Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Janaboy #63929 üzenetére

    Egyre jobban S01 feelingem van tőle, szerintem nagyon jó volt ez a rész :D Remélem ilyen erős marad a végéig bár nem hiszem, nagyjából megvan a kép: Haloresék feltaláltak valami fasza legyet amivel valami emberi füllel nem hallható frekvencián tudják az embereket irányítani és az a célja hogy megfordítsák a westworldös dolgot. Dolores/Christina storyline szerintem egy parkban van (vagy fizikai vagy metaverse szerű virtuális) és ő egy host vagy NPC aki backstory-t ír a többi hostnak vagy NPC-nek, az emberek rájöttek hogy lehet outsource-olni a munkát :D Vaagy már az egész a feje tetejére van állítva és igazából embereket irányít, de szerintem ez csak akkor lehet ha két külön idősíkot látunk, mert Maeve & Caleb kalandjai úgy mutatják mintha ez egy jelenbeli kutatás lenne, meg ugye amit William-féle Halores csinál, hogy aktívan most próbálnak hatalomhoz jutni. Bernard meg elment szimulátorosat játszani aztán ő tudja melyik végkimenetel nem vezet az emberiség pusztulásához, aztán azt a vonalat akarja végig RP-zni :D

    Szóval vannak itt bőven kérdések, de remélem inkább S01-hez fog hasonlítani jobban mint az S03-hoz, hogy jobban írták meg a dolgokat és rendesen össze van rakva logikailag.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák