Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    (#22) S_xperia_S
    Két context van hozzá, egy event és egy state.
    Task-nál válaszd a "Misc/Say"-t, azzal tudod szóra bírni a Taskert. Itt előre megadott szöveget és/vagy változókat olvastathatsz fel. Második sornál keresőre kattintva kiválasztod a Svox-ot/Mariskát és voilá! :)
    Néha error-t dob, h "missing data". Erre nincs megoldás sajnos, szerintem azért lehet, mert egy idő után kikerül a RAM-ból a Svox. Második nekifutásra már működik.

    (#24) S_xperia_S
    Házikó ikonon kell hosszan nyomni és akkor lesz olyan menüd, ahol projektet tudsz létrehozni és importálni. Beginner módban nem látszanak a projektek.

    (#25) ERPY
    Hajrá, olvasgasd kicsit a leírást Marketen. Vagy tedd fel a kérdéseid...
    A fényerő módosításnak azonnali hatása van (beállítás függő).

    (#26) atillaahun
    Korrektül kezeli a cellainfókat. Egész felhasználóbarát.

    (#27) CoolBoy323
    Na azok azok a CM profilok, amikkel soha nem tudtam kezdeni semmit sem, mivel egyik ilyen és ehhez hasonló alkalmazás se látja őket.

    Magyar howto... Emberek tessék erőltetni az angolt! :N
    Másrészt meg ezért csináltam a fórumot, hogy legyen egy magyar közösség is. :K

    Valóban nem a legegyszerűbb. :D Egy Time context elég hozzá, belépő Task-nak bekapcsolod az autosync-et és a wifi-t, vársz egy-két percet, és kikapcsolod.
    Egynél több belépő task-ot is hozzá lehet adni egy context-hez VAGY egy belépőt és egy kilépőt.

Új hozzászólás Aktív témák