Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SolymossyBal

    tag

    Sziasztok,

    Kérdésiem lennének:

    -egyszerű autós tartót szeretnék, nem túl drágát. Ki mit használ, ajánlana? (eBay-től sem zárkózok el. Nem nagyon sürgős. :) )

    -hogyan tudom lementeni az aktuális beállítás-csokromat? Felpakoltam egy marék widget-et, amiket "pont kényelmesre" állítottam be. Amennyire érzem, kb félévente egyszer újrahúzom a gépet, addigra valamiért belassul. (Előző RR (v13?) egyszer csak elkezdett egy-egy névjegy megnyitásánál kidobni a Névjegyek alkalmazásból...)

    -hogyan tudom mindezt az aktuális alkalmazásaimmal is megtenni? Ott kevésbé érdekelnek a beállítások... (TB? Sokan említették, hogy új ROM után (wipe-ok tömege) TB-vel visszatenni mindent nem túl szerencsés, mert minden szemetet is visszahozhat...

    -van bármi előnye a ROM "kipucolásának" azon kívül, hogy a mérete kisebb lesz? RAM-ban érezni a változást?

    -Tudtok ajánlani valami egyszerű kép-widgetet, ami átméretezhető, egy mappából bekapcsolásonként/óránként/... képet választ és kirakja a helyére? Esetleg még a képet a widget-szélességhez igazítja is? :)

    Köszönöm előre is,
    Sólyomszem

Új hozzászólás Aktív témák