ha a bukik nem tudják! :DDD

    Egyébként ránéztem erre a melbourne meccsre, tényleg kurva jók a számok! Lehet elcsábulok és megtolom overre!
    Lacy: nagyon profin olvasol a számokban! :R
    Tényleg mindkét csapat gólt szerezre is tökély a meccs! :K

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák