- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- A fejlődő országokban jobban bíznak az emberek az AI-ban
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- iPhone topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
l.skywalker
titán
válasz
jozso1989 #10553 üzenetére
Kiderült nem vagyok olyan okos, mint gondoltam: a 3rd party RAM kezelő csak rontott a
A lényeg, hogy csak az segít a gépen, ha "bizonyos" alkalmazások nincsenek fent rajta. Mivel nem tudom mik ezek, a legtöbb dolgot vagy leszedek vagy kompromisszumot kötök. Elégg kezdem unni, hogy vagy minden fent van és sz@r vagy nindent letörlök és voilá, megy a zene+chrome de egy csomó dologról (Skype, Swiftkey, Feedly stb...) le kell mondanom. Ezért érzem úgy, hogy az SP baromi jó készüléknek indult, de valahol elcsesződött és kiadták ezen az áron, mert tudták, hogy 2-3 évet fog megélni a széria. Darvinya meg jól rátapintott a bajára, csak azt nem meri kihangsúlyozni, hogy ilyen hasonló kategóriájú készülékeknél vagy csak el-elvétve vagy egyáltalán nem fordul elő.Mindezek ellenére ki merem jelenteni, hogy az SP az eddigi legjobb készülékem a sorban, mert a hardweres korlátai nagyon tágra vannak szabva, fut rajta szépen minden, főleg olyan dolgok, amik a korábbi foschtalicska készülékeimen (főleg ZTE Blade III) elképzelhetetlen volt. De még mindig nem a legfelső kategória. Eddig belépő szinten ralliztam, az SP-vel betekintést nyertem a magasabb szintekre, de amint lesz lehetőségem, feljebb fogok váltani.
(#10555) darkmann:
Ezzel az erővel összehasonlíthatnám az otthoni mosógéppel is. Képzeld, az nem nyit meg semmit és semmilyen Android alkalmazás nem fut rajta. Ha így nézzük, az SP egy Űrállomás.Az SP egy kifejezetten jó készülék, de nálam (direkt nem általánosítok) előjöttek olyan hibái, amik miatt tudom, hogy sose lesz nekem tökéletes. Ennél egy fokkal stabilabb, jobb rendszerre vágyom és hajlandó vagyok érte többet fizetni. A kategóriájában azonban a legjobb!!!
Egyébként meg az Android frissítésekkel kapcsolatban kicsit el kéne már felejteni azt a trendet, hogy csak jó készülékekre jönnek majd ki friss verziók. Valóban eddig ez volt jellemző, hogy olyan készülékek élveztek támogatást, amelyekkel hosszútávra lehetett tervezni, de ha pl. a 4.4-et nézzük, ott már épp az is egy komoly cél, hogy minnél több készülékre lehessen visszamenőleg is telepíteni, mert ez egy kijelölt cél a Android Smart Innovation csapatánál, ugyanis a jövő nem a készülékekről, hanem a Hordozható Kütyükről fog szólni. Jön a Glass, jönnek az okosórák, amelyeknek a vezérlése a telefonon lesz. Viszont ehhez elengedhetetlen, hogy egy idő után a lehető legtöbb készülék a legújabb verziót futassa. Ennek volt az első lépése az, hogy már több mint a fele készülékeken JB fut. A második lépcső lesz a 4.4 és után nem lesznek ilyen mélységű eltérések csak alverziószámban.
És egyébként pedig: nálam ha egy készüléket sokszor frissítenek verzióugrás nélkül, az azt jelenti, hogy rossz a konstrukció. Nincs igazam? SP kapott már 3 frissítést. Ebből mennyi is volt verzióváltás? Egyem brother.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Az Xperia S utódjának tekinthető készüléknek csak itthon cseng bénán a neve, senkiháziak kezében a popszakma, de a Sony mobilos részlege szerencsére nem járt így.
- Vadonatúj iPhone 13 PRO 128GB alpine green KÁRTYAFÜGGETLEN! 6 hó garancia!
- iPhone 16 128GB ultramarin 1 hónapos! MEDIAMARKT számla, 3 év Apple garancia! Makulátlan! + tok!
- iPhone 16 PRO l BLACK TITANIUM l 256GB l BONTATLAN ZSÍR ÚJ
- IPHONE SE 3 (2022) 64GB NAGYON SZÉP ÁLLAPOT, 98% AKKU, GARANCIÁVAL, ÜZLETBŐL
- Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Garanciában Cserélt Új Készülék! 6 Hónap Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- BESZÁMÍTÁS! GigabyteB650M R5 7500F 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3060 Ti 8GB Lian Li O11 ROG Dynamic XL 650W
- Bomba ár! HP EliteBook 820 G2 - i5-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest