Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    Hello,

    Tv elofizum nincs, viszont egesz nap megy a keszulek.
    Hdmivel ra van kotve a gep,monitornak hasznalom radios billentyuvel a kanaperol.
    Ez a komment is tvn keszult, van monitorom, de szinte soha nem ulok le az iroasztalhoz.

    Filmekbol altalaban netflixet, vagy mkv 720p-t, 1080pt nezek, nem igazan erzem a kulonbseget koztuk es a 4k kozott, igy nem pazarolom a helyet,savszelesseget a 4kra.
    Youtubeon is gyakori a 480 meg a 720p, igy azert nem artana, ha a felskalazas normalis lenne.

    Kozel ket evig egy LG60UJ634V modellt gyurtem. Nem volt olyan szep kepe,mint a Haver 55XE85 Sonyjanak,de meg lehetett szokni. Fekete hatternel volt 1-2 szurke "oszlop" ha nagyon neztem, de alapvetoen meg voltam vele elegedve, csak decemberben lejar a gari (meg torlesztok :D) ,es inkabb eladtam, veszek egy masikat reszletre.

    Atmenetileg egy Samsung 46EH5300-at hasznalok. Nem tudom, hogy a kisebb meret miatt, de minden szempontbol jobbnak tunik az lgnel. Egyseges fekete, sehol egy sav/folt picit szebbek a szinek is.
    Sajnos a 46" kicsi nekem, igy mennie kell.

    Utodnak egy TCL 65EP660-at neztem ki, az 5 ev gari szimpi.
    A masik opcio
    Az LG 65UM7050 lenne, de az csak ket ev garis, meg LG.
    A kerdesem, hogy a leirtak alapjan jo lesz nekem a TCL, vagy az meg az uj634v-nel is tragyabb ?
    Illetve a ketto kozul melyik lenne a jobb nekem ?
    Esetleg felejtsem el mindkettot ? :D

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák