- Milyen okostelefont vegyek?
- Az öregebb iPhone-okat felgyorsítja majd az iOS 27, ígéri az Apple
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
- Itt az első fotó a Galaxy S26 FE-ről
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Jolla és SailfishOS tapasztalatcsere
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Apple Watch
-
12298 - 12201
12298 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 03:42 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dilikutya
félisten
-
wanted5
őstag
-
Forestjo
senior tag
-
wanted5
őstag
Mindent is enged. GoodLock HomeUp modul.
-
Forestjo
senior tag
Akkor meg is fejtetted.
Kis pontosítás: nem a Nova miatt volt, hanem maga a Nova volt az, ahol a reklámok megjelentek.
Ha nem az eredeti launchert használod, hanem telepítesz egy másikat és az van beállítva alapértelmezettnek, akkor az alkalmazás menü, ami megjelenik felfelé suhintáskor az a telepített launcherhez tartozik és nem a gyárihoz. Ott voltak a reklámok.Köszi!
Ezek szerint a Nova újabban beengedi a reklámokat a menüjébe? Ez elég gagyivá teszi. Én főleg azért választottam a Samsung helyett, mert a Novával az alkalmazás menüt végtelenített módon át lehet pörgetni, de a Samsung ezt nem engedi. -
eclipse19
senior tag
A főmenü, amit egy felfele suhintó mozdulattal hívok be. Tele rakta magát ezekkel a reklámokkal.
Viszont arra gondoltam, hogy az évek óta használt Nova launcher miatt lehet és kitöröltem. Az volt! Nem tudom miért csinálta, de 21 óta azt használtam, és csak most az elmúlt hetekben kezdte el.Úgy döntöttem, hogy kicserélem a gépet egy korszerű és támogatott, biztonságosabbra, vettem egy felújított S24 FE-t, mert az érzékeny alkalmazások miatt azért nem mindegy.
Pedig az akksin kívül semmi baja sincs, de még annak sem, csak kicsit gyengébb már, viszont így is kibírt egy napot kevesebb használattal.
Akkor meg is fejtetted.
Kis pontosítás: nem a Nova miatt volt, hanem maga a Nova volt az, ahol a reklámok megjelentek.
Ha nem az eredeti launchert használod, hanem telepítesz egy másikat és az van beállítva alapértelmezettnek, akkor az alkalmazás menü, ami megjelenik felfelé suhintáskor az a telepített launcherhez tartozik és nem a gyárihoz. Ott voltak a reklámok. -
Forestjo
senior tag
A főmenü, amit egy felfele suhintó mozdulattal hívok be. Tele rakta magát ezekkel a reklámokkal.
Viszont arra gondoltam, hogy az évek óta használt Nova launcher miatt lehet és kitöröltem. Az volt! Nem tudom miért csinálta, de 21 óta azt használtam, és csak most az elmúlt hetekben kezdte el.Úgy döntöttem, hogy kicserélem a gépet egy korszerű és támogatott, biztonságosabbra, vettem egy felújított S24 FE-t, mert az érzékeny alkalmazások miatt azért nem mindegy.
Pedig az akksin kívül semmi baja sincs, de még annak sem, csak kicsit gyengébb már, viszont így is kibírt egy napot kevesebb használattal.
-
eclipse19
senior tag
-
Forestjo
senior tag
Sziasztok! Az elmúlt időben másnak is van olyan, hogy a menübe belépve egy csomó Temus reklám jelenik meg?
-
.mf
veterán
Sziasztok!
Épp új mobilra készültem áttölteni mindent, amikor leesett és eltört a kijelző, nincs kép, érintésre nem reagál.
Ha töltőre dugom, rezzen és hangot ad, a többi ezek szerint működik.
USB-C bemenetes monitorra kötöttem, ott kiírja az időt és alatta egy lakat ikon. Youtube tutorial alapján rákötöttem billentyűzetet, egeret - ha billentyűzeten gombot megnyomok, az felébreszti, de hiába írom be a pin kódot, vagy pin kód plusz enter, semmi változás, marad az óra és lakat. Esetleg valami mást is kell csinálni? A telefon ki volt kapcsolódva, SIM kártya már nincs benne.
Már épp lecseréltem, ezért egy kijelzőcserét, javítást már nem áldoznék rá, s kb csak az utolsó 1 hónapnyi kép és kontakt nincs lementve róla.
Előre is köszi, ha van tipp! -
eclipse19
senior tag
Én az akku cserében sem bíznék annyira.
Az enyémben 2 éves korában még garanciában cseréltettem akkut a hivatalos Samsung szervízben.
Ott akkor ugye elvileg gyári új akkut kapott, de a tapasztalatok alapján akkor az új nem tudott többet, mint a 2 éves eredeti, amit lecseréltek.
1 évvel később pedig az új akku egyértelmúen rosszabbul teljesített, mint az eredeti 2 éves korában.
-
Dracula72
senior tag
Azért arról ne feledkezz meg, hogy nemcsak android frissítések, hanem a biztonsági is megszűnik hamarosan, vagy már meg is szűnt.
Persze nem azt mondom, hogy azonnal el kell dobni, de pl banki appokat, adatokat nem biztos, hogy érdemes ezen tárolni, főleg olyan laikus felhasználók esetében, akik kevésbé értenek az IT-hoz és hamarabb kattintanak, töltenek le kétes dolgokat.Pl egy A56 sok szempontból többet tud mint ez, de nem kell érte egy vagyont adni.
Betanítottam a páromat, nélkülem nem tölt le, és ha keresik banktól vagy szolgáltatóktól ahol adatot kér a csaló, akkor megadja az én számomat.
Rá kell beszélnem az újabb típus váltásrára.
-
Dracula72
senior tag
-
Dilikutya
félisten
Általános használatban kevesebb, mint gondoltam. Én S24 Ultrára cseréltem. Van különbség, de nem annyi, amennyit vártam volna.
Talán az októberi security update volt rá az utolsó.
Egyébként jó készülék, nem lassú ma sem, anyámnál szolgál, ő nem bankol rajta. Elődje, az A5 jóval lassabb lett ugyanannyi idős korára. -
wanted5
őstag
Azért arról ne feledkezz meg, hogy nemcsak android frissítések, hanem a biztonsági is megszűnik hamarosan, vagy már meg is szűnt.
Persze nem azt mondom, hogy azonnal el kell dobni, de pl banki appokat, adatokat nem biztos, hogy érdemes ezen tárolni, főleg olyan laikus felhasználók esetében, akik kevésbé értenek az IT-hoz és hamarabb kattintanak, töltenek le kétes dolgokat.Pl egy A56 sok szempontból többet tud mint ez, de nem kell érte egy vagyont adni.
-
kóóó
aktív tag
Cseréltes egy aksit benne, vagy keres egy regalaxy kupont és ujitasd fel .
Vagy egy másik telót és piros tokot😀 -
Dracula72
senior tag
Hát nem magamnak akarok pirosat.
Feleségemnek. Neki van most is piros, csak az aksi miatt vennék újat neki, de látom erről le kell tennem.
Bejött neki de akkor felejtős.
Köszönöm mindenkinek a választ.
-
wanted5
őstag
Nem is értem miért akarna valaki egy ilyen régi készüléket. Most cseréltem S25-re, hát van különbség bőven.
-
Dilikutya
félisten
Snapdragon verziót se fog pár hónapost. Arra sem sok látok esélyt, hogy valahonnan elfekvőben előkerül egy bontatlan példány, bár ez még akár meg is történhet, de az is egy 3+ éves készülék.
-
Forestjo
senior tag
Szia! Az első évben még Exynos procival árulták és sokaknak volt vele baja, tehát azon kívül hogy esélytelen abból az időből szép készüléket találni, nem is volt jó a hardver.
-
thomasa
senior tag
-
icemad
nagyúr
-
rtrace
tag
Régi modell már ez nagyon, 3 évesnél fiatalabbat nem igen fogsz találni.
ReGalaxy program keretében felújítottat esetleg, de azt sem lesz egyszerű, főleg ilyen ritka színekben. -
icemad
nagyúr
-
Dracula72
senior tag
Sziasztok!
Szeretnék venni egy minél fiatalabb (pár hónapos) vagy új s20 FE telót. Piros/Levendula.
szétnéztem sok oldalon, nem sok sikerrel.
Valakinek valami jó ötlete? Köszi. -
thomasa
senior tag
-
thomasa
senior tag
-
icemad
nagyúr
Sziasztok! Ismerősöm 5 éves 20FE telefonját próbálom android 10-ről frissíteni 13-ra, mert az alkalmazások már nem nagyon támogatják. Korábban nem mert semmilyen frissítésre rábökni, ezért maradt 10-en. Igen ám, csak a telefon azt mondja, hogy nincs frissebb sem biztonsági frissítés, sem rendszerfrissítés. Próbáltam a Smart Switch-el PC-ről frissítést keresni, de ezzel sem sikerült. Esetleg van valamilyen ismert módszer az upgrade-re?
Köszönöm.
Jelenleg melyik verzión van?
-
thomasa
senior tag
Sziasztok! Ismerősöm 5 éves 20FE telefonját próbálom android 10-ről frissíteni 13-ra, mert az alkalmazások már nem nagyon támogatják. Korábban nem mert semmilyen frissítésre rábökni, ezért maradt 10-en. Igen ám, csak a telefon azt mondja, hogy nincs frissebb sem biztonsági frissítés, sem rendszerfrissítés. Próbáltam a Smart Switch-el PC-ről frissítést keresni, de ezzel sem sikerült. Esetleg van valamilyen ismert módszer az upgrade-re?
Köszönöm.
-
Forestjo
senior tag
Hallottatok a 13-as verziótól létező kritikus biztonsági javításról? Állítólag minden Galaxy mobilt érint, amely a 13-as utáni és ezért frissítik őket. Ez is kapott a napokban, pedig már egy éve lejárt neki.
-
kelly416
veterán
Minden minta/biómetrikus mellé KELL egy pin, amit néha kér is. Sőt, elméletileg valami 72 óránként egyszer kéri mindenképpen. Ha azt tudjátok, a minta resetelhető.
De ha ezen túl voltatok, akkor tényleg nincs más, mint nullázni a telót. Ahhoz "csak" a fiók email jelszava kell.
Ja? És talán nem hozza vissza az újonnan belakott telóra a régi mintát a felhőből visszaállítás, de onnan visszaállítva az adatok egy része visszaszerezhető.
-
winhate
őstag
-
eclipse19
senior tag
-
winhate
őstag
-
winhate
őstag
Sziasztok
Gyerkőc elfelejtette a zárképernyő kódját(újjal történő minta bevitel,feloldási minta) hogy lehetne feloldani a telót factory reset nélkül ?
Előre is köszönöm -
Andralin
aktív tag
Hali
Hogy az G780F oldalán szereplő 3 USB panelből kettőnél miért a G781-es képe van feltöltve az jó kérdés! Adminisztrációs baki,
elb.sztákfélre kattintottak képfeltöltéskor.
Mivel az F/DS adatlapjáról rendeltél így F/DS-hez valót (G780F-es jelölésűt) fogsz onnan kapni. Ha a G781 oldaláról rendeled azzal nem lőhetsz mellé, az jó lesz a telódba.(Tömören ugye papíron úgy működnek az ilyen oldalak, hogy: "A"-hoz valót rendelsz, akkor "A"-hoz valót kapsz és nem "C", "D", "Z", stb.-hez valót. Persze vannak mellényúlások, akár szerencsések is, de alapvetően nem kaphatsz másik termékhez valót.)
A fő kérdésedre válaszolva: sajnos igen, mehetnek vissza a "rossz" USB-k. A legolcsóbbat - ha ezek után még tudod melyik az
- tartsd meg amíg megjön a jó, legyen mivel tölteni a telót. Ha esetleg nem tudják küldeni így bukod a legkevesebbet és van egy működő telód amit YT-ra, Netflixre, multimédiára tudsz használni.Szia! Időközben megkaptam az általad javasolt linkről rendelt panelt, be is szereltem. Tökéletesen működik vele a telefonom!
Mégegyszer nagyon köszönöm a profi tanácsot!
-
Andralin
aktív tag
Hali
Hogy az G780F oldalán szereplő 3 USB panelből kettőnél miért a G781-es képe van feltöltve az jó kérdés! Adminisztrációs baki,
elb.sztákfélre kattintottak képfeltöltéskor.
Mivel az F/DS adatlapjáról rendeltél így F/DS-hez valót (G780F-es jelölésűt) fogsz onnan kapni. Ha a G781 oldaláról rendeled azzal nem lőhetsz mellé, az jó lesz a telódba.(Tömören ugye papíron úgy működnek az ilyen oldalak, hogy: "A"-hoz valót rendelsz, akkor "A"-hoz valót kapsz és nem "C", "D", "Z", stb.-hez valót. Persze vannak mellényúlások, akár szerencsések is, de alapvetően nem kaphatsz másik termékhez valót.)
A fő kérdésedre válaszolva: sajnos igen, mehetnek vissza a "rossz" USB-k. A legolcsóbbat - ha ezek után még tudod melyik az
- tartsd meg amíg megjön a jó, legyen mivel tölteni a telót. Ha esetleg nem tudják küldeni így bukod a legkevesebbet és van egy működő telód amit YT-ra, Netflixre, multimédiára tudsz használni.Szia!
Hát érdekes tapasztalataim vannak az ügyfélszolgálattal, volt egy pár levélváltásom velük.
Először is arról informáltak, hogy a termékfotók csak tájékoztató jellegűek és nincs garantálva, hogy az ember a fotókon lévő verziót kapja!
Második fura dolog, hogy leírtam nekik a telefonom pontos verzióját és az eredeti, gyári USB panelem verzióját is, fotót is csatoltam róla (G781/B verzió és 03A sub) és erre azt írták, hogy ezt rendeljem meg a készülékemhez, ez lesz a tuti: [link]
A poén, hogy ezt a javasolt verziót rendeltem meg legelőször, ez G780F és 03D sub verzió, ki is próbáltam és nem volt vele térerő. Ezt meg is írtam nekik, hogy az ajánlott terméket már megrendeltem és nem volt kompatibilis és teljesen eltér a verziója az eredetitől. Most várom a válaszukat.
Végül a levelezgetéstől függetlenül megrendeltem az általad javasolt verziót. Nincs raktáron, várni kell pár napot a beszerzésre. Amint megérkezik, ki fogom próbálni és beszámolok az eredményről, remélem ez már jó lesz.
Hálásan köszönöm megint a segítségedet!
-
Andrew88
csendes tag
Szia!
Nagyon köszönöm a részletes magyarázatot, így most már teljesen egyértelmű a helyzet!
Sajnos nem csak koszos az USB csatlakozó az eredeti panelen, hanem mechanikailag van meggyengülve, nem kattan bele rendesen a beledugott dugó, ahogy kellene, csak úgy lazábban benne marad, könnyen elmozdul, kicsúszik. Gyorstöltés kábellel egyáltalán nem működik így, sima töltés pedig általában megy, de ha egy kicsit megmozdul a kábel közben, akkor gyakran leáll a töltés.
Időközben, még mielőtt írtál volna, megrendeltem egy harmadik verziót, csak próbaként, kipróbálni ezt is:
[link]Utána olvastam a hozzászólásodat és nagyon megörültem, mert ez a megrendelt panel a termékfotók alapján pont az a verzió, ami nekem kell, G781 van ráírva. Pénteken érkezett meg és nagy csalódás ért, a panelon lévő verzió szerint ez igazából C780FS WRO3D és 3D verzió.
Akkor ezt az újat már nem is érdemes megpróbálnom beszerelni, igaz? Küldhetem vissza?Kérdés, hogy tévesek a termékfotók az oldalon, vagy véletlen rossz típust küldtek, nem azt, amit rendeltem. Mert ha rossz típust küldtek, akkor érdemes lehet újra megrendelni ugyanezt, ez olcsóbb az általad javasoltnál és van raktáron is, nem kell várni a beszerzésére. De ha a fotók tévesek és ugyanezt küldenék, akkor az általad javasolt verziót kellene megrendelnem végül.
Hali
Hogy az G780F oldalán szereplő 3 USB panelből kettőnél miért a G781-es képe van feltöltve az jó kérdés! Adminisztrációs baki,
elb.sztákfélre kattintottak képfeltöltéskor.
Mivel az F/DS adatlapjáról rendeltél így F/DS-hez valót (G780F-es jelölésűt) fogsz onnan kapni. Ha a G781 oldaláról rendeled azzal nem lőhetsz mellé, az jó lesz a telódba.(Tömören ugye papíron úgy működnek az ilyen oldalak, hogy: "A"-hoz valót rendelsz, akkor "A"-hoz valót kapsz és nem "C", "D", "Z", stb.-hez valót. Persze vannak mellényúlások, akár szerencsések is, de alapvetően nem kaphatsz másik termékhez valót.)
A fő kérdésedre válaszolva: sajnos igen, mehetnek vissza a "rossz" USB-k. A legolcsóbbat - ha ezek után még tudod melyik az
- tartsd meg amíg megjön a jó, legyen mivel tölteni a telót. Ha esetleg nem tudják küldeni így bukod a legkevesebbet és van egy működő telód amit YT-ra, Netflixre, multimédiára tudsz használni. -
Andralin
aktív tag
Hali
Amit linkeltél az G780F/DS, Neked G780G/DS-ed van, nem azonosak. Az F/DS az "csak" 4G-s, a G/DS meg már 5G-s, más a 2 típus hálózati kialakítása. Neked ez kell, ne tévesszen meg a G781B. (G780G ~= G781B, az USB panel ugyan az.)
Ha megnézed az eredeti USB-n a kijelző csati melletti írást G781 lesz, amit vettél azon meg G780F. Ha mégis G781 van az újon, akkor az egy hibás darab.
Btw, a régi USB csati nem csak el van tömődve zsebkosszal? Egy takarítás lehet megmentené a tárcád 10e+ Ft mínusztól.

Szia!
Nagyon köszönöm a részletes magyarázatot, így most már teljesen egyértelmű a helyzet!
Sajnos nem csak koszos az USB csatlakozó az eredeti panelen, hanem mechanikailag van meggyengülve, nem kattan bele rendesen a beledugott dugó, ahogy kellene, csak úgy lazábban benne marad, könnyen elmozdul, kicsúszik. Gyorstöltés kábellel egyáltalán nem működik így, sima töltés pedig általában megy, de ha egy kicsit megmozdul a kábel közben, akkor gyakran leáll a töltés.
Időközben, még mielőtt írtál volna, megrendeltem egy harmadik verziót, csak próbaként, kipróbálni ezt is:
[link]Utána olvastam a hozzászólásodat és nagyon megörültem, mert ez a megrendelt panel a termékfotók alapján pont az a verzió, ami nekem kell, G781 van ráírva. Pénteken érkezett meg és nagy csalódás ért, a panelon lévő verzió szerint ez igazából C780FS WRO3D és 3D verzió.
Akkor ezt az újat már nem is érdemes megpróbálnom beszerelni, igaz? Küldhetem vissza?Kérdés, hogy tévesek a termékfotók az oldalon, vagy véletlen rossz típust küldtek, nem azt, amit rendeltem. Mert ha rossz típust küldtek, akkor érdemes lehet újra megrendelni ugyanezt, ez olcsóbb az általad javasoltnál és van raktáron is, nem kell várni a beszerzésére. De ha a fotók tévesek és ugyanezt küldenék, akkor az általad javasolt verziót kellene megrendelnem végül.
-
Andrew88
csendes tag
Hali
Amit linkeltél az G780F/DS, Neked G780G/DS-ed van, nem azonosak. Az F/DS az "csak" 4G-s, a G/DS meg már 5G-s, más a 2 típus hálózati kialakítása. Neked ez kell, ne tévesszen meg a G781B. (G780G ~= G781B, az USB panel ugyan az.)
Ha megnézed az eredeti USB-n a kijelző csati melletti írást G781 lesz, amit vettél azon meg G780F. Ha mégis G781 van az újon, akkor az egy hibás darab.
Btw, a régi USB csati nem csak el van tömődve zsebkosszal? Egy takarítás lehet megmentené a tárcád 10e+ Ft mínusztól.

-
icemad
nagyúr
Üdv a tisztelt egybegyűlteknek!
S20FE-mhez vettem egy ZUZG "márkájú" USB-C - jack átalakítót és sajnálattal tapasztaltam, hogy minden lejátszott hangfájl kb első fél másodpercét levágja. A Trust NIKA Touch Bluetooth fülesemmel ugyanezt csinálja, miközben egy OTG kábelre dugott gagyi SilverLine hangkártyával nem produkálja ezt a jelenséget. Nektek mi a tapasztalatotok, milyen átalakítót érdemes venni? A gyárit kicsit drágának találom. Netán lehet valamit állítgatni, amivel kiküszöbölhető ez a jelenség?
A szoftver verziója XXSEEXL1, minden buherálástól mentes (egyelőre).
Köszönöm előre is!A gyári samsung van talán 4500 forint is... Kicsit drága, de nem kell vele szenvedni.
-
G.FeT
tag
Üdv a tisztelt egybegyűlteknek!
S20FE-mhez vettem egy ZUZG "márkájú" USB-C - jack átalakítót és sajnálattal tapasztaltam, hogy minden lejátszott hangfájl kb első fél másodpercét levágja. A Trust NIKA Touch Bluetooth fülesemmel ugyanezt csinálja, miközben egy OTG kábelre dugott gagyi SilverLine hangkártyával nem produkálja ezt a jelenséget. Nektek mi a tapasztalatotok, milyen átalakítót érdemes venni? A gyárit kicsit drágának találom. Netán lehet valamit állítgatni, amivel kiküszöbölhető ez a jelenség?
A szoftver verziója XXSEEXL1, minden buherálástól mentes (egyelőre).
Köszönöm előre is! -
Crucio
aktív tag
Nekem Spigen Tough Armor van Spigen kijelzővédő fóliával
-
koma106
senior tag
Sziasztok! Hátlapot és "tokbarát" teljes kijelzős üvegfóliát keresek a telefonra (amivel az ujjlenyomat olvasó is működik). Sajnos már nem találok nagy kínálatot a neten. Van esetleg ajánlott típus, bolt, bármi?
-
Blac1
aktív tag
Sziasztok!
Elköszönök a csoportól. Pénteken megjött az utód. Ezt meg kapja a fiam. Ezúton is köszönök minden segítséget amit az évek alatt kaptam. -
goom
senior tag
Köszönöm mindenkinek a javaslatokat! Elvégeztem minden ajánlott beállítást, és íme, működik szépen!
-
samu74
addikt
Próbáld ki hogy azon a szakaszon ahol jársz a Maps offline részben töltsd le azt a szakaszt. Nyelvi fáljt is,meg állítsd magyarra.
-
icemad
nagyúr
-
goom
senior tag
-
updog
őstag
Úgy tűnik tényleg csak a köldökszösz volt ami kinyomta a kábelt, és azóta hogy kipucoltam, minden OK (töltő, drón, és Android Auto fronton is). Szóval 3 év 3 hónap után still going strong

Mondjuk érezhetően receg már a felhasználói élmény, de én nem az vagyok aki emiatt telefont cserélne (tényleg, ezt hogy lehetne validálni? Futtatok egy antutu-t és ha pl. 17%-kal kevesebb a kapott pont mint amiket a kijöttekor kapott, akkor bizonyítottam a tervezett avulást?
) -
icemad
nagyúr
-
samu74
addikt
Ha pl. GPS látja normálisan a műholdakat(GPS test pl.) pláne ha mobilneted is van mennie kellene .Frissítést nézted?
-
bluerain
csendes tag
Sziasztok!
A teló USB csatlakozója kezd rakoncátlankodni, Android Auto-t, drón távirányítót rendszeresen eldobja vagy nem is csatlakozik, töltéskor nagyon válogatós és egyre többször írja ki hogy ellenőrizzem hogy tényleg csatlakoztatva van.
A Samsungból az Oktogonon lévő szervizbe irányítottak (már beszéltem is velük), viszem is oda a nyaralások után (pfff 128 gigát átnézni és cca 2-3 hétig visszaköltözni a régi telóra...
) , csak kíváncsi vagyok volt-e hasonló problémája másnak is? Azt mondták ha csak USB aljzat azt viszonylag olcsó lesz, ha alaplap is, akkor GTK...Nekem két hete cseréltek USB csatit. Elkezdett nem tölteni, meg hogy ellenőrizzem a töltőt stb, aztán egyszer csak nem töltött. 21 ezer volt Debrecen Samsung Experience-ben. 2 óra alatt kész volt.
-
goom
senior tag
-
samu74
addikt
Sziasztok, segítséget kérek - bár OFF, tudom... A Google Maps (Térkép) nagy segítség navigációra - de sehogy sem sikerül "szóra bírnom". Illetve, az a szürreális helyzet, hogy végig csendben marad - bár mutat mindent közben - és amikor már ott vagyok (de csak akkor!) megszólal, hogy "megérkezett úti céljához".
Ez mitől lehet?Maps beállításokban keress ezekre.
-
goom
senior tag
Sziasztok, segítséget kérek - bár OFF, tudom... A Google Maps (Térkép) nagy segítség navigációra - de sehogy sem sikerül "szóra bírnom". Illetve, az a szürreális helyzet, hogy végig csendben marad - bár mutat mindent közben - és amikor már ott vagyok (de csak akkor!) megszólal, hogy "megérkezett úti céljához".
Ez mitől lehet? -
kelly416
veterán
-
fjudors
aktív tag
Régi műanyag szívószál végét vágtam meg régen, azzal piszkáltam bele, de azóta vettem kefe-készletet erre a célra.
Egyszer jártam én is így, nagy pofával közöltem, higy nincs benne semmi, majd amint belekotortam, kijött egy fél parókára való és rögtön jó lett az usb.
Azóra "type-c dustproof" hívószóra szoktam vásárolni alin.
Mióta azokat a kis gumidugókat használom, soha nem rinyákol fél órás úszás után sem, hogy beázott a csatlakozó, soha nincs tele porral, szösszel. Csak ajánlani tudom, pedig tok nélkül használom a telóimat szinte mindig.én használok
és vezeték nélkül töltök
mégis, amikor fél évben egyszer rádugok egy otg-t, panaszkodikmegkaparom a felületét, és jó
szvsz oxidálódik a felület -
samu74
addikt
Régi műanyag szívószál végét vágtam meg régen, azzal piszkáltam bele, de azóta vettem kefe-készletet erre a célra.
Egyszer jártam én is így, nagy pofával közöltem, higy nincs benne semmi, majd amint belekotortam, kijött egy fél parókára való és rögtön jó lett az usb.
Azóra "type-c dustproof" hívószóra szoktam vásárolni alin.
Mióta azokat a kis gumidugókat használom, soha nem rinyákol fél órás úszás után sem, hogy beázott a csatlakozó, soha nincs tele porral, szösszel. Csak ajánlani tudom, pedig tok nélkül használom a telóimat szinte mindig.Ja,az alin van ilyen kis usb piszka,tök jók.Nekem is tele megy mindig szösszel meg porral.
-
kelly416
veterán
Bakker, be akartam bizonyítani hogy tök tiszta a csatlakozó, egy kihegyezett fogpiszkálóval elkezdtem kotorni, három köldökszösznyi cucc jött ki és most a drónt rádugva már azonnal csatlakozik
Kíváncsi leszek az autóra mert marha idegesítő volt, nyilván a full ismeretlen utakon dobta el mindig az AA a vezetékes kapcsolatot 
Köszi a tippet, és a válaszokat

Régi műanyag szívószál végét vágtam meg régen, azzal piszkáltam bele, de azóta vettem kefe-készletet erre a célra.
Egyszer jártam én is így, nagy pofával közöltem, higy nincs benne semmi, majd amint belekotortam, kijött egy fél parókára való és rögtön jó lett az usb.
Azóra "type-c dustproof" hívószóra szoktam vásárolni alin.
Mióta azokat a kis gumidugókat használom, soha nem rinyákol fél órás úszás után sem, hogy beázott a csatlakozó, soha nincs tele porral, szösszel. Csak ajánlani tudom, pedig tok nélkül használom a telóimat szinte mindig. -
updog
őstag
Bakker, be akartam bizonyítani hogy tök tiszta a csatlakozó, egy kihegyezett fogpiszkálóval elkezdtem kotorni, három köldökszösznyi cucc jött ki és most a drónt rádugva már azonnal csatlakozik
Kíváncsi leszek az autóra mert marha idegesítő volt, nyilván a full ismeretlen utakon dobta el mindig az AA a vezetékes kapcsolatot 
Köszi a tippet, és a válaszokat

-
wanted5
őstag
Sziasztok!
A teló USB csatlakozója kezd rakoncátlankodni, Android Auto-t, drón távirányítót rendszeresen eldobja vagy nem is csatlakozik, töltéskor nagyon válogatós és egyre többször írja ki hogy ellenőrizzem hogy tényleg csatlakoztatva van.
A Samsungból az Oktogonon lévő szervizbe irányítottak (már beszéltem is velük), viszem is oda a nyaralások után (pfff 128 gigát átnézni és cca 2-3 hétig visszaköltözni a régi telóra...
) , csak kíváncsi vagyok volt-e hasonló problémája másnak is? Azt mondták ha csak USB aljzat azt viszonylag olcsó lesz, ha alaplap is, akkor GTK...szerviz előtt érdemes lenne kitakarítani
-
deka10
senior tag
Sziasztok!
A teló USB csatlakozója kezd rakoncátlankodni, Android Auto-t, drón távirányítót rendszeresen eldobja vagy nem is csatlakozik, töltéskor nagyon válogatós és egyre többször írja ki hogy ellenőrizzem hogy tényleg csatlakoztatva van.
A Samsungból az Oktogonon lévő szervizbe irányítottak (már beszéltem is velük), viszem is oda a nyaralások után (pfff 128 gigát átnézni és cca 2-3 hétig visszaköltözni a régi telóra...
) , csak kíváncsi vagyok volt-e hasonló problémája másnak is? Azt mondták ha csak USB aljzat azt viszonylag olcsó lesz, ha alaplap is, akkor GTK...Nemrégen javítattam többek közt az usb aljzatot is, csináltam biztonsági mentés is, de van egy olyan, hogy karbantartási üzemmód, így ha nincs alaplap csere akkor egyszerűen csak visszakapcsolod és minden a régi, ahogy korábban volt. A navigációs sávot érdemes visszaállítani gombokra, mert valami gebasz van újjhuzásos mozdulatoknál. A szegedi Super Elszoban javították.
-
samu74
addikt
Sziasztok!
A teló USB csatlakozója kezd rakoncátlankodni, Android Auto-t, drón távirányítót rendszeresen eldobja vagy nem is csatlakozik, töltéskor nagyon válogatós és egyre többször írja ki hogy ellenőrizzem hogy tényleg csatlakoztatva van.
A Samsungból az Oktogonon lévő szervizbe irányítottak (már beszéltem is velük), viszem is oda a nyaralások után (pfff 128 gigát átnézni és cca 2-3 hétig visszaköltözni a régi telóra...
) , csak kíváncsi vagyok volt-e hasonló problémája másnak is? Azt mondták ha csak USB aljzat azt viszonylag olcsó lesz, ha alaplap is, akkor GTK...Nekem is az halt le 10 hónapos korában, de azt gariban megcsinálták. Tuti hogy nálad is a csatlakozót kell cserélni.
-
updog
őstag
Sziasztok!
A teló USB csatlakozója kezd rakoncátlankodni, Android Auto-t, drón távirányítót rendszeresen eldobja vagy nem is csatlakozik, töltéskor nagyon válogatós és egyre többször írja ki hogy ellenőrizzem hogy tényleg csatlakoztatva van.
A Samsungból az Oktogonon lévő szervizbe irányítottak (már beszéltem is velük), viszem is oda a nyaralások után (pfff 128 gigát átnézni és cca 2-3 hétig visszaköltözni a régi telóra...
) , csak kíváncsi vagyok volt-e hasonló problémája másnak is? Azt mondták ha csak USB aljzat azt viszonylag olcsó lesz, ha alaplap is, akkor GTK... -
macika69
tag
Köszönöm, egyelőre találtam egy eladó törött képernyős darabot meg egy szervízt, ahol összerakják a kettőt, de ha a javítás sem meg az sem jön össze, kereslek még.
Rendben!
-
szmozes888
csendes tag
-
macika69
tag
Sziasztok!
Három napja meghalt a telefonom. Egyik este (50% körüli állapotban) kikapcsolt és azóta semmire sem reagál, töltésre, kikapcsoló+fel/le hangerőgombok, semmi. Anyukám elvileg látta egyszer felvillanni 2 napja egy pillanatra, nem tudom, hogy valóban felvillant-e, vagy csak valami optikai csalódás volt.
Jó értékelésű szervizesek azt mondták, hogy alaplap hiba. Láttatok már ezzel a típussal ilyesmit, van rá remény, hogy valamelyik szervíz helyre tudja pofozni, vagy lőttek neki?
Amennyiben lőttek, van tippetek adatmentő cégre és új, hasonló telefonra? Használtan kb 70-ig tudnék rászánni.Nekem van eladó esetleg, ha az megoldás.
Új hozzászólás Aktív témák
-
12298 - 12201
12298 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Lg 32U631A-B IPS Monitor! 2560x1440 / 100Hz / 5ms
- Új Creative Sound Blaster JAM V2
- HP EliteBook 840 G11 Ultra 7 / 16GB RAM / 512GB SSD / FHD+ IPS / Garancia 2027.11.
- Hp, Dell, Lenovo gyári 65W USB-C / Type-C töltők, tápegységek
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7500 / RX 570 / 16GB DDR4 / 256SSD + 500HDD
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

A topicban bárminemű termék hirdetése, árulása, kínálása TILOS!

Kíváncsi leszek az autóra mert marha idegesítő volt, nyilván a full ismeretlen utakon dobta el mindig az AA a vezetékes kapcsolatot


