Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz hoffman_ #48 üzenetére

    Na ez az!
    335 dolcsi.
    Van olyan marha,aki elhiszi hogy megvehet ennyiért egy Rolexet?
    Egy jobb Casio áráért? :D :D
    Mikor ráadásul oda van írva:"Replica’s of Rolex watches"

    [ Szerkesztve ]

  • zord01

    senior tag

    válasz hoffman_ #48 üzenetére

    Én meg itt súgom meg, hogy tökéletes másolat nincs, és nem is lesz soha. Ez BULLSHIT
    Eltérések mindíg lesznek, állítom hogy direkt. Egy karakter nem úgy fog kinézni, más lesz a színe, egy vonal lemarad, vagy mittom én. Az ázsiai VALJOUX 7750-ről meg ne is beszéljünk annyira sz*r. A stopper órán a perc mutató kb 55-56 mp nél fog ugrani, nem az utolsó másodpercben, ahogy az igazi svájci órákon. Plusz ezeken a "komly" relplikákon is pocsék az anyagmegmunkálás. Nem ott, ahol látod, hanem ahol nem, ergó a hátlapon, vagy a csatt eldugottabb részein.
    Az órákhoz kvára értek, és a nagyesküt leteszem hogy soha nem volt, és nem is lesz 100%-os replika.
    Az tudod mi, amit az eredeti gyár gyárt a prototípusról. Na az a 100%-os replika barátom.
    A replika órák is mehetnek az úthenger alá.

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

  • zord01

    senior tag

    válasz hoffman_ #80 üzenetére

    Ez nem szőrszál hasogatás. Én nem vagyok szakértő, de eddig még nem tudtak olyan replikát adni a kezembe, amiről nem mondtam volna meg, hogy az.
    Kis millió jel van. Pl az ázsiai 7750-eseken ha nem pont 3 óránál van a dátum, akkor nagyon mélyen fog ülni, míg az eredetin éppen csak a számlap alatt van.
    Elvileg az úgy 7753-as kínai csoda orvosolni fogja ezt a sunken wheel date problémát, de én még nem sok ilyen szerkezettel szerelt replikát láttam.
    Amúgy az 1000 dolláros replikákat ugyanúgy a 300 dodós tokba szerelik be, csak azért lesz 1000 dollcsi, mert eredeti svájci 7750-est teszenek bele. Egy svájci 7750 5-600 dollár ebayen. Ezt beleteiszik a 300 dodós tokba, és kész az 1000 dolláros replika, amint ugyanúgy meg lehet mondani, hogy koppincs.
    Amúgy ezzel a turbillionos breitlingel nem tudok mint kezdeni egy lapát szr az a kép. Alig látszik rajta valami.
    Amúgy ha hozol nekem egy olyan Breitling navitimer vagy omega seamaster planet ocean replikát, amiről én nem mondom meg, hogy replika, akkor még meg is veszem. (Pedig rühellem a replikákat).
    Én azt mondom a svájci órának nincs párja. Ha csóró vagy vegyél egy 100-200 rugós automata Tissot-t.
    Én is azzal kezdtem. Most van egy Hydroconquestem, és most spórolok egy Breitling Aeromarine Superocean Colt Automatic-ra.

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák