Hirdetés
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Eltűnt a watchOS 27-ből a Walkie-Talkie
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Hétéves vállalást tett a Honor
- Jolla és SailfishOS tapasztalatcsere
- Bőszen utal a hajlítható kijelzős iPhone-ra az iOS 27
-
22904 - 22801
22904 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:46 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Apika
addikt
Konkréten emiatt tettem le róla:
"Ha ezzel megbékéltünk, akkor sem leszünk túl rózsás helyzetben, ugyanis maga a toll egyébként is rosszul érzékel. Jól kivehető, relatíve vékony hegye van, de marhára nem ott rajzol, ahol az ténylegesen hozzáért a kijelzőhöz, hanem nagyjából két milliméterrel arrébb. Ennek megfelelően sosem fogunk vele tudni olyan skicceket kreálni, mint amilyeneket a művészemberek a reklámokban csinálnak, viszont a hajunk erősen ritkulni fog, ha egyáltalán megpróbálkozunk ilyesmivel."
A Note 9 volt az első ceruzás telefonom az Omniák után.Én pedig a mai napig egy Note 8-at használok...
-
petymeg
addikt
Konkréten emiatt tettem le róla:
"Ha ezzel megbékéltünk, akkor sem leszünk túl rózsás helyzetben, ugyanis maga a toll egyébként is rosszul érzékel. Jól kivehető, relatíve vékony hegye van, de marhára nem ott rajzol, ahol az ténylegesen hozzáért a kijelzőhöz, hanem nagyjából két milliméterrel arrébb. Ennek megfelelően sosem fogunk vele tudni olyan skicceket kreálni, mint amilyeneket a művészemberek a reklámokban csinálnak, viszont a hajunk erősen ritkulni fog, ha egyáltalán megpróbálkozunk ilyesmivel."
A Note 9 volt az első ceruzás telefonom az Omniák után. -
Apika
addikt
-
petymeg
addikt
-
kilua
őstag
"A samsung megőrült, hihetetlenül nagy"
Aztán ma már aprónak tűnik. -
2ofthem
aktív tag
-
barabbas
csendes tag
Van itt még valaki?

-
2ofthem
aktív tag
-
helixP
nagyúr
Néha vissza-vissza térek erre a cikkre, csak azért, hogy elolvassam a zárómondatot

"a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük"
-
ElektrikusDE
senior tag
Vajon hol van az 1. hozzászólás?

A Logouton sincs... (404)
-
cyborg X
tag
Sziasztok!
Foglalkozik még valaki ezzel a készülékkel?
Kellene egy jó 4.4 CM rom. A gyári az pocsék! Iszonyú lassú!! Azt hitem, alaplap hibás, de k/ipróbáltam CM14-gyel, azzal szuper volt, csak épp a valódi funkciója nem működött a készüléknek, a hálózatra nem tudott csatlakozni. -
#97710917
törölt tag
Én sajnos most válok meg a note 1töl.Sok sikert mindenkinek.
-
Soleco
tag
Utólag visszaolvasva milyen vicces hogy mennyire mellé lőtt a cikk írója :"Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."
, s mára már egy kis túlzással azt lehet mondani hogy innentől kezdődik a telefon! 
-
csgabor
csendes tag
-
csgabor
csendes tag
hello. Van valakinek egy note 1 alaplap elfekvőben? Megvenném, mivel kijelzőm akkum van, már csak egy lap kéne.
Ha lenne privátban jelezd, köszönöm!. -
#97710917
törölt tag
Sziasztok (ha még jár erre valaki)!
Note 1 telefonom van bő 4 éve...nagyon szeretem, szerettem, tulajdonképpen az első telefonom, amitől - a korából is látszik - nehezen válok meg. Viszont az elmúlt hónapokban elviselhetetlenül lassú lett, ami már átment arra a szintre, hogy kezd használhatatlan lenni...emiatt már újabb használt Note vételét tervezem (Note3 vagy Note4).
Viszont a Note1 annyira a szívemhez nőtt, hogy szeretnék még egy utolsó esélyt adni neki. Tervem egy teljes törlés, majd új android rendszer felvitele. (hátha visszatér az élet bele legalább egy elviselhető gyorsasági szintre
) Az hogy melyik androidot érdemes visszadobnii gondolom ti, a tapasztaltabbak jobban tudjátok, most a 4.1.2 van fent, alapsáv verziója: N7000XXLT3, kernelverzió pedig: 3.0.31-1103517Kérdésem, hogy Budapesten, egy megbeszélt helyen és időben (házhoz is elmegyek persze) hajlandó-e valaki arra, hogy a fentieket egy nagyobb tábla csokiért és egy nagy köszönömért megtegye nekem?
Ha van ilyen, aki ért ehhez és belefér az idejébe a fenti dolog, akkor előre is megköszönve írjon rám egy privát emailt és egyeztetünk mikor csinálnánk meg a szeretett Note1esem feltámasztást.
Köszönöm előre is, ha valaki vállalja!
Üdv.
Boldog karácsonyt.Minap volt nálam az véletlen rákatintottam a gyári visszaállitásra,és teljesen fullra letörölt mindent,oprendszert is úgy kellet feltelepitenem mert semmi nem volt a telon.Ucsó gyárilag kiadot sw tettem fel,és nagyon érezhetö a külömbség.persze ment vissaz rr 5.5.8,de elötte a gyári ucsó sw ment fel.És megérte mert gyorsabb is lett az egész teló.
-
hardverlog
aktív tag
Sziasztok (ha még jár erre valaki)!
Note 1 telefonom van bő 4 éve...nagyon szeretem, szerettem, tulajdonképpen az első telefonom, amitől - a korából is látszik - nehezen válok meg. Viszont az elmúlt hónapokban elviselhetetlenül lassú lett, ami már átment arra a szintre, hogy kezd használhatatlan lenni...emiatt már újabb használt Note vételét tervezem (Note3 vagy Note4).
Viszont a Note1 annyira a szívemhez nőtt, hogy szeretnék még egy utolsó esélyt adni neki. Tervem egy teljes törlés, majd új android rendszer felvitele. (hátha visszatér az élet bele legalább egy elviselhető gyorsasági szintre
) Az hogy melyik androidot érdemes visszadobnii gondolom ti, a tapasztaltabbak jobban tudjátok, most a 4.1.2 van fent, alapsáv verziója: N7000XXLT3, kernelverzió pedig: 3.0.31-1103517Kérdésem, hogy Budapesten, egy megbeszélt helyen és időben (házhoz is elmegyek persze) hajlandó-e valaki arra, hogy a fentieket egy nagyobb tábla csokiért és egy nagy köszönömért megtegye nekem?
Ha van ilyen, aki ért ehhez és belefér az idejébe a fenti dolog, akkor előre is megköszönve írjon rám egy privát emailt és egyeztetünk mikor csinálnánk meg a szeretett Note1esem feltámasztást.
Köszönöm előre is, ha valaki vállalja!
Üdv.
-
LanyUs
őstag
Sajnos csinál egy hibát is. A telefon csak töltőre dugva használható, mert lehúzva folyamatosan felvillan a töltés jelző. Be-ki,be-ki. Cserélni kell a micro USB panelt vagy esetleg zárlatos az akksi? Factory reset esetén egy darabig nem csinálja, de ahogy töltöm, lehúzáskor megbolondul.
-
LanyUs
őstag
Sziasztok!
5 éve gyári verziót használok, de elegem van a sok felesleges szar samsung app-ból. Van olyan szoftver, ami tartalmazza az alábbi gyári programokat?
Google "Térkép"
"Fényképező" - "Galéria"
"Internet"A többi számomra sallang vagy kívülről simán telepíthető.
Köszönöm!
-
ux1
addikt
-
#97710917
törölt tag
Inkább valami más ötlet? Hisz alaplap csere nem nagyon megoldhato.... költeni annyit már nem akarok rá... de gondoltam hátha van egy működő rom amit rá tehetek odinnal, avagy másként. Valami más megoldást pls :/ Kipróbálnám az Elixir2 .t de sajna ugye nincs rajta wifi, s egyenlőre még keresem géppel hogy letöltsem majd tegyem rá, megnézem miaz, de ha csak egy teszt, akkor azt fújhatom. Szóval Eg valamit érő rom ami független telohoz jó N7000 hez amit odinnal feltehetek pl, mert lehet hogy már a sok hülyeségtől is meghülyült. 2 napja nonstop töltögetem lee a majd 1 gb s cuccokat s keresem a megfelelőt de eddig nem találtam :/
Ha meg recoveryből akarom csinálni, akkor mindig kiírja Error E s hogy ez nem N7000 ...
se gapps ot se cw t nem tesz feltegyél fel rr romot,nekem is az van fent.hibátlanuil müködik minden
-
Fery Csaby
csendes tag
Inkább valami más ötlet? Hisz alaplap csere nem nagyon megoldhato.... költeni annyit már nem akarok rá... de gondoltam hátha van egy működő rom amit rá tehetek odinnal, avagy másként. Valami más megoldást pls :/ Kipróbálnám az Elixir2 .t de sajna ugye nincs rajta wifi, s egyenlőre még keresem géppel hogy letöltsem majd tegyem rá, megnézem miaz, de ha csak egy teszt, akkor azt fújhatom. Szóval Eg valamit érő rom ami független telohoz jó N7000 hez amit odinnal feltehetek pl, mert lehet hogy már a sok hülyeségtől is meghülyült. 2 napja nonstop töltögetem lee a majd 1 gb s cuccokat s keresem a megfelelőt de eddig nem találtam :/
Ha meg recoveryből akarom csinálni, akkor mindig kiírja Error E s hogy ez nem N7000 ...
se gapps ot se cw t nem tesz fel -
mrrr74
aktív tag
-
#97710917
törölt tag
Sziasztok. Kéne egy kis segítség Pls. Vettem nemrég egy Note N7000 -et (Note 1) De olyan gondjaim vannak legfőképp, hogy a wifi nem akar csatlakozni sosem, vagy ha mégis, akkor is lekapcsolódik kis idő után, majd hiába is akarom bekapcsolni nem csinál semmit, nem keres nem csinál semmit. Próbáltam sok room ot letölteni flashelni Odinnal, avagy csak telepíteni sd kariról, de egyszerűen nem akarja sehogy az igazságot. Próbáltam kivenni a memory karit, az aksit úgy hagyni pár napra, akkor sem javult a helyzet. Szóval van valakinek esetleg egy jó ötlete, hogy mit tegyek, mit hogyan telepítsek sorrendileg, hogy működjön végre ez az átkozda vagy nyugodtan felejtsem el...
alaplap csere.De elöte valamivel teszteld a wifit.Pl nézd meg az elixir 2 progival hogy mit ir ki
-
Fery Csaby
csendes tag
Sziasztok. Kéne egy kis segítség Pls. Vettem nemrég egy Note N7000 -et (Note 1) De olyan gondjaim vannak legfőképp, hogy a wifi nem akar csatlakozni sosem, vagy ha mégis, akkor is lekapcsolódik kis idő után, majd hiába is akarom bekapcsolni nem csinál semmit, nem keres nem csinál semmit. Próbáltam sok room ot letölteni flashelni Odinnal, avagy csak telepíteni sd kariról, de egyszerűen nem akarja sehogy az igazságot. Próbáltam kivenni a memory karit, az aksit úgy hagyni pár napra, akkor sem javult a helyzet. Szóval van valakinek esetleg egy jó ötlete, hogy mit tegyek, mit hogyan telepítsek sorrendileg, hogy működjön végre ez az átkozda vagy nyugodtan felejtsem el...
-
cyborg X
tag
Alkalmazás telepítésnél azért nincs elég memória, mert azokat a belső tárhelyre (emlékeim szerint /system) telepítené, ami így alaphelyzetben 2GB és nálad 200MB szabad ebből. Ha jól emlékszem (én már nem az N7000-et használom) minimum 10 (vagy 15) százalék szabad helynek fent kell maradni a belső tárhelyen, így oda csak akkor fogsz tudni telepíteni, ha felszabadítasz helyet (pl. alkalmazások SD-re másolásával vagy törléssel). Erre a problémára a megoldás a telefon memóriájának átparticionálása. Keress vissza a fórumban, volt róla korábban többször is szó, én is írtam egy elég részletes útmutatót arról, hogyan particionáltam át úgy. hogy 6GB belső tárhelyem legyen és soha ne legyen gondom az alkalmazások telepítésével.
Az alkalmazások lassú megnyitása szerintem amiatt van, hogy itt egy kb. 5 éves vasról beszélünk, sajnos eljárt felette az idő, nem a mai appokra lett tervezve, kb. ennyit tud. Még az is csoda, hogy kis kompromisszumokkal 2016-ban is használható egy csomó dologra, a sajátomat (másodkészülékként) néhány egyszerűbb dologra én is örömmel veszem kézbe. A gyári ROM egyébként sem a performanciájáról volt híres, én az enyémen CM-re (KK) cseréltem és azzal a teljesítménye elfogadható, habár nálam a stabilitással voltak (vannak) problémák.
Kizártnak tarom azt, hogy a telefon korossága miatt lenne lassú, mert akkor a már megnyitott programok is akadoznának. Ha a korossága és a mai alkalmazások hardver igénye lenne ok, akkor a saját alkalmazásainak, pl. a galériája, vagy más saját előre telepített programnak nem volna szabad nehezen megnyílnia. Az egész telefon minden utasításra lassan reagál. De ez nem is érdekel.
Ami érdekel: olvasgattam a kezdeti romolgatásokról, hogy format datára hajlamos volt elszállni. Ez rendszer függő volt, tehát a régebbi GB-ék voltak ilyenek, és a JB-nél már nincs ez a veszély, vagy kell-e egyáltalán ez a cwm-es mókolás, vagy csak simán odinnnal újra szoftverelni? Mert az S4-nél nem recoveryztem, hanem csak odinnal újrahúztam. -
cyborg X
tag
Alkalmazás telepítésnél azért nincs elég memória, mert azokat a belső tárhelyre (emlékeim szerint /system) telepítené, ami így alaphelyzetben 2GB és nálad 200MB szabad ebből. Ha jól emlékszem (én már nem az N7000-et használom) minimum 10 (vagy 15) százalék szabad helynek fent kell maradni a belső tárhelyen, így oda csak akkor fogsz tudni telepíteni, ha felszabadítasz helyet (pl. alkalmazások SD-re másolásával vagy törléssel). Erre a problémára a megoldás a telefon memóriájának átparticionálása. Keress vissza a fórumban, volt róla korábban többször is szó, én is írtam egy elég részletes útmutatót arról, hogyan particionáltam át úgy. hogy 6GB belső tárhelyem legyen és soha ne legyen gondom az alkalmazások telepítésével.
Az alkalmazások lassú megnyitása szerintem amiatt van, hogy itt egy kb. 5 éves vasról beszélünk, sajnos eljárt felette az idő, nem a mai appokra lett tervezve, kb. ennyit tud. Még az is csoda, hogy kis kompromisszumokkal 2016-ban is használható egy csomó dologra, a sajátomat (másodkészülékként) néhány egyszerűbb dologra én is örömmel veszem kézbe. A gyári ROM egyébként sem a performanciájáról volt híres, én az enyémen CM-re (KK) cseréltem és azzal a teljesítménye elfogadható, habár nálam a stabilitással voltak (vannak) problémák.
De más alkalmazásokat meg enged telepíteni? Nem értem ezt a tárhely gazdálkodást, hisz 10GB fenmaradó van még belső tárhelyen, és majdnem 2GB memóriakártyán.
Van egy S4-esem, az biztos, hogy ég és föld, bár egész jó belsőt kapott a NOTE, de még is csak egy nagyra nőtt S2, amit meg ha belegondolok, már kézbe venni is "ciki" amellett, hogy nem vagyok egy trendiskedő, de ismerve azon képességeit és a mi készülékeket, valóban használhatatlan.
Akkor androidon is él, az ami win-en, hogy egy xp már haldoklik a mai programok alatt? -
tt124307
tag
És újra itt, most az én nyűgömmel, bajommal. Késsé áll már a topik, ami érthető is a telefon korából adódóan, de jó volna ha pár tapasztalt szaki újra ide vetné tekintetét!

Pár hete kaptam egy kijelzőt, egy (kedves) ismerősöm, (jó) komám sikeresen eltörte az alaplapját, így a maradékot elkunyiztam. Aliexpress-ről rendeltemhozzá alaplapot, minek diagnosztikáját képekben csatolni fogom.
A tesztet végéi olvasva, és az alaplapot letesztelve, papírforma szerint az van benne aminek lennie kell, de mégis igen fura dolgokat produkál!
A tesztben és hsz-eknben említett sebességnek nyoma sincs!! Mi több, kb. egy-másfél másodperces várakozás után hajlandó megnyitni némely alkalmazást. Ezzel még együtt lehetne élni, mert a már megnyíló alkalmazás egyébként normálisan futnak. De vannak alkalmazások, miket egyszerűen képtelen vagyok telepíteni, mert azt írja nincs elég tárhely, ami baromság, mint a csatolt épen látható is.
Ezek az alkalmazások sem marketről, sem máshonnan nem hajlandóak települni.További képek a masina adatairól:

Rendszer
CPURendszer jelenleg JB van rajta, nyelv angol és valami képírásos keleti, kóreiai, kínai...
Remélem egy rendszerfrissítés helyre rakja, KK-ot akarok rárakni, számomra nincs jobb annál. Akár CM-ben is lehetne.
amúgy valóban remek masina, bár van pár dolog ami nem helytálló, ami a cikkben írva van.Alkalmazás telepítésnél azért nincs elég memória, mert azokat a belső tárhelyre (emlékeim szerint /system) telepítené, ami így alaphelyzetben 2GB és nálad 200MB szabad ebből. Ha jól emlékszem (én már nem az N7000-et használom) minimum 10 (vagy 15) százalék szabad helynek fent kell maradni a belső tárhelyen, így oda csak akkor fogsz tudni telepíteni, ha felszabadítasz helyet (pl. alkalmazások SD-re másolásával vagy törléssel). Erre a problémára a megoldás a telefon memóriájának átparticionálása. Keress vissza a fórumban, volt róla korábban többször is szó, én is írtam egy elég részletes útmutatót arról, hogyan particionáltam át úgy. hogy 6GB belső tárhelyem legyen és soha ne legyen gondom az alkalmazások telepítésével.
Az alkalmazások lassú megnyitása szerintem amiatt van, hogy itt egy kb. 5 éves vasról beszélünk, sajnos eljárt felette az idő, nem a mai appokra lett tervezve, kb. ennyit tud. Még az is csoda, hogy kis kompromisszumokkal 2016-ban is használható egy csomó dologra, a sajátomat (másodkészülékként) néhány egyszerűbb dologra én is örömmel veszem kézbe. A gyári ROM egyébként sem a performanciájáról volt híres, én az enyémen CM-re (KK) cseréltem és azzal a teljesítménye elfogadható, habár nálam a stabilitással voltak (vannak) problémák.
-
cyborg X
tag
És újra itt, most az én nyűgömmel, bajommal. Késsé áll már a topik, ami érthető is a telefon korából adódóan, de jó volna ha pár tapasztalt szaki újra ide vetné tekintetét!

Pár hete kaptam egy kijelzőt, egy (kedves) ismerősöm, (jó) komám sikeresen eltörte az alaplapját, így a maradékot elkunyiztam. Aliexpress-ről rendeltemhozzá alaplapot, minek diagnosztikáját képekben csatolni fogom.
A tesztet végéi olvasva, és az alaplapot letesztelve, papírforma szerint az van benne aminek lennie kell, de mégis igen fura dolgokat produkál!
A tesztben és hsz-eknben említett sebességnek nyoma sincs!! Mi több, kb. egy-másfél másodperces várakozás után hajlandó megnyitni némely alkalmazást. Ezzel még együtt lehetne élni, mert a már megnyíló alkalmazás egyébként normálisan futnak. De vannak alkalmazások, miket egyszerűen képtelen vagyok telepíteni, mert azt írja nincs elég tárhely, ami baromság, mint a csatolt épen látható is.
Ezek az alkalmazások sem marketről, sem máshonnan nem hajlandóak települni.További képek a masina adatairól:

Rendszer
CPURendszer jelenleg JB van rajta, nyelv angol és valami képírásos keleti, kóreiai, kínai...
Remélem egy rendszerfrissítés helyre rakja, KK-ot akarok rárakni, számomra nincs jobb annál. Akár CM-ben is lehetne.
amúgy valóban remek masina, bár van pár dolog ami nem helytálló, ami a cikkben írva van. -
cyborg X
tag
Igen, van, három ezer forint plusz posta, ami össz kb négyezer. Kínából tizedéért megkapja ugyan azt a műanyag lapot.
Én pl alaplapot rendeltem kilencezer forintért, és a tesztek szerint minden az benne, mint aminek lennie kell. (Feltéve, ha csak nem maga az infók is hamisak, amik a csippekbe van égetve.)
Tartozékokat TILOS itthonról venni. Így is, úgy is utángyártottat kap. -
#97710917
törölt tag
-
#97710917
törölt tag
-
cyborg X
tag
-
zvolite80
tag
Sziasztok!
Üdv a topikban!
Lumia 735-ről váltottam! Csere utján!
Valaki tudja hol lehet venni hozzá gyári hátlapot,mert az sajna elég viseltes
-
mrrr74
aktív tag
Hello,
Note 1 szerelésben jártas embert keresek. Egyik nap játszottam vele, de miután ráraktam töltőre azt vettem észre nem tölt. Kikapcsolt és azóta sem indult el. Raktam bele zsír új aksit, majd szétszedtem és a kábeleket megigazgattam, de semmi. Nem indul, lehet alaplaphibás?!
Ha tudtok valakit aki ilyet sokat javított nagy segítség lenne.üdv.
GáborSzia,
Ezzel jutottál valamire? Pont így jártam én is, annyi különbséggel, hogy nem én játszottam, hanem a gyerek nézett rajta filmet. Beadtam szervizbe és alaplaphiba

Neked sikerült javíttatnod?Köszi
Alex -
pall.gergo
tag
Üdv.
Tudtok véleményt mondani a CM-ről? 5.1.1-es CM12? Vagy Bőven elég a Notenak a 4.4.4-is ?
-
zekk007
aktív tag
Valaki tudna segíteni hogy mi lehet az oka annak hogy nagyon gyenge a térerőm mint 2g ill 3g-n.... Van hogy teljesen elmegy néha... Kint a szabadba jó de lakásban már harmat vagy elmegy... Akárhol néztem sehol nem találtam érdemleges infót arról sem hogy hol helyezkedik el ebben a gsm antenna mert arra gondoltam hogy esetleg nem érintkezik valami jól s ez okozhatja a gyenge térerőt... Segítségeteket előre is köszi
-
csgabor
csendes tag
-
kali
legenda
Hello,
Note 1 szerelésben jártas embert keresek. Egyik nap játszottam vele, de miután ráraktam töltőre azt vettem észre nem tölt. Kikapcsolt és azóta sem indult el. Raktam bele zsír új aksit, majd szétszedtem és a kábeleket megigazgattam, de semmi. Nem indul, lehet alaplaphibás?!
Ha tudtok valakit aki ilyet sokat javított nagy segítség lenne.üdv.
Gáborszia,
írj neki; link
-
csgabor
csendes tag
Hello,
Note 1 szerelésben jártas embert keresek. Egyik nap játszottam vele, de miután ráraktam töltőre azt vettem észre nem tölt. Kikapcsolt és azóta sem indult el. Raktam bele zsír új aksit, majd szétszedtem és a kábeleket megigazgattam, de semmi. Nem indul, lehet alaplaphibás?!
Ha tudtok valakit aki ilyet sokat javított nagy segítség lenne.üdv.
Gábor -
kalmanahos
tag
-
galaxys80
veterán
-
#97710917
törölt tag
-
galaxys80
veterán
Tudnék venni nagyon kedvező (15.000) áron egy Note 1-et ami egészen jó állapotban van.
Viszont nincs meg az S-Pen-je, amire nekem szükségem lenne.
Be lehet ezt valahonnan szerezni esetleg?
Ha igen, mennyiért? -
KTTech
veterán
Eljött az idő, hogy másodkészülékké váljon a Note1-esem (ebben nagy szerepet játszott, hogy a kijelzőt takaró üveg némileg összetört egy szerencsétlen esést követően, egyébként az OLED panel és a digitizer sértetlen maradt, de ahol épp vagyok, ott nem kezdenék műteni, az új komplett panel meg majdnem felér a készülék értékével)... szóval holnap érkezik a Note4 mellé
(így a Note1-ben marad majd a magyar kártya - az elmúlt 4 hónapban a tört kijelzővel használtam úgyis -, az újba átkerül az itteni Lebara-s) -
.DLL
veterán
Vicces ma visszaolvasni ezt a tesztet.
2011... milyen rég volt, és ma is milyen korrekt!
A cikk végén:
"[...] a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."Ódehogynem...
Persze ezt akkor, az első ilyen készülék után nem lehetett megmondani, pedig ma már sokan nem bírnának 5,5"-nál kisebb kijelzővel élni. 
-
Vadászmenyét
aktív tag
-
#97710917
törölt tag
Sziasztok. Vasaroltam egy fuggetlenitett galaxy note 5ot. Befogadja a magyar sim kartyat, ezzelsemmi gond. Engem az idegesit, hogy a telefon frissiteset miert AT&T halozaton keresztul intezi? Ez kikuszobolheto valahogy? Valamint van rajta egy valag At&t s alkalmazas is, ami nem torolheto. A valaszt elore is koszonom.
hello.ez note 1 topic.amugy a szolgáltatoi beállitásnál ha beállitod vagy lekéred a szolgáltatonak megfelelö internet,sms meg egyébb beálitásokat akkor jó lesz
-
Vadászmenyét
aktív tag
Sziasztok. Vasaroltam egy fuggetlenitett galaxy note 5ot. Befogadja a magyar sim kartyat, ezzelsemmi gond. Engem az idegesit, hogy a telefon frissiteset miert AT&T halozaton keresztul intezi? Ez kikuszobolheto valahogy? Valamint van rajta egy valag At&t s alkalmazas is, ami nem torolheto. A valaszt elore is koszonom.
-
#97710917
törölt tag
rr5.5.8at probalta valaki???nálam random modon ujraindul a telo,kikapcsolni nem tudom a kijelzöt,meg az akkuszintet összevissza mutatja.kikapcs elött 97% kikapcsolás után 80% azt megint 97%.valami nemjó itt
-
kalmanahos
tag
Sziasztok!
Most tettem szert egy ilyen készülékre. Az első hozzászólásnál rákattintottam egy linkre, ami elvezet arra az oldalra, ahonnan a rootoláshoz szükséges fájlt le lehet tölteni. Ugyanott azt is írják a készítők, hogy nagy valószínűséggel a kamera nem fog működni. Mi az igazság?
Köszönöm
Nos?
-
#48231525
törölt tag
-
kalmanahos
tag
Sziasztok!
Most tettem szert egy ilyen készülékre. Az első hozzászólásnál rákattintottam egy linkre, ami elvezet arra az oldalra, ahonnan a rootoláshoz szükséges fájlt le lehet tölteni. Ugyanott azt is írják a készítők, hogy nagy valószínűséggel a kamera nem fog működni. Mi az igazság?
Köszönöm
Senki?
-
kalmanahos
tag
Sziasztok!
Most tettem szert egy ilyen készülékre. Az első hozzászólásnál rákattintottam egy linkre, ami elvezet arra az oldalra, ahonnan a rootoláshoz szükséges fájlt le lehet tölteni. Ugyanott azt is írják a készítők, hogy nagy valószínűséggel a kamera nem fog működni. Mi az igazság?
Köszönöm
-
nggabi
félisten
-
Gyulafilu
csendes tag
-
nggabi
félisten
-
Gyulafilu
csendes tag
-
nggabi
félisten
-
Gyulafilu
csendes tag
Sziasztok! Nekem van egy note n7000-em, és néhány napja elkezdte állandóan azt írni hogy töltés, töltés...
Persze nincs töltőn. Tudna valaki segíteni a megoldásban? -
Dr.FantastiK
őstag
-
#97710917
törölt tag
Azért az elképesztő, hogy a telefonok árai mekkorát esnek...Note1 már csak 30 környéke, Note2-es 50 környéke, Note 3 pedig 75 környéke...Ezek a készülékek mind 150-200 között mentek újonnan.
Tényleg nem érdemes új telefont venni....csak legyen az embernek türelme kivárni kb. 2 évet...nembaj.note széria jó.és akkor se cserélném le pl ifosra ha ingyen adnák azt a vackot meg fizetnének még rá
-
Tippmix46
senior tag
Azért az elképesztő, hogy a telefonok árai mekkorát esnek...Note1 már csak 30 környéke, Note2-es 50 környéke, Note 3 pedig 75 környéke...Ezek a készülékek mind 150-200 között mentek újonnan.
Tényleg nem érdemes új telefont venni....csak legyen az embernek türelme kivárni kb. 2 évet... -
#97710917
törölt tag
nem rosszak ám a note 2-k se.csak most a többség a 1x meg 2x mp kamerára hajt meg a 8 magos procira.note 2höz megvan a komplet burkolatom,elölapi plexivel,csak legyen idöm és kicserélem.
-
Tippmix46
senior tag
2012 ősz óta megvan a Note1esem....most kezdett el szép lassan az usb töltő körül az ezüst színű réteg leperegni...elég jól bírta.
5 évre terveztem a használatot, addig kibírhatja.
Azt vettem észre, hogy Note2es sokkal több van eladó, mint Note1 egyébként.
-
#97710917
törölt tag
-
nggabi
félisten
-
Dr.FantastiK
őstag
-
#97710917
törölt tag
hali.lenne egy problémám note 1el.tegnap kezdte el.nincs töltön a teló,a töltés indikátor mégis mozog,és ki is irja hogy töltés alatt.találkozot más is hasolóval???
-
tukko1
aktív tag
Tud valaki nekem linkelni egy független magyar 3 fájlos stock JB romot?
Most egy telenor jb rom van fent (amugy független a telefonom) és egy külföldi sim van benne, mert külföldön vagyok, de folyton roamingot ír.
-
beloadjoker
őstag
Hali!
Szeretnék ismerősömnek feltenni egy kitkatet a telójára most R.Remix 5.1.1 van neki, a kérdésem hogy tudtok esetleg stabil 4.4.4-et a telóhoz? ahogy néztem cyanogenmodnál nincs hozzá stabil csak nightly, vagy ha van ennél jobb akkor linkeljetek légyszi bár gondolom többiek, slimesek meg RR is ebből dolgoznak.
Ha nincs akkor ezt láttam:
innen a legfelső a 0824-es
rom:
cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000.zip
rec.:
cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000-recovery.imgA kérdésem az hogy ezzel mi a tapasztalat? illetve az hogy először is lolliról térnénk vissza van e valami különösebb teendő, wipe vagy valami, ezen kívül hogy fent van linkelve egy recorvery is amit beírtam, ezt hogy tudom feltenni noteon, most fentvan egy twrp vagy cwm ezt akkor le kell cserélnem? Ha igen akkor van valami app ami működik is samsungokon? /nexus 7en egy playestoreból töltött alkalmazással váltogattam egy időben twrp meg cwm közt szóval az elvileg fel tudná tenni ezt is csak nemtudom ez menne e noteon is ha tudtok rá akkor légyszi adjátok meg a nevét/
Ha nem akkor csak linuxom van most /ubi 15.04 vagy debian wheezy bár gondolom ubuntun jobban menne a heimdall/ tehát akkor heimdall fel és ezzel a paranccsal fel is dobja a recorveryt?
heimdall flash --recovery cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000-recovery.img
eztuán már mehetnék is a recorverybe ha minden igaz, na és itt lenne egy kérdésem mégpedig az hogy én a tiszta telepítés híve vagyok szóval szeretnék törölni mindent a telóról ehhez más telókon fastboot format parancsait szoktam használni de azt hiszem itt az nem alternatíva szóval meg tudnátok mondani hogy a recben hova menjek mit töröljek stb? tehát teljesen szeretném kipucolni alkalmazások fájlok rendszer minden, még az sdkártyát is, utána adbvel dobnám vissza rá a romot, /ugye az működik ennél a telónál? tehát bentvagyok recben és formatok után adb pushal másolnám fel az sdcardra a romot így:
adb push rom.zip /sdcard/ /
Kis kieg a hozzászóláshoz:
ez a cwm van fent:
cwm v6.0.5.1
philz Touch 6.59.0 -
beloadjoker
őstag
Hali!
Szeretnék ismerősömnek feltenni egy kitkatet a telójára most R.Remix 5.1.1 van neki, a kérdésem hogy tudtok esetleg stabil 4.4.4-et a telóhoz? ahogy néztem cyanogenmodnál nincs hozzá stabil csak nightly, vagy ha van ennél jobb akkor linkeljetek légyszi bár gondolom többiek, slimesek meg RR is ebből dolgoznak.
Ha nincs akkor ezt láttam:
innen a legfelső a 0824-es
rom:
cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000.zip
rec.:
cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000-recovery.imgA kérdésem az hogy ezzel mi a tapasztalat? illetve az hogy először is lolliról térnénk vissza van e valami különösebb teendő, wipe vagy valami, ezen kívül hogy fent van linkelve egy recorvery is amit beírtam, ezt hogy tudom feltenni noteon, most fentvan egy twrp vagy cwm ezt akkor le kell cserélnem? Ha igen akkor van valami app ami működik is samsungokon? /nexus 7en egy playestoreból töltött alkalmazással váltogattam egy időben twrp meg cwm közt szóval az elvileg fel tudná tenni ezt is csak nemtudom ez menne e noteon is ha tudtok rá akkor légyszi adjátok meg a nevét/
Ha nem akkor csak linuxom van most /ubi 15.04 vagy debian wheezy bár gondolom ubuntun jobban menne a heimdall/ tehát akkor heimdall fel és ezzel a paranccsal fel is dobja a recorveryt?
heimdall flash --recovery cm-11-20150824-NIGHTLY-n7000-recovery.img
eztuán már mehetnék is a recorverybe ha minden igaz, na és itt lenne egy kérdésem mégpedig az hogy én a tiszta telepítés híve vagyok szóval szeretnék törölni mindent a telóról ehhez más telókon fastboot format parancsait szoktam használni de azt hiszem itt az nem alternatíva szóval meg tudnátok mondani hogy a recben hova menjek mit töröljek stb? tehát teljesen szeretném kipucolni alkalmazások fájlok rendszer minden, még az sdkártyát is, utána adbvel dobnám vissza rá a romot, /ugye az működik ennél a telónál? tehát bentvagyok recben és formatok után adb pushal másolnám fel az sdcardra a romot így:
adb push rom.zip /sdcard/ /
-
KTTech
veterán
-
Tippmix46
senior tag
-
Sakuro
tag
Van évet a neten valahol leírás? Valami ilyen lépésről lépésre kellene. A Samsung honlapjáról gondolom letölthető az utolsó frissítés amit kiadtak ezekhez. Gapps kell?
Köszi -
KTTech
veterán
-
Sakuro
tag
-
ux1
addikt
Sziasztok
Érdeklődni szeretnék, hogy ha feltettem egy főzött tömör, akkor utána még vissza lehet tenni a régi gyári androidot?
A galaxy note-on és a válása tag 2-n is vissza szeretném állítani. Van rá mód? Tudna valaki ebben segíteni?
A főzött romok hosszútávon nem jöttek be. Fagyogatnak és belassítják a készülékeket.Köszönöm!
Vissza tudod.
A gyári eleve bitang lassú, úgyhogy ott már elképzelhetetlen lassulás.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Sakuro
tag
Sziasztok
Érdeklődni szeretnék, hogy ha feltettem egy főzött tömör, akkor utána még vissza lehet tenni a régi gyári androidot?
A galaxy note-on és a válása tag 2-n is vissza szeretném állítani. Van rá mód? Tudna valaki ebben segíteni?
A főzött romok hosszútávon nem jöttek be. Fagyogatnak és belassítják a készülékeket.Köszönöm!
-
Tippmix46
senior tag
Köszi!

Vettem 1 éve nem márkaszervizben, valahol a Hősök terénél egy GSM boltban, olyan 4000 Ft környékére emlékszem....1 évet bírt, felpúposodott, vehetek újat
-
KTTech
veterán
-
Tippmix46
senior tag
Sziasztok,
gyári, eredeti Samsung Note 1 aksit hol lehet jó áron venni Budapesten?
Köszönöm válaszaitokat!
Üdv.
-
Dinomano
őstag
Nemrég vettem egy Galaxy Note N7000-es telefont. Rajzolási célra szeretném használni (vonalas, egyszerűbb rajzok, kevés színnel. Inkább filctollszerű vagy ceruzaszerű sima képeket szeretnék csinálni, esetleg kevés effektel. S-Pennem van a készülékhez. A gondom az, hogy pár rajzprogram késve jeleníti meg a húzott vonalakat (gondolom, öreg már hozzájuk a készülék), ill. ha fektetve fogom az S-pent, akkor a pen "hegye" nincs jó helyen, lejjebb érzékeli az érintést a képernyő (ez lehet S-pen kopottság is?(Ha lehet egyáltalán ilyen?) ...ill. egy olcsó (vagy free) egyszerű, könnyen használható, gyors rajzprogramot tudtok ajánlani; ami tud szövegmező beírást is? (és JPG/PNG-be ment?)
Köszönöm!
Dénes -
gzbotii
nagyúr
Hali!
Milyen L romot (5.x) tudnátok ajánlani? tényleg megéri váltani kitkatről ennél a telónál? Van olyan ami tényleg gyorsabb és nincs teli bugokkal stb?
4.4 gyorsabb.
Én utoljára 5.1 resurectionRemixet használtam, egész vállalható volt. -
beloadjoker
őstag
Hali!
Milyen L romot (5.x) tudnátok ajánlani? tényleg megéri váltani kitkatről ennél a telónál? Van olyan ami tényleg gyorsabb és nincs teli bugokkal stb?
-
#97710917
törölt tag
Üdv! Nemrégen vettem egy note1 et. Csak lassú! Mennyi ramot foglal nálatok a gép? Hogy lehetne felgyorsítani? Ilyen ram takarító appal majd 300 mb- tudok felszabadítani. Ezt csak kb fél percig, mert utána csak 70-80 mb marad. Menü váltáskor sokat gondolkodik. Jelenleg 4.1.2 van rajta. Nagyon megköszönném a segítséget.
rr 5.4.1 rommal nálam 755mb ir ki.valamennyi mindenkép lemegy a rendszer miatt
-
emerson12223
csendes tag
Üdv! Nemrégen vettem egy note1 et. Csak lassú! Mennyi ramot foglal nálatok a gép? Hogy lehetne felgyorsítani? Ilyen ram takarító appal majd 300 mb- tudok felszabadítani. Ezt csak kb fél percig, mert utána csak 70-80 mb marad. Menü váltáskor sokat gondolkodik. Jelenleg 4.1.2 van rajta. Nagyon megköszönném a segítséget.
-
gzbotii
nagyúr
-
kiskornel
addikt
sziaaztok
gabe96 ot keresném javítás céljából. sajnos betört az üvege a notámnak. tudná valaki linkelni az adatlapját.
elöre is köszönöm -
#97710917
törölt tag
semmi extra hokamoka tényleg.méhg el rontani se lehet
-
Beethoven
tag
Elovastam de sajnos ezek a szoftveres programozói hókamókák nekem totál kínaiak még így szájbarágósan is.
Ha te vagy valaki aki ért ehez és meg tudja csinálni nekem egy ráérős délutánon az lenne a legjobb. Fizetek cserébe egy kis menüt a mekibe vagy nemtudom, találj ki valamit.
-
FlashLed
senior tag
Értem.
tehát van egy gyengébb és egy erősebb proci.
éppen azt használja amelyikre szüksége van.
Kár,hogy sehogy nem lehet egyszerre aktivalni mindkét procit 8 maggal. -
KTTech
veterán
Nem. Ez egy 4+4 magos koncepció. A terheléstől függ, épp melyik 4-es csoportot használja, és abból is épp mennyi magot.
-
ux1
addikt
Több magot csak magas terhelésnél használ. Nálam van mikor csak egy megy. Különben tölthetnéd 10 percenként.
-
FlashLed
senior tag
Sziasztok.
lehet nem jó topicba írok,de megkérdem.
Van egy Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE tabom exynos octa 5420 provival.
Ha minden igaz ez egy 8 magos konkepcio de ugy tudom mind a 8 magot nem hadználja csak 4et.
Hogyan lehetne mind a 8 magot működésre bírni -
KTTech
veterán
-
tt124307
tag
-
KTTech
veterán
KTTech leírása alapján
1. ODIN-nal PhilZ-cwm6-XXLT6-XSA-5.06.1 4.1.2 kernel-t és megfelelő pit fájlt (én a 6GB-osat választottam) feltenni, mellette repart-ot kiválasztani. Ezzel eléred, hogy PhilZ féle friss CWM-ed lesz, amiben tudsz pl. particiókat formázni és tudod a Raw kernelt telepíteni
2. Reboot az "új" CWM recovery-be
3. Raw Kernel r10 Omni kernel telepítése (ez után TWRP-d lesz CWM helyett!)
4. Partíciók formázása. Nekem itt volt a problémám, hogy a /emmc-t nem sikerült formáznom
5. Reboot az "új" TWRP ceovery-be
6. Dirty Unicorns 8.2 ROM telepítése
7. Raw Kernel r10 Omni kernel ismételt telepítése
8. Gapps telepítése (PA Gapps Micro modular 4.4.4)
9. FSTrim telepítése (futtatása)
10. Újraindítás immár az új 4.4.4-es "rendszerbe"
----------------------------------------------------------
Innen szépen újraindult, beállítottam a rendszert, telepítettem az appokat az immár 6GB-os /data partícióra, de nem volt internal SD, vagyis /emmc partíció
Lehet, hogy van egyszerűbb módja is annak, hogy valahogy megformázd, visszanyerd, de én így folytattam:
----------------------------------------------------------
11. ODIN-nal gyárti 4.1.2-es ROM (éppen a XEN-t sikerült gyorsan letöltenem, XEH-t nem találtam, de gyakorlatilag mindegy) telepítése (pit fálj és particionálás nélkül, hiszen már 6GB-os a /data)
12. 4.1.2-es gyári rendszer indítása, beállítása.
13. Jelezte, hogy nem OK a belső SD partíció és felajánlotta, hogy particionálja (hurrá!)
14. Van belső SD, 7.x GB
15. Telo download módba, és az 1-10 lépések ismét, de az 1. lépés esetén a pit fájl és a particionálás kihagyása (hiszen az már rendben van, azért végeztük el a fenti lépéseket, hogy átparticionáljuk a rendszert).
16. Rendszer működik szépen, minden OK, már csak a sárga felkiálltó jel (ROM számláló miatt) van bootoláskor.
17. Ha zavar, akkor telepíted a Triangleaway apk-t, futtatod (spéci "recovery"-be újraindul, ott engedélyezed a ROM számláló alaphelyzetbe állását).Kb. ennyi, így működik.
Fontos, hogy a fentieket mindenki csak saját felelősségre és nagy körültekintéssel végezze el, könnyű félrenyúlni valahol!HA meg akarod spórolni a 15-ös lépést, akkor a következő a megoldás:
Amint bent van a CWM-ben a 2. lépésnél, mountolni kell kézzel az emmc-t és már mehet is a formázás.
-
KTTech
veterán
A PhilZ "kernelt" és a gyári ROM-ot is a PDA-hoz kell tallóznod az ODIN-ban.
Ha az ODIN segítségével (pit fájl) repart-ot csinálsz, akkor a teljes fájlrendszer törlődik szerintem, úgyhogy nem fogod tudni utána elindítani a gyári rendszert csak a recovery-t. Én nem próbáltam, de szerintem logikusan végiggondolva ez így van. Elvileg sammobile-on fent vannak mind a szolgáltató alapú "magyar" ROM-ok, mind a "szolgáltató független" változat, de nekem egy örökkévalóság lett volna onnan letölteni, ezért rántottam le gyorsan a holland XEN változatot. Szerintem nincs különösebb jelentősége a dolognak, főleg ha nem hosszú távra tervezel a gyári ROM-mal.
A "PhilZ-cwm6-XXLT6-XSA-5.06.1.tar" igazából nem a klasszikus értelemben vett kernel, ez egy recovery, gyakorlatilag a PC biosának, vagy még közelebbről egy linux rendszer bootloader-ének megfelelő alacsony szintű "oprendszert" jelent, ahonnan pl. a fájrendszer manipulációt tudod elvégezni, mentést / visszaállítást tudsz csinálni vagy éppen ROM-ot, azaz oprendszert tudsz telepíteni. Lehet, hogy nem pontos a hasonlat, de így kb. el lehet képzelni a szerepét.De, a Philz az klasszikus értelemben vett kernel
csak épp még a gyári ROM-okhoz készült (annyi az extrája, hogy kapott egy CWM-et és Root előkészítést). -
KTTech
veterán
Lassan minden világossá válik.

Az FStrim műxik gyár kernellel és rommal is?
Ha Odinnal visszateszem a gyári romot akkor a Raw-kernel is törlődik és a gyári megy vissza ?
És még 1 kérdés.

Linpack meg Antutu nektek mennyi pontot ad ? Nekem minden gyárin 85-90Mflops a Linpack és 14000-15000 az Antutu.
Nem működik. Csak és kizárólag az erre felkészített kernelekkel működik (mint pl. a RAW r9 és r10).
-
pall.gergo
tag
Lassan minden világossá válik.

Az FStrim műxik gyár kernellel és rommal is?
Ha Odinnal visszateszem a gyári romot akkor a Raw-kernel is törlődik és a gyári megy vissza ?
És még 1 kérdés.

Linpack meg Antutu nektek mennyi pontot ad ? Nekem minden gyárin 85-90Mflops a Linpack és 14000-15000 az Antutu.
-
gzbotii
nagyúr
Ha megy az angol akkor XDA/Youtube vannak videók. Bármilyen ROMot felrakni ugyan az a művelet. Amikor haza értek linkelek neked párat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
22904 - 22801
22904 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Linux kezdőknek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Háborút indított a Google az AI árak ellen
- Interactive Brokers társalgó
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Eltűnt a watchOS 27-ből a Walkie-Talkie
- PlayStation 5
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- További aktív témák...
- Apple IPhone 16 pro 128GB nagyon szép állapotban akksi 90% 2027.11.21-ig garis
- Apple IPhone 16 Pro Max 512GB Kártya Független 2027.10.28-ig garis
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB 97% Akku Megkímélt,Kártyafüggetlen,Tartozékaival. 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 13 Pro 256GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- "ÚJ" RITKA MINT A FEHÉR HOLLÓ" ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3090 24GB (GARANCIA 3 ÉVIG)
- AKCIÓ! ASUS TUF GeForce RTX 3080 Ti 12GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Wanbo Vali 1 Pro projektor
- Dell Precision 3581 i7-13700H / 32GB DDR5 / RTX A1000 6GB Workstation
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4682, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest





se gapps ot se cw t nem tesz fel

2011... milyen rég volt, és ma is milyen korrekt!



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




