Hirdetés
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Ez lehet a legnagyobb akkuval szerelt Snapdragon 8 Elite telefon
- És milyen illatú legyen a készülék?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- One UI 7 frissítés: volt, nincs
-
Mobilarena
-= Sony Xperia Z3 Compact =-
Új hozzászólás Aktív témák
-
LouiS22
veterán
válasz
umfrider #4219 üzenetére
Baromság, a rootnak semmi köze a téglához, maximum a tisztelt user atyaúristennek hiszi magát/nem tud angolul/nem tud szövegértelmezni/olyat törölt, amit nem kellett volna.
A root önmagában egy dolgot jelent: rendszergazdai jogosultságot kapsz olyan folderhez, amit egyébként pont a te érdekedben tiltottak le (a te alatt átlag béla usert értem, ez a felhasználók 99%-a).
A HTC meg pont rossz példa, mert ők voltak az elsők, akik a bootloader nyitásával ugrasztották a garanciád, plusz egyéb nyalánkságokkal keserítették meg a rootolni vágyók életét. Lehet vitatkozni azon, hogy de a root szoftveres beavatkozás, emiatt miért vész el a garancia, de meg kell érteni a gyártók álláspontját is: szoftveresen fel lehet húzni mondjuk a procit, ami miatt az elfüstölhet, stb.
Ha követsz egy leírást, akkor nem tudod elrontani a rootolást, mert teljesen egyértelműen le van írva, hogy mit csinálsz, miért csinálod. Természetesen csak saját felelősségre. Elég régóta androidozok, minden eszközöm (volt egy pár) rootolt, és eddig sosem volt olyan probléma, amit ne tudtam volna megoldani. Igen, párszor én is elbaltáztam, de utólag mindig a fejemhez csaptam, mert én voltam figyelmetlen, kihagytam egy lépést, és volt olyan is, hogy rossz recoveryt flasheltem
A saját kárából tanul az ember, de hogy magamat ismételjem: szinte elronthatatlan, ha a leírást követed és tényleg be is tartod.
A rootnak pedig igenis most is van jelentősége: nem egy, nem kettő olyan hasznos app van, ami rootot igényel (adaway, titanium backup, vagy akár az xposed). A userek 99 százalékának nem lényegesek, én a marad 1 százalékot képviselem. Akinek nincs rá szüksége, boldogan éldegélhet az említett appok nélkül is, a Sony most fasza rendszert rakott össze
Új hozzászólás Aktív témák
ma A japán gyártó újra egy kompakt házba csomagolt készülékkel rukkolt elő, mely elődjéhez képest még szebb formatervet, és még erősebb hardvert kapott.
Légy szíves először a Téma Összefoglalót olvasd el, hátha a kérdésedre már abban megtalálod a választ!
Boldog Karácsonyt minden Z5C tulajnak!
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- Riasztó topik
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Eredeti játékok OFF topik
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Milyen házat vegyek?
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Házimozi belépő szinten
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A20e/Samsung Galaxy A40/Samsung Galaxy A04s/Samsung Galaxy A03s
- BESZÁMÍTÁS! 4TB WD RED 3,5 SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 15 128GB, Újszerű, Független, 88%, Garanciával!
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF B365M i7 9700F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest