Hirdetés

  • Papírvékony külsővel várható a Magic V3

    ma A Honor a 9,9 milliméteres elődnél is vékonyabb lesz csukva és nyilván még vékonyabb nyitva.

  • Problémák a Samsung 3 nm-es node-jával

    ph Egyelőre elég gyenge, 20 százalék alatti a kihozatal a koreai cégnél, ezt szeretnék októberig 60%-ra növelni.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • okiman

    tag

    Mivel nekem utólagosan függetlenített az S2-m ezért várhattam Én napestig az OTA frissítésre. Az igazat megvallva kicsit be voltam tojva, hogy téglát csinálok a telefonomból, de szerencsére nem ez történt. 4.0.3. XXLPQ-ról fríssítettem 4.1.2 XWLSS(független XEH)-re, a következőképp: ICS root, efs mappa kimentése, majd full wipe/FR, ezek után Odin3 v 1.85-be betallóztam a téma összefoglalóban leírtak alapján az én s2-mhöz való JB(XEH)*.tar file-t és 3p29mp várakozás után mer fent is volt a stock JB. Ezt követte SIM pin+Google szinkron. Az app-jaimat Én PC-s Play-ből raktam vissza, mert nekem így volt egyszerűbb ( csak bekattintgattam, hogy mi kell aztán szépen wifi-n magától felrakta frissítette az appokat). Teszteltem: az Antutu v3.4: 10348-at dobott(full stock no tuning+gyári akksi). Telefonálni tudok, nem zárt vissza, iGO Primo hibátlan, wifi fagyás megszünt, gyorsabbnak stabilabbnak érzem. Akksiidőt majd meglátjuk.

    Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

Új hozzászólás Aktív témák