Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
LEFTHORSE1 #1772 üzenetére
Úgy látom, hogy nem érted. "Az album egy képnézegető alkalmazás," Nem az album mappába kerülnek a képek, nincs is ilyen nevű mappa, ha nem hoztál létre. Ha más képnézegető alkalmazással nézed a képeket, akkor meg oda került?
Szerencsés esetben odamented a képeket ahová akarod, természetesen, ha megfelel az Album nevű alkalmazás kritériumainak, akkor meg fogja jeleníteni.
Egyébként ez a gyári app. elég primitív a SE X8-on, javaslom helyette a magyar nyelvű JustPictures, QuickPic ez utóbbival kóddal elrejteni is lehet a képeket.
A képek kezelésére én valami jófajta fájl kezelőt javaslok pl. ES File Explorer
Sehol nincs ömlesztve a képek, az általam javasolt képnézegető mappákba csoportosítva jeleníti meg, a beállításokban lehet kalibrálni, hogy időrend vagy fájl név alapján jelenítse meg.
Ha nagyon profin szeretnéd a képeket rendezni, akkor érdemes egy EXIF infó szerkesztőt beszerezni.
Az Album egy alkalmazás nem a mentett képek mappája! -
dokee78
félisten
válasz
LEFTHORSE1 #1776 üzenetére
X10 Minidet cseréled az új Minire?
Nem tudom mi lesz a holnapi tesztben.
Vagy a Mini vagy a BB Bold 9900,de remélem a Mini,mert már jó lenne neki saját topik. -
szente
addikt
válasz
LEFTHORSE1 #1772 üzenetére
tudtommal csak úgy tudod megcsinálni,hogy ne jelenítse meg a mappában a képet,hogy létre hozol benne egy üres .nomedia file-t.de ekkor,semelyik képet nem jeleníti meg a mappában...
-
válasz
LEFTHORSE1 #1738 üzenetére
Az album egy képnézegető alkalmazás, az összes támogatott képformátumot, ha nincs titkosítva, akkor beolvassa a különböző mappákból.
Tehát a kérdésedre a válasz nem.
A gyári böngésző a SD/downlod mappába tölti le. Ha Opera Mini böngészőt használsz, akkor te adod meg a mentés helyét. Dolphin hasonlóan működik mint a gyári, a saját alkalmazás által létrehozott Dolphin/downlod mappába menti a képeket.
Egyébként a kamera fotók a memória kártya DCIM mappába kerülnek. -
Enci1983
senior tag
válasz
LEFTHORSE1 #409 üzenetére
Nem csinál horror képeket a mini pro-m, sem a k810, miért bénáskodsz itt? Leírták már többen is sőt még link is van képekhez amit a mini pro készít, és már saját tapasztalat is a mini pro kamerája kíváló képeket készít. Élesek, élénkek, élettel teliek. Tudni kell használni, ennyi a nagy titok.
-
Pistakiss
őstag
válasz
LEFTHORSE1 #434 üzenetére
Háát!
Vonalas ábrák fényképezésénél nem nagy dolog a mobillal fényképezni. Nem az a problémás fotó téma, hanem a fényszegény környezetben a sok árnyalat, a túl nagy kontraszt as világos és sötét részletek között, a kicsi dinamikaátfogás. Ezekkel a gépekkel azért lehet kellően éles képet készíteni -
picur220
veterán
válasz
LEFTHORSE1 #420 üzenetére
Szerintem fotózni még mindig nem teloval kell, ha meg csak le kell kapni valamit, arra elég ez is.
Én egy ideig fotóztam az N79-cel, mert nem volt gépem, jó képek lettek, legalábbis a nagyja. Vagy legalábbis használhatóak.Pl végigfotóztam egy F1 időmérőt vele, a mobilfotós topikban még megtaláljátok a képeket.
Aztán ott volt a spica, 200 képet csináltam vele Ferrari Racing Days-en Camera360 Pro progival, és tök jók lettek. Lásd mobilfotós topik. Szóval lehet ezt így, de csak ha nincs más. -
FET-MEN
veterán
válasz
LEFTHORSE1 #422 üzenetére
én az egész cuccra kíváncsi leszek.
-
cefre00
tag
válasz
LEFTHORSE1 #409 üzenetére
Ne szívesen szólok bele más vitájába, de szerintem eléggé szubjektív, kinek mi szép...nem? Például nekem a Cedar képei is szépek (lehet, hogy Encinek is), de te lefthorse1, valószínűleg sikítófrászt kapnál tőlük...
Szerintem ez a vita parttalan...
-
Enci1983
senior tag
válasz
LEFTHORSE1 #383 üzenetére
Na most szögezzük le, elmondanám neked kedves lefthorse hogy tulajdonomban van egy k800 sőt még egy k810 is, de a Mini Pro-val készített képek közel sem olyan horrorisztikusak mint ahogy ezt itt föltüntetted. Sőt! Egy fikarcnyit sem homályosabbak mint a k800 képei. Tűélesek és tisztán kivehető minden a képeken. Beállítás és fotós kérdése az egész. Ezt amúgy is hiába magyarázom itt, amíg az ember ki nem próbálja személyesen addig a netes mendemondákat ossza szanaszét. Tov kellemest.
-
e-newsee
addikt
válasz
LEFTHORSE1 #383 üzenetére
Igen, a kamerát sajnálom a legjobban, bazz, olyan fotókat csináltam vele, hogy ihaj!
Tudom, hogy ezé nem olyan jó sajnos, láttam a képeket.
Épp ezért nem cseréltem le. Kamera-vaku páros nálam veretlen eddig a telók között.
Ezért haragszom is a Sony-ra, hogy hagyja így elkallódni a fotós tapasztalatát az Ericssonéknál. Régen szinte minden telefonban verték a többieket, mára ez fordítva van.
Csak sajnos kezd meghalni mind a kamera gombja, mind pedig a joystick.
Pedig mindkettőt egy hete tisztíttattam ki. Szóval muszáj lesz cserélnem.
És ez tűnik a leginkább nekemvalónak.
Fotózni meg úgyis veszek egy 20ezres fényképzőt oszt jólvan. -
axioma
veterán
válasz
LEFTHORSE1 #383 üzenetére
En mindig azt varom, hogy legyen a mobilarena tesztekben a'rcimke vagy vonalkod fotozas... kb. arra hasznalom, meg ha le kell "irni" egy nyitvatartast vagy lefotozni egy termeket az araval (esetleg balesetnel a helyzetet bizonyiteknak, ilyen me'g szerencsere nem volt). Az csak hab a tortan, ha a gyerekek eloadasara elfelejtek normal fenykepezot vinni, akkor azt is valamilyen szinten megoldja a telefon. Nekem az E51-ben a fix fokusz miatt pont az arcimkes feladat nem ment... (na meg a villano hianya miatt).
Igen, en is remelem hogy jo leszAz E51 utan se talaltam olyan masikat, hogy "de jo lenne ha most kene valasztanom" - bar teny, 3.5 eve kozel se forrongott ennyire a mobiltelo-piac.
-
pava
csendes tag
válasz
LEFTHORSE1 #382 üzenetére
Képnézegető: egy kép van elhomályosítva háttérnek. Ha megnyitod az albumot, akkor a képek egymás mellett vannak kicsinyítve, szintén homályosított háttérrel. Ha rámész egy képre akkor bejön ilyen diavetítés szerű, teljesen fekete háttérrel. Ami gyárilag benne van album az így néz ki: Images (6) - USA-AUS, szóval albumnév, képek darabszáma, + comment ami tetszőleges. Gondolom dátumot is írhatsz oda nyugodtan.
Háttérképet nagyon ötletesen oldották meg: Teljes méretben megvan a kép, persze nem látszik minden belőle. De ha pl. jobbra haladok a sonyericsson gyorsmenüjében (nem tudom, hogy hívják ezt, a lényeg, hogy nem a főmenü) akkor automatikusan megy a képen is jobbra, így látom azt a részét is.
-
pava
csendes tag
válasz
LEFTHORSE1 #373 üzenetére
Szélvész gyorsan csinál mindent, egyszerűen nem sikerült megizzasztanom. Kb. fél másodperc a menü gombra való reagálása, nekem szinte azonnalinak tűnik.
Zárás után pedig 2 sec elteltével hiába nyomkodtam, nem tért magához.
Akku töltés kb. másfél óra, de 2 óra alatt van az biztos.
Remélem tudtam segíteni.
-
razzorr
őstag
válasz
LEFTHORSE1 #199 üzenetére
Én az x8amon se látok pixelt, és az állitólag $zar,de ez akkor biztos jobb ua.méretekkel és felbontással. Egereknek jó lehet :-D
-
Enci1983
senior tag
válasz
LEFTHORSE1 #70 üzenetére
Ne is haragudj de ezek a fotók szinte megszólalnak olyan szépek.
-
Blyan
félisten
válasz
LEFTHORSE1 #70 üzenetére
Bár ilyen lenne a legrosszabb telefonos fénykép...
-
kaller1
veterán
válasz
LEFTHORSE1 #67 üzenetére
A gyártók már csak ilyenek, eljátszotta ezt a samsung és a nokia is.
-
Barell
senior tag
válasz
LEFTHORSE1 #70 üzenetére
Szerintem is korrekt képek, nem látom okát ennyire leszidni.
-
Lajdzsi
tag
válasz
LEFTHORSE1 #70 üzenetére
Ezek teljesen tök jó képek, ááááh - szerelmes lettem ebbe a készülékbe
-
#31757056
törölt tag
válasz
LEFTHORSE1 #67 üzenetére
Ideje lenne mar telefonokrol fenykepezokre valtanod, a tehetseged meg lenne hozza
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- IPhone 16 Pro max 256GB gyári független 2026.02.18. Apple jótállás
- Xiaomi 14 12/512 ÚJ! 36 HÓ HAZAI GARANCIA!
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged