Hirdetés
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- iOS alkalmazások
- Fotók, videók mobillal
- Yettel topik
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
- Apple Watch
- Telekom mobilszolgáltatások
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
f.i.s.h.
csendes tag
Nem lepődnék meg ha ez az áprilisi biztonsági patch azért jött ki, mert valami nagyon kritikus biztonsági rést foltozott be.
A másik tippem hogy valami nagyon elcseszödött az OTA szerver és a telefon kapcsolati rendszere között.
Én már nem is vártam rá a frissítést.Egyébként is már másod telefon lesz lassan, mivel egy Poco x7 pro váltotta.
Igen, elképzelhető - csak az a fura, hogy ha ez így volt, a Redmi Note 12 Pro modelleknél a májusban érkezett frissítést követte még kettő, egy nyáron és egy ősszel. Szóval az április utáni frissítések sem elhanyagolható fontosságúak szerintem.
Mindenesetre úgy tűnik, így jártunk.
Nálam jelenleg a Realme a fő készülék és az is maradna még jó ideig, ha kapna frissítést, mivel semmilyen szempontból nem érzek okot a váltásra - főleg így a sötétebb időszakban, amikor már a fényerő kint is bőven elég. Az elmaradó frissítésekek kívül ez az egyetlen, amiben lehetne kicsit jobb, egyébként nagyon szeretem. -
aprokaroka87
nagyúr
Nem lepődnék meg ha ez az áprilisi biztonsági patch azért jött ki, mert valami nagyon kritikus biztonsági rést foltozott be.
A másik tippem hogy valami nagyon elcseszödött az OTA szerver és a telefon kapcsolati rendszere között.
Én már nem is vártam rá a frissítést.Egyébként is már másod telefon lesz lassan, mivel egy Poco x7 pro váltotta.
-
f.i.s.h.
csendes tag
Megkérdeztem Realme-éket azzal kapcsolatban, hogy várható-e a jövőben security update. Azzal kezdtem, hogy az októberi csomagra számítottam.
Ez volt a válasz:
"As of now there is no update announcement."
-
f.i.s.h.
csendes tag
Amit észrevettem hogy a biztonsági frissítés 2025 április 1 lett.
igazából nem értem hogy eddig mi történt, miért most érkezett meg a frissítés
Na, akkor csak "pár" hónap csúszásban vagyunk az aktuális biztonsági csomaghoz képest. Nem értem, miért nem az októberit kaptuk - ha már kiadtak valamit, ugye... De telefon ezek szerint nem lett lassabb, ez jó hír.
Xiaomis (Note 12 pro) ismerősöm mondta nemrég, hogy 2 biztonsági frissítést is kaptak, egy júliusit, majd egy októberit. Lehet, hogy ezek elég kritikus frissítések./?
Hátha megszánnak bennünket is még egy update-tel ezen kívül. -
aprokaroka87
nagyúr
-
f.i.s.h.
csendes tag
Nocsak!
És konkrétan kiderült, hogy mik a fixek? Biztonsági frissítést tartalmaz a csomag? -
aprokaroka87
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Nem mükszik. :(
Néha fotózásnál eltűnik az utolsó készített kép.
Másnál is? -
Cblacksmithc
aktív tag
én a kijelző rövid időkorlátra tippelnék...
-
Sanyi.mTs
addikt
Nekem elegem lett ebből a telóból.
Dual simesként hazsnálom, már nem engedi kiválasztani, melyik simről karok küldeni. Alap az első.
Néha úgy elsötétül a kijelző, hogy úgy marad, így vagy nem tudom letenni a beszélgetést, vagy felvenni nem tudom, csak ha benyomom az oldaló ki-bekapcs gombot, akkor világosodik ki.
De alap, hogy a beszélgetés végén többször kell rányomni a piros gombra, mert nem akarja letenni.kijelző elsötétülés és csak gombra ébredés probléma mögött, szerintem a közelség érzékelő "megzavarodása" lehet. talán nem érzékeli a fülhöz emelést és a kijelző idő korlát zárja le a képernyőt, ezért kell bekapcsoló gombbal ébreszteni.
-
Orgi
addikt
Nekem elegem lett ebből a telóból.
Dual simesként hazsnálom, már nem engedi kiválasztani, melyik simről karok küldeni. Alap az első.
Néha úgy elsötétül a kijelző, hogy úgy marad, így vagy nem tudom letenni a beszélgetést, vagy felvenni nem tudom, csak ha benyomom az oldaló ki-bekapcs gombot, akkor világosodik ki.
De alap, hogy a beszélgetés végén többször kell rányomni a piros gombra, mert nem akarja letenni.Az elsőt másnál is olvastam már, más telóval, azt hiszem ez vmi hülyesége az új Messages appnak, de talán a kártyák átnevezésével orvosolható volt, ha ugyanaz a gond... a többin esetleg egy gyári állapotos visszaállítás segíthet, ha nem akarsz új telót venni.
-
Zeki
nagyúr
Nekem elegem lett ebből a telóból.
Dual simesként hazsnálom, már nem engedi kiválasztani, melyik simről karok küldeni. Alap az első.
Néha úgy elsötétül a kijelző, hogy úgy marad, így vagy nem tudom letenni a beszélgetést, vagy felvenni nem tudom, csak ha benyomom az oldaló ki-bekapcs gombot, akkor világosodik ki.
De alap, hogy a beszélgetés végén többször kell rányomni a piros gombra, mert nem akarja letenni. -
Zeki
nagyúr
azt hiszem eszközök mappa...
Az sima hangrögzítő, olyan mint a diktafon. Nem call recorder
-
Cblacksmithc
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
van belső hangrögzítője. Minek app ?
Hol?
-
Cblacksmithc
aktív tag
-
Zeki
nagyúr
Van jó hívás rögzítő app?
-
aprokaroka87
nagyúr
Szerintem nem lesz itt már semmilyen frissítés, sanszos hogy az OTA rész ki van már " lőve "
-
Zeki
nagyúr
Valaki azóta kapott frissítést?
Nem.
-
aprokaroka87
nagyúr
Valaki azóta kapott frissítést?
-
Dévacsen
senior tag
-
Cblacksmithc
aktív tag
Szia!
Ezt"Please click Settings > App Management/Apps > App List, click ⠸ or ∶ dots in the upper right corner > Show system, and find Software Update. Click Storage Usage and click Clear Data.
Then in a good network environment, click again on:
realme UI 6.0 & 5.0 & 4.0 & 3.0: Settings > About device > Up to date/realme UI to detect whether there is a new version."kipróbáltad, eredményezett valamit?
ki, de hasonlóan a többiekhez nem talált változást
visszajelzésben leírtam, hogy preferálnám:
Note: If customers express strong desire for new version/OTA, agent could collect cx's details (Model name, IMEI1,Current version,Required Version) to escalate to tech team for single push.
-
Dévacsen
senior tag
Én online rendeltem a realmestore.hu tól.
Az meg elvileg akkor hivatalos forrás volt.
2 év gyártói garanciával.Hát akkor nem tudom.
-
aprokaroka87
nagyúr
Én online rendeltem a realmestore.hu tól.
Az meg elvileg akkor hivatalos forrás volt.
2 év gyártói garanciával. -
Dévacsen
senior tag
Üdv!
Mindenkinek Rmx3393 a típusa a telefonnak?
Mert pár helyen az Rmx3392 is Realme 9 pro + nak van írva.
Hogy mi az eltérés nem tudomNekem is RMX3393.A német fórumon is RMX3393 van.Lehet ahhoz van köze amit Orgi kolléga írt, én például egy sokak által nem megfelelő helyről vettem(B-Tel).Legközelebb jobban figyelek.
-
Dévacsen
senior tag
Szia!
Ezt"Please click Settings > App Management/Apps > App List, click ⠸ or ∶ dots in the upper right corner > Show system, and find Software Update. Click Storage Usage and click Clear Data.
Then in a good network environment, click again on:
realme UI 6.0 & 5.0 & 4.0 & 3.0: Settings > About device > Up to date/realme UI to detect whether there is a new version."kipróbáltad, eredményezett valamit?
Kipróbáltam, semmi változás, azóta többször hard resetet csináltam és kipróbáltam különböző régiókra rakni a beüzemeléstől kezdve, nem értek én ezekhez hogy hozhat e ez érdemi változást, de kipróbáltam, kezdtem mindjárt a német régióval , mivel német fórumon láttam hogy kapják minden 2. hónapban a frissítést, 3x volt augusztus óta, októberben, decemberben és februárban idén...nem jártam sikerrel így sem, találtam egy orosz fórumot is ahol megvannak a frissítések de onnan én nem mernék felrakni semmit
, amúgy ahogy keresgéltem olvasgattam, panaszkodnak hogy rosszabb lett a kamera és az üzemidő az új frissítésekkel. -
aprokaroka87
nagyúr
Üdv!
Mindenkinek Rmx3393 a típusa a telefonnak?
Mert pár helyen az Rmx3392 is Realme 9 pro + nak van írva.
Hogy mi az eltérés nem tudom -
f.i.s.h.
csendes tag
Dear Customer,
Greetings from realme!
We apologize and regret for the inconvenience caused to you. We value the importance of your time and concern.
In response to your query, we would like to inform you that you are using a RMX3393_14.0.0.1000(EX01) version and we already released a RMX3393_14.0.0.1010(EX01) in this device, If your phone not get a OTA update kindly follow the steps below to solve your problem.
Solution:
We apologize for any inconvenience caused. If you cannot receive software/OTA updates, please follow the below troubleshooting steps:
1. Please confirm whether the phone has been unlocked or rooted. If it has been unlocked or rooted, please back up the data and go to the realme Service Center for testing.
2. Please click Settings > App Management/Apps > App List, click ⠸ or ∶ dots in the upper right corner > Show system, and find Software Update. Click Storage Usage and click Clear Data.
Then in a good network environment, click again on:
realme UI 6.0 & 5.0 & 4.0 & 3.0: Settings > About device > Up to date/realme UI to detect whether there is a new version.
3. To enjoy the upgraded experience, the new version will send upgrade reminders in batches. Different phones will receive the push at different times.
Please check the version upgrade plan in the community and update it to the latest version as soon as possible.
It usually takes 7-10 days to send all users the new version/OTA, and if there is any optimization for the version, it will take longer time to push to all after the optimization was done. Appreciate your patience and understanding.
Note: If customers express strong desire for new version/OTA, agent could collect cx's details (Model name, IMEI1,Current version,Required Version) to escalate to tech team for single push.
4. If you have not updated your phone’s system version for a long time, you may not be able to receive system updates due to version restrictions.
This is because upgrading too far apart between versions may cause compatibility issues. Please go to the service center for testing.
5. If the area where you use the product and the area where it was launched don't match, or if updates are being done through unofficial channels, you might not receive update notifications.
6. If you still cannot receive the update after waiting for several days, please backup your device data and visit the nearest authorized realme Service Center for further assistance. Here below we mentioned the service center link; kindly go through it.
https://www.realme.com/eu/legal/repair-service
In case of any further suggestions/inquiries, you can contact us by replying to the same email. Have a good day!
Warm Regards,
realme customer support
Link:https://www.realme.com/eu/support
Warranty:https://www.realme.com/eu/legal/terms-salesSzia!
Ezt"Please click Settings > App Management/Apps > App List, click ⠸ or ∶ dots in the upper right corner > Show system, and find Software Update. Click Storage Usage and click Clear Data.
Then in a good network environment, click again on:
realme UI 6.0 & 5.0 & 4.0 & 3.0: Settings > About device > Up to date/realme UI to detect whether there is a new version."kipróbáltad, eredményezett valamit?
-
Sanyi.mTs
addikt
Én váltottam Samsung a55-re. akkuidőben döbbenetes, hogy mennyit számít az a +500mAh. pénteken munkaidő vége előtt feltöltöm 100%-ra és hétfő délelőttig 7+ órás kijelzőidővel elvagyok és még marad 15-20% az akkuban.
ez a telefon meg megmaradt tartaléknak.
-
ironbed
aktív tag
-
Sanyi.mTs
addikt
-
Cblacksmithc
aktív tag
-
Orgi
addikt
-
Orgi
addikt
Dear Customer,
Greetings from realme!
We apologize and regret for the inconvenience caused to you. We value the importance of your time and concern.
In response to your query, we would like to inform you that you are using a RMX3393_14.0.0.1000(EX01) version and we already released a RMX3393_14.0.0.1010(EX01) in this device, If your phone not get a OTA update kindly follow the steps below to solve your problem.
Solution:
We apologize for any inconvenience caused. If you cannot receive software/OTA updates, please follow the below troubleshooting steps:
1. Please confirm whether the phone has been unlocked or rooted. If it has been unlocked or rooted, please back up the data and go to the realme Service Center for testing.
2. Please click Settings > App Management/Apps > App List, click ⠸ or ∶ dots in the upper right corner > Show system, and find Software Update. Click Storage Usage and click Clear Data.
Then in a good network environment, click again on:
realme UI 6.0 & 5.0 & 4.0 & 3.0: Settings > About device > Up to date/realme UI to detect whether there is a new version.
3. To enjoy the upgraded experience, the new version will send upgrade reminders in batches. Different phones will receive the push at different times.
Please check the version upgrade plan in the community and update it to the latest version as soon as possible.
It usually takes 7-10 days to send all users the new version/OTA, and if there is any optimization for the version, it will take longer time to push to all after the optimization was done. Appreciate your patience and understanding.
Note: If customers express strong desire for new version/OTA, agent could collect cx's details (Model name, IMEI1,Current version,Required Version) to escalate to tech team for single push.
4. If you have not updated your phone’s system version for a long time, you may not be able to receive system updates due to version restrictions.
This is because upgrading too far apart between versions may cause compatibility issues. Please go to the service center for testing.
5. If the area where you use the product and the area where it was launched don't match, or if updates are being done through unofficial channels, you might not receive update notifications.
6. If you still cannot receive the update after waiting for several days, please backup your device data and visit the nearest authorized realme Service Center for further assistance. Here below we mentioned the service center link; kindly go through it.
https://www.realme.com/eu/legal/repair-service
In case of any further suggestions/inquiries, you can contact us by replying to the same email. Have a good day!
Warm Regards,
realme customer support
Link:https://www.realme.com/eu/support
Warranty:https://www.realme.com/eu/legal/terms-salesEgyrészt pozitív, hogy legalább válaszolnak és hogy tényleg van rá frissebb rendszer, másrészt meg ez kb a szokásos bullshit. Én Mediamarktos telóval előbb-utóbb megkaptam őket, de pl szolgáltatónál vagy (zug) GSM boltban vett telókkal inkább lehet ilyen gond. Így csak várhat az ember azt hiszem, bár ha elegen baszogatják őket, talán veszik a fáradtságot hogy ránézzenek a bullshit helyett...
Mondjuk én erre alapoznék, szerintem nálam ilyesmi lehetett:
Note: If customers express strong desire for new version/OTA, agent could collect cx's details (Model name, IMEI1,Current version,Required Version) to escalate to tech team for single push. -
Cblacksmithc
aktív tag
Dear Customer,
Greetings from realme!
We apologize and regret for the inconvenience caused to you. We value the importance of your time and concern.
In response to your query, we would like to inform you that you are using a RMX3393_14.0.0.1000(EX01) version and we already released a RMX3393_14.0.0.1010(EX01) in this device, If your phone not get a OTA update kindly follow the steps below to solve your problem.
Solution:
We apologize for any inconvenience caused. If you cannot receive software/OTA updates, please follow the below troubleshooting steps:
1. Please confirm whether the phone has been unlocked or rooted. If it has been unlocked or rooted, please back up the data and go to the realme Service Center for testing.
2. Please click Settings > App Management/Apps > App List, click ⠸ or ∶ dots in the upper right corner > Show system, and find Software Update. Click Storage Usage and click Clear Data.
Then in a good network environment, click again on:
realme UI 6.0 & 5.0 & 4.0 & 3.0: Settings > About device > Up to date/realme UI to detect whether there is a new version.
3. To enjoy the upgraded experience, the new version will send upgrade reminders in batches. Different phones will receive the push at different times.
Please check the version upgrade plan in the community and update it to the latest version as soon as possible.
It usually takes 7-10 days to send all users the new version/OTA, and if there is any optimization for the version, it will take longer time to push to all after the optimization was done. Appreciate your patience and understanding.
Note: If customers express strong desire for new version/OTA, agent could collect cx's details (Model name, IMEI1,Current version,Required Version) to escalate to tech team for single push.
4. If you have not updated your phone’s system version for a long time, you may not be able to receive system updates due to version restrictions.
This is because upgrading too far apart between versions may cause compatibility issues. Please go to the service center for testing.
5. If the area where you use the product and the area where it was launched don't match, or if updates are being done through unofficial channels, you might not receive update notifications.
6. If you still cannot receive the update after waiting for several days, please backup your device data and visit the nearest authorized realme Service Center for further assistance. Here below we mentioned the service center link; kindly go through it.
https://www.realme.com/eu/legal/repair-service
In case of any further suggestions/inquiries, you can contact us by replying to the same email. Have a good day!
Warm Regards,
realme customer support
Link:https://www.realme.com/eu/support
Warranty:https://www.realme.com/eu/legal/terms-sales -
Cblacksmithc
aktív tag
-
aprokaroka87
nagyúr
A Nokiával volt liszensz vitájuk teljes BBK palettával. Az Oppo volt elsősorban nevesítve, de aztán megegyeztek.
Szerintem azzal, hogy 12-ről volt 2 fő verzió frissítés, rendszeres update-el közben letudták a kötelezőt.
Mondjuk én is jobban örülnék, ha folyamatos update lenne, amíg nagy számban(?) van kint egy telefonja egy cégnek.Na igen, nem mindegy hogy 2 év vagy 2 fő verzió frissítés.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
ironbed
aktív tag
Egyáltalán van még eu support, mert ha jól tudom a Realme teljesen ki vonult az eu-bol.
A Nokiával volt liszensz vitájuk teljes BBK palettával. Az Oppo volt elsősorban nevesítve, de aztán megegyeztek.
Szerintem azzal, hogy 12-ről volt 2 fő verzió frissítés, rendszeres update-el közben letudták a kötelezőt.
Mondjuk én is jobban örülnék, ha folyamatos update lenne, amíg nagy számban(?) van kint egy telefonja egy cégnek. -
aprokaroka87
nagyúr
Egyáltalán van még eu support, mert ha jól tudom a Realme teljesen ki vonult az eu-bol.
-
Orgi
addikt
Decemberben, és most Februárban is jött security update, előbb néztem egy youtube videót a Februári ról, ha más országok felhasználói megkapták ezeket, nem tudom hogy hozzánk miért nem értek el, legalábbis nálam 7 hónapja nincs biztonsági frissítés.Banki ügyeket is intézek róla, egészségesebb lenne ha jönnének, vagy kukázom,pedig meg vagyok vele elégedve, de többet a cégtől nem veszek terméket.
Én sem értem ezt, de már korábban is írtam, hogy írtam egy ticketet a supportnak és érdekes módon másnapra megjöttek az updatek. Esetleg ha írnátok nekik, talán észlelnék a problémát, hogy az EU-s készülékek frissítésével vmi gond van...
-
Cblacksmithc
aktív tag
Decemberben, és most Februárban is jött security update, előbb néztem egy youtube videót a Februári ról, ha más országok felhasználói megkapták ezeket, nem tudom hogy hozzánk miért nem értek el, legalábbis nálam 7 hónapja nincs biztonsági frissítés.Banki ügyeket is intézek róla, egészségesebb lenne ha jönnének, vagy kukázom,pedig meg vagyok vele elégedve, de többet a cégtől nem veszek terméket.
jogos, legalább a decemberi még jó lenne...
-
Dévacsen
senior tag
Decemberben, és most Februárban is jött security update, előbb néztem egy youtube videót a Februári ról, ha más országok felhasználói megkapták ezeket, nem tudom hogy hozzánk miért nem értek el, legalábbis nálam 7 hónapja nincs biztonsági frissítés.Banki ügyeket is intézek róla, egészségesebb lenne ha jönnének, vagy kukázom,pedig meg vagyok vele elégedve, de többet a cégtől nem veszek terméket.
-
f.i.s.h.
csendes tag
Természetesen februárban még érkezhet egy Update, de erre én már kb 50% esélyt látok
Igen, az elmúlt hónapok alapján váratlanul nagy jófejség lenne ez a gesztus a Realme részéről.
Nagyon csodálkoznék, de nagyon örülnék neki. -
aprokaroka87
nagyúr
Természetesen februárban még érkezhet egy Update, de erre én már kb 50% esélyt látok
-
f.i.s.h.
csendes tag
Elvileg 2 Android verzió fő verzió frissítés volt ígérve, biztonsági frissítések terén nem tudom mi a pontos helyzet,
Egyébként meg pont idén jár le a 2 év méghozzá nemsokára.
Igen, a 2 főverziót teljesítették. Ha a hivatalos announcementet/release-t nézzük, akkor idén február 16-án/21-én a 3 év járna le. Ha leragadunk az augusztusi csomagnál, az a szoftveres állapotot tekintve 2,5 évre jönne ki - ráadásul az augusztusi is viszonylag késve érkezett.
-
aprokaroka87
nagyúr
Ha tényleg nem jön semmi, akkor ez nagyon max. 2,5 évnyi szoftveres támogatás, ami elég vérszegény... Lenne, ha nem lett volna szó a decemberi update-ről, amit említettél korábban. Ez egyébként több helyen is feltűnt. Nyilván már nem nagyon érdemes ezzel februárban számolni, de kicsit azért reménykedtem. A februári csomagot pedig vészfrissítésként is emlegették pár oldalon és emiatt mondjuk úgy, hogy az elvileg indokolthoz képest eggyel jobban vártam.
Elvileg 2 Android verzió fő verzió frissítés volt ígérve, biztonsági frissítések terén nem tudom mi a pontos helyzet,
Egyébként meg pont idén jár le a 2 év méghozzá nemsokára.
-
f.i.s.h.
csendes tag
szerintem már semmi nem fog érkezni.
Ha tényleg nem jön semmi, akkor ez nagyon max. 2,5 évnyi szoftveres támogatás, ami elég vérszegény... Lenne, ha nem lett volna szó a decemberi update-ről, amit említettél korábban. Ez egyébként több helyen is feltűnt. Nyilván már nem nagyon érdemes ezzel februárban számolni, de kicsit azért reménykedtem. A februári csomagot pedig vészfrissítésként is emlegették pár oldalon és emiatt mondjuk úgy, hogy az elvileg indokolthoz képest eggyel jobban vártam.
-
hubber19
tag
Segítsetek kérlek: van egy Realme régebbi (8) telefon a családban, amit most egy Samsung-ra kéne költöztetni. Idősebb emberé a telefon, így egy egyszerű és gyors telefon klónozás-költöztetés lenne az ideális, appokkal+lehetőleg jelszavakkal.
Van ilyen megoldás Realme-ről ? PC vagy Android app?
Sajnos a Samsung "saját" Switch PC app-ja nem ismeri fel a Realme-t, az nem akar működni.
Megköszönöm a segítséget.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
f.i.s.h.
csendes tag
Na vajon megérkezik a februári update?
-
Zeki
nagyúr
Az utóbbi időben gondolt egyet és az intelligens oldalsávval zaklatott rengetegszer a telefon, majd erről 1-2 ki-bekapcsolás és újraindítás után leszokott, újabban meg az alapértelmezett keresőmotor kiválasztását akarja kikényszeríteni, pedig már be van állítva. Nem tűnik el az ezzel kapcsolatos üzenet. Nálatok is voltak ilyen furcsaságok?
Az intelligens oldalsáv előjön.
-
f.i.s.h.
csendes tag
Az utóbbi időben gondolt egyet és az intelligens oldalsávval zaklatott rengetegszer a telefon, majd erről 1-2 ki-bekapcsolás és újraindítás után leszokott, újabban meg az alapértelmezett keresőmotor kiválasztását akarja kikényszeríteni, pedig már be van állítva. Nem tűnik el az ezzel kapcsolatos üzenet. Nálatok is voltak ilyen furcsaságok?
-
Orgi
addikt
Előző telefonomat anyám használja tovább, Honor 20, ami már vagy 3 éve nem kapott frissítést amúgy, de ettől még teljesen jól használható maradt. Ezzel az Android verzióval még ha innentől nem kapna több frissítést se a telefon, még sok évig menni fog minden.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
Illetve úgy néz ki hogy érkezik rá frissítés.
Ez alapján.Ez egy telegram csoportból van, kérdés hogy miután ugye elvileg itt már nincs hivatalosan Realme, el fog-e ide jutni.
Jöjjön csak, nem lenne jó, ha valami banki vagy egylb fontos app elkezdne nyavalyogni, hogy már neki nem biztonságos itt működnie.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Cblacksmithc
aktív tag
Mennyi az esély rá hogy nem fog több frissítés érkezni rá?
99
-
aprokaroka87
nagyúr
Mennyi az esély rá hogy nem fog több frissítés érkezni rá?
-
Sanyi.mTs
addikt
-
aprokaroka87
nagyúr
Nekem egy érdekes dolog lépett elő egy ideje, egyszerűen nem tudom mi okozza, vagy mi ez.
Adott egy vezetékes headset, amin ugye van egy gomb.
Na ha ezt a gombot kicsit hosszabban akkor a következő hangok jönnek ki.1. something went wrong ( legalábbis ezt hallom )
2. It " bemondja a pontos időt "
A képernyőn semmi nem történik.
Vajon mi lehet?Közben meg is lett.
Segítségkérés a google-töl az.
-
ironbed
aktív tag
-
Sanyi.mTs
addikt
Áááá félreértettelek. Azt hittem egy halkabb csengőhangra kelnél reggel és egy hangosabb figyelmeztetne később...
A hangerő közös/ugyanaz minden ébresztéshez. A te igényedre sound profiler app kellene.
Pl. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blogspot.mravki.soundprofilestoggle&pli=1
Máshogy nem hiszem, hogy menni fogezt akartam elkerülni, hogy külön appot kelljen telepíteni.
anno samsungon volt olyan, hogy emelkedő hangerő, az is jó lenne, de ezen nem találtam ilyet. -
ironbed
aktív tag
Áááá félreértettelek. Azt hittem egy halkabb csengőhangra kelnél reggel és egy hangosabb figyelmeztetne később...
A hangerő közös/ugyanaz minden ébresztéshez. A te igényedre sound profiler app kellene.
Pl. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blogspot.mravki.soundprofilestoggle&pli=1
Máshogy nem hiszem, hogy menni fog -
Sanyi.mTs
addikt
-
ironbed
aktív tag
-
Sanyi.mTs
addikt
olyat lehet csinálni, hogy a gyári órában külön hangerőt állítok be jelzésekhez?
napközbeni hangos jelzés a reggeli ébresztőhöz elég hangos. és fordítva, a reggeli halk jelzést nappal alig hallom meg. -
Cblacksmithc
aktív tag
-
ironbed
aktív tag
sziasztok, némi segítség kellene. meg tudja-e mondani valaki, hogy a fényképek/albumok között időről időre létrejövő "történetek"-et hogyan lehet engedélyezni vagy letiltani.
Az van, hogy 2 teló azonos verziószámmal megy, egyiken létrejön, másikon pedig nem. beállítások azonosak.
A Galéria/Albumok alatt a három pont alatt ezt találtam.
Mondjuk, ha ez a két beállítás azonos akkor nincs ötletem...
-
Cblacksmithc
aktív tag
sziasztok, némi segítség kellene. meg tudja-e mondani valaki, hogy a fényképek/albumok között időről időre létrejövő "történetek"-et hogyan lehet engedélyezni vagy letiltani.
Az van, hogy 2 teló azonos verziószámmal megy, egyiken létrejön, másikon pedig nem. beállítások azonosak.
-
ironbed
aktív tag
Szia!
Köszi szépen a részletes beszámolót. Ami a Xiaomit illeti, szerintem nem lesz vele gond, könnyen meg lehet szokni. Én a Mi3W-t használtam jópár éve és a Realme előtt is a Miuit nyomkodtam a Mi 8 Lite-on. Ismerősöm aktuális és előző telefonjai Redmi Note-ok voltak és neki sem volt semmi panasza rájuk. Nálam egyik sem fagyott soha. A 14T-vel már egészen komolynak tűnik szoftveres támogatás is.Néztem a Honor 200 mobilarenás kommentszekcióját és sajnos nem győztek meg a hozzászólások/tapasztalatok...A 200 Pro már nagy ugrás lenne árban.
Nézegettem még a Motorola Egde 50 Neot - az nagyjából ideális lenne, de kicsit tartok tőle és egyelőre kicsit drágállom. A Samsung A55 lehetne még egy viszonylag ésszerű választás, de az Exynos-szal kapcsolatban az ismerősi kör kb. minden tagja panaszkodott, pedig az még nagyjából kezelhető méret lenne, így a Xiaomi aktuális Note/T-sorozata mellett már csak egy Nothing 2A lehetne valamilyen szinten "befutó".
Előbb-utóbb kitalálom, de még egy biztonsági frissítést azért remélek a Realme-re - valószínűleg az lesz az utolsó. Már ha méltóztatnak foglalkozni vele.
Átérzem a dilemmádat.
Sajnos az újabb Realme Pro-k nem tudják a B20-at, ami egyelőre azért jó ha megvan.
Az A55 és Nothing 2A túl széles nekem. A Honor-ral nem vagyok kibékülve én sem a cikkek/fórumok alapján.
Az Edge 50 sorozat nagyon tetszik, de szinte az összes példány erősen melegszik a notebookcheck tesztjei alapján, kivéve a Pro-t
-
f.i.s.h.
csendes tag
Szia! Én is ezt a két telefont nézegettem, elég sokáig, mindkettőt többször meg is nyomogattam Mediamarktban. Végül a 14T lett ugye, volt korábban 2 Honor telóm, amiket szerettem (egyik még anyámnál továbbra is használatban van), de a cég olyan gyorsan elengedte az ígéretek ellenére a frissítéseket, hogy már vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban. Igaz akkor még Huawei almárka volt a Honor és pont nagy bajban.
Szóval a 14T: nekem kisebb kezem van és egyszerűen nagynak találom és nehéznek. De a Honor még nagyobb és ugyanannyi súlyra kb, kézbe fogva a Xiaomi könnyebb. A 14T olyan zömök, a Honor kecses, nekem sérülékenyebbnek tűnik és csajosabbnak igazából és mivel én túrázom, ezért ezt is figyelembe vettem. A Realme mérete és súlya sokkal ideálisabb nekem, viszont nyilván videót nézni, netezni jobb a nagyobb kijelző.
Nyilván mindenben jobb a 14T kb, jobb kamera, proci, stb... a GPS észrevehetően jobb. Ami egyedül rosszabb, az az üzemidő, YT videók nagyon bele harapnak az akksiba, de a Honoré se jobb, ha jól láttam. Lehet YT alatt 144 Hz-en megy a képernyője, ezt nem tudom, én lockolnám 90-re ha lenne ilyen beállítás, nekem elég volt az is. De túrázást jól bírta amúgy, net, gps, fényképzéssel közelébe sem volt egy lemerülésnek.Én elégedett vagyok vele, a MIUI-t szokni kell de nem vészes. Viszont hiába jobb mindenben, azért nem lesz az a hű de mekkora előrelépés érzés, de a Honornál sem szerintem. Még a fotókat nem tudtam rendes nagy monitoron megnézni, mekkora előrelépés.
Mediamarktban jól leakciózták, akár ingyen hitelre is el lehet vinni, így 200-ért szerintem megéri a 14T. Amíg a Honor 200 Pro volt 200, az is megérte.Szia!
Köszi szépen a részletes beszámolót. Ami a Xiaomit illeti, szerintem nem lesz vele gond, könnyen meg lehet szokni. Én a Mi3W-t használtam jópár éve és a Realme előtt is a Miuit nyomkodtam a Mi 8 Lite-on. Ismerősöm aktuális és előző telefonjai Redmi Note-ok voltak és neki sem volt semmi panasza rájuk. Nálam egyik sem fagyott soha. A 14T-vel már egészen komolynak tűnik szoftveres támogatás is.Néztem a Honor 200 mobilarenás kommentszekcióját és sajnos nem győztek meg a hozzászólások/tapasztalatok...A 200 Pro már nagy ugrás lenne árban.
Nézegettem még a Motorola Egde 50 Neot - az nagyjából ideális lenne, de kicsit tartok tőle és egyelőre kicsit drágállom. A Samsung A55 lehetne még egy viszonylag ésszerű választás, de az Exynos-szal kapcsolatban az ismerősi kör kb. minden tagja panaszkodott, pedig az még nagyjából kezelhető méret lenne, így a Xiaomi aktuális Note/T-sorozata mellett már csak egy Nothing 2A lehetne valamilyen szinten "befutó".
Előbb-utóbb kitalálom, de még egy biztonsági frissítést azért remélek a Realme-re - valószínűleg az lesz az utolsó. Már ha méltóztatnak foglalkozni vele.
-
Orgi
addikt
Szia! Én is ezt a két telefont nézegettem, elég sokáig, mindkettőt többször meg is nyomogattam Mediamarktban. Végül a 14T lett ugye, volt korábban 2 Honor telóm, amiket szerettem (egyik még anyámnál továbbra is használatban van), de a cég olyan gyorsan elengedte az ígéretek ellenére a frissítéseket, hogy már vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban. Igaz akkor még Huawei almárka volt a Honor és pont nagy bajban.
Szóval a 14T: nekem kisebb kezem van és egyszerűen nagynak találom és nehéznek. De a Honor még nagyobb és ugyanannyi súlyra kb, kézbe fogva a Xiaomi könnyebb. A 14T olyan zömök, a Honor kecses, nekem sérülékenyebbnek tűnik és csajosabbnak igazából és mivel én túrázom, ezért ezt is figyelembe vettem. A Realme mérete és súlya sokkal ideálisabb nekem, viszont nyilván videót nézni, netezni jobb a nagyobb kijelző.
Nyilván mindenben jobb a 14T kb, jobb kamera, proci, stb... a GPS észrevehetően jobb. Ami egyedül rosszabb, az az üzemidő, YT videók nagyon bele harapnak az akksiba, de a Honoré se jobb, ha jól láttam. Lehet YT alatt 144 Hz-en megy a képernyője, ezt nem tudom, én lockolnám 90-re ha lenne ilyen beállítás, nekem elég volt az is. De túrázást jól bírta amúgy, net, gps, fényképzéssel közelébe sem volt egy lemerülésnek.Én elégedett vagyok vele, a MIUI-t szokni kell de nem vészes. Viszont hiába jobb mindenben, azért nem lesz az a hű de mekkora előrelépés érzés, de a Honornál sem szerintem. Még a fotókat nem tudtam rendes nagy monitoron megnézni, mekkora előrelépés.
Mediamarktban jól leakciózták, akár ingyen hitelre is el lehet vinni, így 200-ért szerintem megéri a 14T. Amíg a Honor 200 Pro volt 200, az is megérte. -
f.i.s.h.
csendes tag
Nekem nem volt ilyen gondom, saját töltőjével és munkahelyemen usb-ről másik kábellel is töltöttem rendszeresen.
Én tovább léptem 2 napja egy Xiaomi 14t-re, de nem vagyok túl boldog a váltással egyelőre, szóval azt hiszem benevezek egy 14 Pro+-ra ha esetleg az végre itthon is kapható lesz és nem féltégla lesz.Mi a baj a 14T-vel?
A szoftverfrissítések hiánya miatt én is nagyon gondolkodom a váltáson és pont a 14T-t nézegetem, illetve kacsintgatok a Honor 200 felé is. -
f.i.s.h.
csendes tag
sziasztok!
nektek nincs töltés gondotok? csak eredeti töltőjével töltöttem eddig, mindig lerakva, közben nem mozgattam, nem csináltam semmit vele, ott volt egyhelyben.
erre egy pár hónapja már elkezdett szarakodni. ott vettem észre, hogy feldugtam, 10 perc múlva megyek érte, erre ment bele 1%. aztán néha csinált ilyet, hogy bedugtam és nem jött be a superdart töltés, csak sima töltés. manapság ez már ott tart, hogy jó ha minden 5. dugásra bejön a superdart. nálatok nincs ilyen? a teló csatlakozó kopott ki, vagy a kábel c része kophatott meg és már nem olyan stabil. mint eleinte?Boldog karácsonyt mindenkinek!

Nálam sem volt ilyen probléma egyelőre. Én is használom a saját adapterét a hozzávaló vastag kábellel és néha más töltőfejjel is etetem - nem saját kábellel töltve sem volt semmi gond. Egyébként az akku sem degradálódott szinte semmit közel 2 éves használat alatt.
Mondjuk karácsonyra értékeltem volna egy biztonsági frissítést, de rílmíék szerintem teljesen elengedték ezt a telefont...
Amit nagyon sajnálok... -
cibus
senior tag
Olyan mintha már nem lenne olyan passzentos mint eleinte. Pedig tényleg nem használgattam töltés közben, hogy mozgott/kopott volna. Persze, kipróbáltam volna másik kábellel, de senkinek nincs a környezetemben 15w-osnál gyorsabb töltője. Azzal a kábellel meg ugyan nem érek semmit.
-
ironbed
aktív tag
sziasztok!
nektek nincs töltés gondotok? csak eredeti töltőjével töltöttem eddig, mindig lerakva, közben nem mozgattam, nem csináltam semmit vele, ott volt egyhelyben.
erre egy pár hónapja már elkezdett szarakodni. ott vettem észre, hogy feldugtam, 10 perc múlva megyek érte, erre ment bele 1%. aztán néha csinált ilyet, hogy bedugtam és nem jött be a superdart töltés, csak sima töltés. manapság ez már ott tart, hogy jó ha minden 5. dugásra bejön a superdart. nálatok nincs ilyen? a teló csatlakozó kopott ki, vagy a kábel c része kophatott meg és már nem olyan stabil. mint eleinte?Ahogy írták: a kábelt kellene ellenőrizni, illetve, hogy a csatlakozó nincs eltömődve picit zsebpiszokkal.
Eredeti töltővel, eredeti kábellel mennie kell mindig -
Orgi
addikt
sziasztok!
nektek nincs töltés gondotok? csak eredeti töltőjével töltöttem eddig, mindig lerakva, közben nem mozgattam, nem csináltam semmit vele, ott volt egyhelyben.
erre egy pár hónapja már elkezdett szarakodni. ott vettem észre, hogy feldugtam, 10 perc múlva megyek érte, erre ment bele 1%. aztán néha csinált ilyet, hogy bedugtam és nem jött be a superdart töltés, csak sima töltés. manapság ez már ott tart, hogy jó ha minden 5. dugásra bejön a superdart. nálatok nincs ilyen? a teló csatlakozó kopott ki, vagy a kábel c része kophatott meg és már nem olyan stabil. mint eleinte?Nekem nem volt ilyen gondom, saját töltőjével és munkahelyemen usb-ről másik kábellel is töltöttem rendszeresen.
Én tovább léptem 2 napja egy Xiaomi 14t-re, de nem vagyok túl boldog a váltással egyelőre, szóval azt hiszem benevezek egy 14 Pro+-ra ha esetleg az végre itthon is kapható lesz és nem féltégla lesz. -
Cblacksmithc
aktív tag
sziasztok!
nektek nincs töltés gondotok? csak eredeti töltőjével töltöttem eddig, mindig lerakva, közben nem mozgattam, nem csináltam semmit vele, ott volt egyhelyben.
erre egy pár hónapja már elkezdett szarakodni. ott vettem észre, hogy feldugtam, 10 perc múlva megyek érte, erre ment bele 1%. aztán néha csinált ilyet, hogy bedugtam és nem jött be a superdart töltés, csak sima töltés. manapság ez már ott tart, hogy jó ha minden 5. dugásra bejön a superdart. nálatok nincs ilyen? a teló csatlakozó kopott ki, vagy a kábel c része kophatott meg és már nem olyan stabil. mint eleinte?hát 50 %
cseréld ki a kábelt és azt gondolom, hogy ha nem ezt a vastag kábelt dugod bele és a kábel volt a hibás, akkor is gyorsabban kell, hogy töltsön, mint 10 perc/1%
biztos, hogy nem cserélted ki a kábelt másikra ?
-
cibus
senior tag
sziasztok!
nektek nincs töltés gondotok? csak eredeti töltőjével töltöttem eddig, mindig lerakva, közben nem mozgattam, nem csináltam semmit vele, ott volt egyhelyben.
erre egy pár hónapja már elkezdett szarakodni. ott vettem észre, hogy feldugtam, 10 perc múlva megyek érte, erre ment bele 1%. aztán néha csinált ilyet, hogy bedugtam és nem jött be a superdart töltés, csak sima töltés. manapság ez már ott tart, hogy jó ha minden 5. dugásra bejön a superdart. nálatok nincs ilyen? a teló csatlakozó kopott ki, vagy a kábel c része kophatott meg és már nem olyan stabil. mint eleinte? -
ironbed
aktív tag
Most nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem 2 fő verzió frissítés és 4 év biztonsági volt ígérve. A12-vel jött ki, szóval ez stimmel és elvileg akkor 2026-ig kéne kapnia biztonsági frissítéseket, még ha lassacskán is érnek ide... Én 2.5 éve vettem a telót és még mindig kedvelem, sebessége, akksi is teljesne jó továbbra is, én mivel rengeteget fotózom, egyedül a jobb kamera miatt fogom lecserélni vmikor.
Én is imádom a fotós képességeit. És a kamera szoftvert is folyamatosan fejlesztik hozzá.
Az éjszakai módja kb olyan lett mint a Goggle-é, a stackelt képkészítéssel szuper asztró fotókat lehet készíteni
A fényerő gyengesége tűző napon ami nagyon kevés nekem. Ha az nem lenne, akkor eszembe se jutna a csere
-
Orgi
addikt
Várható is volt hogy nem lesz, de szerintem már biztonsági frissités sem lesz sok.
Most nem vagyok benne biztos, de úgy emlékszem 2 fő verzió frissítés és 4 év biztonsági volt ígérve. A12-vel jött ki, szóval ez stimmel és elvileg akkor 2026-ig kéne kapnia biztonsági frissítéseket, még ha lassacskán is érnek ide... Én 2.5 éve vettem a telót és még mindig kedvelem, sebessége, akksi is teljesne jó továbbra is, én mivel rengeteget fotózom, egyedül a jobb kamera miatt fogom lecserélni vmikor.
-
Zeki
nagyúr
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Orgi
addikt
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Orgi
addikt
Ide megjött az augusztusi patch, RMX3393_14.0.0.1000(EX01).
-
ironbed
aktív tag
igen.
pl értesítési kapcsolókIde is megérkezett.

Mostanában sokat gondolkozom, hogy le kellene cserélnem a telefont, mert a fényerő napon nagyon kevés. Aztán mikor a szoftvert, kamerát használom és körülnézek a piacon, akkor nem találok olyat, ami összeségében jó lenne (vagy nem iszonyat drága) -
aprokaroka87
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
Nekem is ma települt. Változtak dolgok.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
f.i.s.h.
csendes tag
LOL - egyszerre írtunk.

Szóval már legalább ketten vagyunk.
Szerintem számított, hogy írtál nekik. -
f.i.s.h.
csendes tag
-
Orgi
addikt
Ez durva, 2 nap múlva megjött rá a .900-as végű friss szoftver is, ezek szerint volt vmi értelme írni a supportnak és tényleg nem csak rizsa volt, hogy utána néznek, mi a gond... Csak nekem jöttek meg?
-
Orgi
addikt
na nekem megjött a .701-es végű frissítés, kár hogy már újabb is van, de ez is vmi 🤗
-
Zeki
nagyúr
-
Orgi
addikt
Kb mindenki másnak is, itt a 14-es szoftveren belüli újabb frissítésekről van szó, megragadtunk a .100-as végű taln márciusi biztonsági frissítésnél, miközben máshol már .900-as végű szoftver van júliusi biztonsági csomaggal.
-
Zeki
nagyúr
Nekem sem volt még sosem ilyen.
Btw ez nem akar vhogy ide érni hozzánk
De msot ismét megígérte a support, hogy tényleg utána néz, miért nem kaptuk meg ezt és elvileg egy előzőt sem még itt mi... mondjuk bele írtam, hogy tervezem a 13 Pro+-ra váltást, de ha ilyen a support, elgondolkodom azért rajta 

Nekem a Media Marktos telóra rég kijött a 14-es szoft.
-
f.i.s.h.
csendes tag
Köszönöm szépen!
Hát ez az - mi is a Realme "étlapjáról" rendeltünk, csak éppen nem elég, hogy messzebb kerültünk a konyhától, a séf elvtárs egyelőre a nagyobb asztaltársaságoktól felvett rendeléseken dolgozik.
-
Orgi
addikt
Beteszed ide a linket/mailcímet kérlek, ahová írtál nekik?
Nem hiszem, hogy bármi változna a support frissítési tempóján, ha páran rájuk pingelnénk, de ki tudja.
Ha esetleg írnék nekik - amit by default sajnos nem kellene - egyúttal azt is kérném tőlük, hogy adják meg a biztonsági frissítések utolsó dátumát.
Nem mintha sokkal nagyobb biztonságban érezném magam ha up to date a telefon biztonsági frissítések tekintetében, de az elmúlt 2 évre visszatekintve én már lehet, hogy nem márka, UI vagy platform alapján fogok dönteni váltáskor, hanem a támogatás függvényében - különös tekintettel annak gyakoriságára, minőségére és hosszára. Én úgy gondoltam, hogy ez a teló nálam lesz lesz legalább 2 évig (tavaly első negyedévben vettem, akkor már muszáj volt váltanom), de ez egyre kevésbé valószínű, annak ellenére, hogy kifejezetten szeretem használni...Persze, ez a címük:
service.eu@realme.comDe mint látható, jönnek a frissítések amúgy, csak vmiért a magyar telókra még nem ér el.
Van egy FB csoport, Realme UI 5.0 a neve, ott mindig látni ha jön új.
-
aprokaroka87
nagyúr
-
f.i.s.h.
csendes tag
Nekem sem volt még sosem ilyen.
Btw ez nem akar vhogy ide érni hozzánk
De msot ismét megígérte a support, hogy tényleg utána néz, miért nem kaptuk meg ezt és elvileg egy előzőt sem még itt mi... mondjuk bele írtam, hogy tervezem a 13 Pro+-ra váltást, de ha ilyen a support, elgondolkodom azért rajta 

Beteszed ide a linket/mailcímet kérlek, ahová írtál nekik?
Nem hiszem, hogy bármi változna a support frissítési tempóján, ha páran rájuk pingelnénk, de ki tudja.
Ha esetleg írnék nekik - amit by default sajnos nem kellene - egyúttal azt is kérném tőlük, hogy adják meg a biztonsági frissítések utolsó dátumát.
Nem mintha sokkal nagyobb biztonságban érezném magam ha up to date a telefon biztonsági frissítések tekintetében, de az elmúlt 2 évre visszatekintve én már lehet, hogy nem márka, UI vagy platform alapján fogok dönteni váltáskor, hanem a támogatás függvényében - különös tekintettel annak gyakoriságára, minőségére és hosszára. Én úgy gondoltam, hogy ez a teló nálam lesz lesz legalább 2 évig (tavaly első negyedévben vettem, akkor már muszáj volt váltanom), de ez egyre kevésbé valószínű, annak ellenére, hogy kifejezetten szeretem használni... -
Orgi
addikt
Értem.
Más.
Azzal a verzióval ami nekem van, valaki találkozott már azzal a hibával hogy az alkalmazás váltó gomb random az alábbit csinálja?nagy fekete semmi.
FR már volt, de nem javult meg.Nekem sem volt még sosem ilyen.
Btw ez nem akar vhogy ide érni hozzánk
De msot ismét megígérte a support, hogy tényleg utána néz, miért nem kaptuk meg ezt és elvileg egy előzőt sem még itt mi... mondjuk bele írtam, hogy tervezem a 13 Pro+-ra váltást, de ha ilyen a support, elgondolkodom azért rajta 

-
ironbed
aktív tag
Értem.
Más.
Azzal a verzióval ami nekem van, valaki találkozott már azzal a hibával hogy az alkalmazás váltó gomb random az alábbit csinálja?nagy fekete semmi.
FR már volt, de nem javult meg.Én gesztusvezérlést használok, de a nemrég át lett állítva gombokra és nem fordult elő ilyesmi
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Orgi
addikt
Én már írtam a supportnak is, máshol már a .900-as végű szoftver van, de csak a szokásos válasz jött, hogy hullámokban teszik elérhetővé és hozzánk még nem ért el...
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Orgi
addikt
-
f.i.s.h.
csendes tag
-
Orgi
addikt
-
Sanyi.mTs
addikt
Nálatok nem szokott statusbar-on elvégzett email törlés beragadni? Nálam már többször is előfordult, annyira, hogy már zavaró.
Ez addig így marad, míg be nem lépek a gmail appba és nem törlöm újra. -
Orgi
addikt
Csordogál a 900 megás májusi frissítés is errefelé lassan
-
cibus
senior tag
-
novinyul
veterán
-
cibus
senior tag
-
cibus
senior tag
Egy kicsit OFF, de szerintetek lehet a teló usb-c-jén keresztül kiküldeni hangot? Mondjuk egy DAC-ba..?
-
aprokaroka87
nagyúr
Esetleg: ha valakit zavar az, hogy az új rendszer animálja a történéseket, akkor azt ki lehet kapcsolni (animáció). Lehet, hogy csak én érzem úgy, de mintha pörgősebb lenne anélkül.
Én minden telefonon ki kapcsolom az animációkat a fejlesztői beállításokban.
Ugyanis engem eleve idegesít a sok felesleges animáció 😁
-
Cblacksmithc
aktív tag
Esetleg: ha valakit zavar az, hogy az új rendszer animálja a történéseket, akkor azt ki lehet kapcsolni (animáció). Lehet, hogy csak én érzem úgy, de mintha pörgősebb lenne anélkül.
-
aprokaroka87
nagyúr
Lehet csak nekem tűnik úgy, de mint ha változott a Ram kezelés a frissítéssel.
Amit észrevettem hogy néha a feladat váltó másodpercekig fekete képernyőt mutat.Hétvégén valószínűleg nyomok egy FR-t, hàtha helyre jön.
-
novinyul
veterán
-
cibus
senior tag
-
novinyul
veterán
-
cibus
senior tag
-
novinyul
veterán
-
cibus
senior tag
-
ironbed
aktív tag
Másfél nap használat után tetszik. Apró csinosítgatás mellett nekem gyorsabbnak tűnik és tovább bírja az akku.
-
novinyul
veterán
-
Orgi
addikt
A YT-nál nem fizetős funkció már a háttérben lejátszás? Én is sokat hallgatom, de nálam sose ment háttérben, elejétől kezdve.
-
cibus
senior tag
régebben tudott olyat, hogyha a lebegő sávot előhoztam youtubnál, akkor legfelül volt, hogy lejátszás a háttérben és nyugodtan ki lehetett kapcsolni a kijelzőt.
ez már sehogy nem elérhető? nekem nagyon kellene ez a funkció...
-
aprokaroka87
nagyúr
-
Zeki
nagyúr
Most az új rendszerrel tud már barangolni a TP-link Deco mesh hálózatán. A régivel nem tudott.
-
Orgi
addikt
Amúgy ez szinte kizárt, hogy a telefon gondja lenne, több böngészőben nézve is ezt csinálja? Más telefonon ugyana6zzal a böngészővel meg jó?
De ha megírod az oldalt, szívesen ránézek, én Operát használok ezer éve.Az A14 updateről: én problémával továbbra sem találkoztam, érzésre mintha picit tlaán jobban merülne.
-
cibus
senior tag
Persze minden használat közben derül ki, meg egyedi esetek is lehetnek.
Úgy tapasztalom hogy az általános sebesség javult kicsit, korábban pl az mx player esetén észre lehetett venni hogy a hangerő csúszka esetén az animáció mint ha kicsit dadogott volna, most nincs ilyen.Nekem csak olyan gondom van össz a 13on, hogy amikor van egy hosszú oldal egy netes oldalon, ahol van pl csomó termék és görgeteg lefelé, akkor nagyon hamar össze ugrik, szétesik az oldal és nem látszanak a termékek. Tökre használhatatlan. Ez esetleg 14gyel javítva lett?
-
aprokaroka87
nagyúr
Persze minden használat közben derül ki, meg egyedi esetek is lehetnek.
Úgy tapasztalom hogy az általános sebesség javult kicsit, korábban pl az mx player esetén észre lehetett venni hogy a hangerő csúszka esetén az animáció mint ha kicsit dadogott volna, most nincs ilyen. -
cibus
senior tag
Nekem úgy tűnik mint ha valami gyorsabb lett volna, valami meg mint ha kicsit lomhább.
De eddig nincs nagy gond.Köszi
-
aprokaroka87
nagyúr
-
cibus
senior tag
Na Mizu? Eddig semmi hiba, lassulás, melegedés, akadás senkinél?

-
aprokaroka87
nagyúr
-
ironbed
aktív tag
Tudom, hogy unalmas lesz, de nem egy hetes kattingatás/ellenőrzés után ide is megérkezett a hivatalos 14-es. Este frissítem
-
aprokaroka87
nagyúr
Én a realmestore-bol vettem.
Na majd érkezik az update köszönöm. -
novinyul
veterán
majd ha felkínálja...
FR-t érdemes csinálni utánna?Szerintem nem fontos
Béta után ment fel a végleges, de hála istennek nincs probléma. -
Orgi
addikt
majd ha felkínálja...
FR-t érdemes csinálni utánna?Nekem nem kínálta fel, véletlenül felraktam a bétát, aztán arra már fél nap múlva megjött, szerintem most már mindenkinek ki kéne jönnie, aki nem zug gsm-ben vette ki tudja milyen régióból behozva... Én nem csináltam fr-t és semmilyen problémát nem tapasztalok
-
aprokaroka87
nagyúr
majd ha felkínálja...
FR-t érdemes csinálni utánna? -
Orgi
addikt
Gyanús nekem hogy az a majdnem végleges.
Mi az az ex01A 095 végű volt a majdnem végleges, a 100-as a hivatalos végleges. Nálam a bétával sem volt gond, igaz csak fél napig volt fent (véletlenül tettem fel), aztán utána beadta a véglegest is. Semmiféle problémával nem találkoztam, szerintem teljesen nyugodtan felrakható.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- iPhone 11 128GB 100% (3hónap Garancia)
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Odyssey G5 C27G55TQBU Ívelt 27 QHD Gamer Monitor 6 hó garancia Házhozszállítás
- Samsung Galaxy A54 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
És konkrétan kiderült, hogy mik a fixek? Biztonsági frissítést tartalmaz a csomag?
, amúgy ahogy keresgéltem olvasgattam, panaszkodnak hogy rosszabb lett a kamera és az üzemidő az új frissítésekkel.






De itt van tessék

Béta után ment fel a végleges, de hála istennek nincs probléma.

