Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tobaja

    tag

    Hello!
    Olvasgatva a fórumot, rendeltem én is egy Xiaomi Power Bank-t! Csütörtökön (13-án) rendeltem, ma megérkezett, a magyar http://xiaomishop.hu/ .ból.
    A szándék egy 10.400 mAh-s lett volna de a webshopban már nem volt, a 10.000mAh-t. rendeltem, 7.990 ft-ért. Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, és azt mondták a 10.400 mAh-s már egy kifutó széria és nem tudják, hogy lesz e még belőle utánpótlás, ha lesz mikor. (mondjuk amikor a 10.000 mAh-ra kérdeztem rá arra is azt mondta nincs jelenleg, ehhez képest 3 óra múlva a neten megrendeltem! :N )
    Igen lehetett volna olcsóbban is rendelni, külföldről, de a külföldi utazásra nem biztos, hogy meg jött volna, nem szerettem volna kicentizni.
    Leellenőriztem a z oldalon, és eredeti! Tényleg vannak különbségek a 10.400 mAh-hoz képest. A két USB aljzat egymás felett helyezkedik el! Az "MI" felirat ugyan úgy helyezkedik el és ugyan olyan mint a másik készüléknél, az eredetinél. Az "MI" felirat bent van az USB aljzatban is, bár tényleg ennek "nyelve" nem bézs, ha nem inkább fehér. A kábel (szerintem) is ugyan olyan mint az eredetinél leírt, valamint az alján lévő felirat is.
    Most vettem kézbe, és meglepődtem hogy az adaptert nem adják hozzá! de mindegy egy Sony töltővel, és a saját kábelével most kezdtem el tölteni, mert teljesen le van merülve. Kicsit zavar, hogy magyar webshopról rendeltem, és nem kaptam hozzá garancia levelet. Csak az oldalon lehet olvas a garanciális feltételekről, ami szerintem nem egyezik a gyártó "Globalis" oldalán található adatokkal. de ez lehet a magyar törvények, előírások sajátossága is. Valamint, ha itt forgalmazzák miért nincs hozzá megfelelő használati utasítás! Amit adnak melléje igazán nem lenne nagy gond lefordítatni! Egyenlőre ennyi, majd beszámolok, - ha érdekel valakit - a teljesítményéről.

    Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

Új hozzászólás Aktív témák