- Xiaomi 17T - T-modell
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- A Jolla Sailfish OS-ével dob piacra telefont a Commodore
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Watch8 és Watch8 Classic – lelkes hiperaktivitás
- Bemutatkozott a Tecno Spark 50 Pro
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Íme az új Android Auto!
-
19501 - 19401
19501 - 19401 19400 - 19301 19300 - 19201 19200 - 19101 19100 - 19001 19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pr3ciSioN
aktív tag
Sziasztok!
Sikerült minden, köszönöm a segítséget

-
ericdrawen74
senior tag
-
bcl
senior tag
-
TODI1111
veterán
-
Pr3ciSioN
aktív tag
Letöltöd az utolsó gyárit a Frija-val és telepíted a Freya-val.
Viszont hiába a gyári rom akkor is megbukik safetynet checker által

-
Pr3ciSioN
aktív tag
Letöltöd az utolsó gyárit a Frija-val és telepíted a Freya-val.
Szia!
Köszi a tippet, így sikerült is
-
ericdrawen74
senior tag
-
Pr3ciSioN
aktív tag
Sziasztok! Gyári romra visszaállítani úgy, hogy most főzött rom van a telefonon, hogyan lehet?
-
yoogie
aktív tag
Hova érdemes elvinni a készüléket javíttatni? Vásároltam itt Hardveraprón itt egy készüléket egy "megbízható" tagtól, de mint kiderült hibás volt a beszéd hangszórója, amit végül azt mondta vissza vesz, de azóta elérhetetlen.
Javítanak még valahol ilyet?
-
kat
tag
-
McReay
aktív tag
-
bcl
senior tag
Náluk kettő is van használatban, nincs rájuk panasz

-
CB
senior tag
Hát, ezt én sem tudom.
Szeretnék cerkás telefont venni, de olyan ára van, hogy rossz rá gondolni.
Valahogy elvitték olyan irányba a régi Note családot, hogy halandó ember ne akarja (tudja) megvenni, csak aki vizenjár. -
r859
csendes tag
Nem-nem. Még én is használom, most már 5 éves, de még bírja. Mondjuk a waze azért már beégett kicsit, de az akksi a korához képest még egész jó. Nem is igazán tudom mire kellene cserélni, pedig már fontolgatom egy ideje.
-
SyMbioTe
Ármester
Ennyire jók.
Én időközben lecseréltem 3 év használat után, továbbadtam Anyumnak, teljesen jól működik (akksi azért nem túl acélos) -
CB
senior tag
Hú de nem pörög a topik!
Már csak nekem van ilyen telefonom? Vagy ennyire jók ezek a telefonok?
Az enyém talán most három éves, és hibátlan. Még az akku is kibír másfél napot. -
MCMLXXXII
tag
Sziasztok!
Ha fizetem még a biztosítást
Megcsinálják abból a az első hátsó kamerát cserét meg ha kérem az aksi cserét ?
Samsung note 8
Elő történet : csináltam félig víz alatti felvételt azt csak be párált a készülék, először kezdte a nedves a usb vel majd miután kiszáradt a telo nem működött a kamera lámpa írisz. -
gyuri81
veterán
Használd egészséggel az új telefont.
Itt viszont nem lehet hirdetni.

-
gyuri81
veterán
Köszönöm szépen a részletes választ, igazán sokat segített!
Az őszintét megvallva kijelző beégéssel még nem találkoztam/találkoztunk, se az S8-nál, illetve a családban lévő A3/A5 2017-eseknél sem jött elő szerencsére több éves használat után sem.
De akkor erre figyelni fogok.Olvasgattam a topikot, fentebb olvastam, hogy valaki írta, hogy mobilnettel sokkal gyorsabban merül a telefon, mint wifivel. Ez az S8-nál is szintén így van. Gondolom a Note 8-al is így lesz akkor, de már egészen hozzászoktam az S8-nál is.
Még amit kérdeznék, hogy az S8 töltőjét használhatom majd a Note 8-hoz is? (Ha nem muszáj, nem hordanék magammal két töltőt.) Mert gondolom a Note 8 is képes a gyorstöltésre.
Nálam kb feleződik a kijelző idő mobilneten. Nyilván ennek is megvan az oka. Nagyon vissza van véve a Note 8 SAR értéke. ( Ergo az egyik legjobb sugárzás értékű telefon, tehát nem "világít" az ember feje mikor telefonál...)
Tökéletes hozzá az S8 töltője és igen tud gyorstöltést. ( vagyis ma már nem számít annyira gyorsnak a mai telefonokhoz képest)
-
Balzsika47
csendes tag
Szia!
Akik még a mai napig Note 8-at használnak, mi a véleményük a telefonról? Szeretitek? Volt vele gondotok?
Mai napig nagyon szeretem a Note 8-at. Nem szívesen válnék meg tőle. Alapvetően olyan nagy típus betegsége nincs. Kijelző beégésre kell figyelni mint minden amoled-nél.
Meddig kapott frissítést a telefon? Android 9 vagy 10 van rajta?
Nem tudom, hogy kap-e még frissítést, mert már pár éve főzött romon vagyok.Nem kap . Itt tudod megnézni: Sammobile
Android 9 fut rajta gyárilag.Az S8-al párhuzamosan használva nem lesz visszalépés? Vagy ugyanolyan lesz szinte?
Visszalépés semmiképp. Kb egy szinten vannak hardver/szotfver téren, csak ehhez van cerka. De alapvetően ugyanazt fogod érezni mint az S8-nál.
Köszönöm szépen a részletes választ, igazán sokat segített!
Az őszintét megvallva kijelző beégéssel még nem találkoztam/találkoztunk, se az S8-nál, illetve a családban lévő A3/A5 2017-eseknél sem jött elő szerencsére több éves használat után sem.
De akkor erre figyelni fogok.Olvasgattam a topikot, fentebb olvastam, hogy valaki írta, hogy mobilnettel sokkal gyorsabban merül a telefon, mint wifivel. Ez az S8-nál is szintén így van. Gondolom a Note 8-al is így lesz akkor, de már egészen hozzászoktam az S8-nál is.
Még amit kérdeznék, hogy az S8 töltőjét használhatom majd a Note 8-hoz is? (Ha nem muszáj, nem hordanék magammal két töltőt.) Mert gondolom a Note 8 is képes a gyorstöltésre.
-
gyuri81
veterán
Sziasztok!
Pár nap múlva valószínűleg én is Note 8 tulaj leszek, a meglévő S8-am mellé.
Szeretnék kérdezni pár dolgot a telefonnal kapcsolatban.Akik még a mai napig Note 8-at használnak, mi a véleményük a telefonról? Szeretitek? Volt vele gondotok?
Meddig kapott frissítést a telefon? Android 9 vagy 10 van rajta?
Az S8-al párhuzamosan használva nem lesz visszalépés? Vagy ugyanolyan lesz szinte?Előre is köszönöm szépen mindenkinek.
Szia!
Akik még a mai napig Note 8-at használnak, mi a véleményük a telefonról? Szeretitek? Volt vele gondotok?
Mai napig nagyon szeretem a Note 8-at. Nem szívesen válnék meg tőle. Alapvetően olyan nagy típus betegsége nincs. Kijelző beégésre kell figyelni mint minden amoled-nél.
Meddig kapott frissítést a telefon? Android 9 vagy 10 van rajta?
Nem tudom, hogy kap-e még frissítést, mert már pár éve főzött romon vagyok.Nem kap . Itt tudod megnézni: Sammobile
Android 9 fut rajta gyárilag.Az S8-al párhuzamosan használva nem lesz visszalépés? Vagy ugyanolyan lesz szinte?
Visszalépés semmiképp. Kb egy szinten vannak hardver/szotfver téren, csak ehhez van cerka. De alapvetően ugyanazt fogod érezni mint az S8-nál.
-
Balzsika47
csendes tag
Sziasztok!
Pár nap múlva valószínűleg én is Note 8 tulaj leszek, a meglévő S8-am mellé.
Szeretnék kérdezni pár dolgot a telefonnal kapcsolatban.Akik még a mai napig Note 8-at használnak, mi a véleményük a telefonról? Szeretitek? Volt vele gondotok?
Meddig kapott frissítést a telefon? Android 9 vagy 10 van rajta?
Az S8-al párhuzamosan használva nem lesz visszalépés? Vagy ugyanolyan lesz szinte?Előre is köszönöm szépen mindenkinek.
-
MCMLXXXII
tag
-
BIG001
csendes tag
Segítségre lenne szükségem: a Note 8 névjegyzékében szereplő neveket szeretném SIM-re menteni, de nem tudom, mert a lehetőségek között ( jobb felső: 3 pötty) csak a gyorshívó számok, billentyűzet megnyitása, beállítások, kapcsolatokat dobja fel. Másik Samsungon tab A7 feldobja az exp./imp és sok mást is. Azt sem találom, hogy a SIM-en szereplő nevek hol vannak. 3 éve használom a készüléket, de idáig nem volt rá szükségem ezért nem is kerestem, de most, hogy egyszerűen eltüntek a nevek a telefonról - a google-ról sikerült visszatölteni-, de a simre nem tudom átvinni. Köszönöm a segítséget. BIG
-
zack
nagyúr
-
bcl
senior tag
-
gyuri81
veterán
-
zack
nagyúr
-
gyuri81
veterán
-
zack
nagyúr
-
SyMbioTe
Ármester
Naptár appon lehet valahogy alapértelmezett fiókot állítani?
Eddig simán a google-s email címemre rakott alapból mindent, most mióta frissült, folyton a "Saját naptárak" az alap
. Hogy lehet ezt kukázni? -
bcl
senior tag
Sziasztok!
Milyen fóliát, vagy üveget (talán inkább üveget) érdemes most a telefonra tenni / tetetni?
Inkább az üveg lenne az érdekes, hogy jobban védje. Nem baj, ha nem védi oldalt is. Ha van tipp, ötlet, vagy tapasztalat, azt is szívesen fogadnám, hogy hol érdemes megvenni?Köszönöm!
-
#97710917
törölt tag
Sziasztok!
2019 Augusztusban vettem egy Note 8-at, idén tavasszal kapott egy új utángyártott akksit ami novemberre felpúposodott. Egy másik szervízben kapott egy újat (Samsung van ráírva, de ők is ingadoznak hogy ez mennyire gyári), de mivel nagyon gyorsan merült (cachetörlés, ráolvasás, esőtánc, minden megvolt természetesen) és 50% körül kikapcsolt egyből kapott egy másikat ami pontosan ugyanolyan szar volt, ekkor meguntam az egészet és átváltottam póttelefonra. A szervízben normálisak voltak, de elhangzottak 'ködös' dolgok mint hogy "ezekben már szar a töltésvezérlő, az teszi tönre" meg pár hasonló.
Ma megvettem az utódot, de némileg basz hogy a Note8-nak amúgy semmi baja, és érdeklődnék hogy csak azért szopok mert az összes (számomra elérhető) boltban hulladákot raknak bele, vagy ezeknek már tényleg lejárt a szavatossága. Fesztiválon elhagyósnak / póttelefonnak megcsináltatnám szivesen.
Nekem még a gyári akksi van benne.Teló meg 3éves mult.
-
gyuri81
veterán
Ez alapvetően "csak" egy launcher. Rengeteg testre szabhatóság.
A teljesség igénye nélkül:
- gesztusvezérlések
- teljesen testreszabható widgetek
- letölthető ikonok
- testre szabható mappák
stb...Ezzel nem tudsz más alkalmazásokba belenyúlni. Ahhoz hogy ezt megtedd, érdemes lehet egy főzött romot feltenned.( de legalábbis root nem ártana)
-
CB
senior tag
Nem ismerem ezt a programot, de mindig érdekelt. Milyen plusz dolgokat tudsz mondani, ami miatt szereted?
Megvettem, de még nem volt időm nézegetni. Mondjuk ha a fönti sávot el lehetne vele tüntetni, annak örülnék, waze alatt nem égne be a kijelző. -
Necro_Ramone
tag
Sziasztok!
2019 Augusztusban vettem egy Note 8-at, idén tavasszal kapott egy új utángyártott akksit ami novemberre felpúposodott. Egy másik szervízben kapott egy újat (Samsung van ráírva, de ők is ingadoznak hogy ez mennyire gyári), de mivel nagyon gyorsan merült (cachetörlés, ráolvasás, esőtánc, minden megvolt természetesen) és 50% körül kikapcsolt egyből kapott egy másikat ami pontosan ugyanolyan szar volt, ekkor meguntam az egészet és átváltottam póttelefonra. A szervízben normálisak voltak, de elhangzottak 'ködös' dolgok mint hogy "ezekben már szar a töltésvezérlő, az teszi tönre" meg pár hasonló.
Ma megvettem az utódot, de némileg basz hogy a Note8-nak amúgy semmi baja, és érdeklődnék hogy csak azért szopok mert az összes (számomra elérhető) boltban hulladákot raknak bele, vagy ezeknek már tényleg lejárt a szavatossága. Fesztiválon elhagyósnak / póttelefonnak megcsináltatnám szivesen.
-
gyuri81
veterán
-
CB
senior tag
-
gyuri81
veterán
https://napidroid.hu/akcio-79-ft-nova-launcher-prime-play-aruhazban/
-
McReay
aktív tag
Ki-mire váltana, vagy váltott a Note 8 után?? Iszonyatosan hozzámnőtt, de a második kijelzőcserét már nem szeretném fizetni, mivel ismét beégett a billentyűzet vonalában alig 1 év alatt...

Bennem is ez fogalmazódott meg, hogy mire....

Gari időn belül 2 kijelző-beégésem volt (cserélték), most újra van. Ezt már nekem kéne fizetni. Gyanús, hogy ez meg fog történni.Nálam minden esetben kocsiban töltés + sok-sok órányi waze használat égetett be piktogaramokat.
-
gyuri81
veterán
Szoktam állítani, főleg így télen 50% körül nappal. Nyáron olyan 75-90%. Nem feltűnő, én látom, más nem. Eddig egész jól bírja egyébként maga a készülék, akksi is. Jelenleg nem látom értelmét a cserének én sem.
-
luckyboi82
tag
Szoktam állítani, főleg így télen 50% körül nappal. Nyáron olyan 75-90%. Nem feltűnő, én látom, más nem. Eddig egész jól bírja egyébként maga a készülék, akksi is. Jelenleg nem látom értelmét a cserének én sem.
-
gyuri81
veterán
Ki-mire váltana, vagy váltott a Note 8 után?? Iszonyatosan hozzámnőtt, de a második kijelzőcserét már nem szeretném fizetni, mivel ismét beégett a billentyűzet vonalában alig 1 év alatt...

Amíg meg nem döglik, semmire...
Nekem a Note 10+ illetve a 20 ultra nagyon kompromisszumos. Buknám pl. a pulzust és a véroxigént, illetve 200e FT-ot az ultránál. "Nekem" nem ér ennyit a váltás. Mitől égett be relatív gyorsan a kijelződ? Gondolom nagy fényerőn használod.
-
bitpork
nagyúr
Én meg valamelyik alapmodel felé mozdulnék el. Sehol nem fér el a note, még a kocsiban sincs akkora Qi bölcső amibe belefér

-
SyMbioTe
Ármester
Ki-mire váltana, vagy váltott a Note 8 után?? Iszonyatosan hozzámnőtt, de a második kijelzőcserét már nem szeretném fizetni, mivel ismét beégett a billentyűzet vonalában alig 1 év alatt...

Valamelyik újabb Note? 9-10?
Én pl egy LG Wing-re vadászok, de ez az én hülye perverzióm.
-
luckyboi82
tag
Ki-mire váltana, vagy váltott a Note 8 után?? Iszonyatosan hozzámnőtt, de a második kijelzőcserét már nem szeretném fizetni, mivel ismét beégett a billentyűzet vonalában alig 1 év alatt...

-
bitpork
nagyúr
Ti mennyire tapasztaljátok azt, hogy wifi-n lényegesen jobban bírja az akksi, mint mobilneten.
Sokkal rosszabb a standby ideje és a kijelző ideje is a készüléknek.
Felét sem tudja mobilneten, mint wifi-n.
(Gondolom a nagyon alacsony SAR érték miatt lehet, ergo gyenge benne a radiós egység)Jah ez van nálam is.
-
gyuri81
veterán
Ti mennyire tapasztaljátok azt, hogy wifi-n lényegesen jobban bírja az akksi, mint mobilneten.
Sokkal rosszabb a standby ideje és a kijelző ideje is a készüléknek.
Felét sem tudja mobilneten, mint wifi-n.
(Gondolom a nagyon alacsony SAR érték miatt lehet, ergo gyenge benne a radiós egység) -
gyuri81
veterán
Valaki tapasztalt már ilyen hibát?
Ha csatlakoztatva van a Gear S3 Frontier órám, akkor a mobileneten illetve wifin nagyon lassan jönnek az adatok. ( 2,4GHz-en működik a bluetooth illetve a wifi is.) A routeren váltottam másik csatornát, de nem oldotta meg a helyzetet. De azt sem értem, hogy mobilneten ez miért jelentkezik. Mi lehet erre a megoldás? Ha kikapcsolom a bluetooth-ot, azonnal gyorsan jönnek az adatok. -
kovacs65
őstag
-
boncser
aktív tag
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek eladó S Pen-je?
Köszönöm!
-
gyuri81
veterán
-
p2pp
őstag
Tud vki 1 jó szervízt?
-
gyuri81
veterán
-
#97710917
törölt tag
-
SyMbioTe
Ármester
-
gyuri81
veterán
Nálam nem kér 2 lépcsős azonosítást.
-
SyMbioTe
Ármester
Sziasztok!
S Health appnál találkozott valaki olyannal, hogy kiküldi az SMS kódot kétlépcsős azonosításhoz, és azt írja ki, hogy helytelen a kód?
Adatok törlése, újratelepítés megvolt, ugyanaz. (mondjuk azt sem értem miért kell erőltetni a kétlépcsős azonosítást...
) -
janaman01
addikt
Sziasztok , adott egy Note 8 vissza szeretém rakni a legutolsó xeh droid nyolcat, most kilenc van rajta ugye a frissitésekkel. Knox ha ugrig nem érdekel, egyébként párimé. Kérdés hogy lehet legegyszerűbben downgradelni?
-
kovacs65
őstag
-
luckyboi82
tag
-
luckyboi82
tag
Led-View tokot lehet még valahol kishazánkban kapni erre a csodás készülékre? Köszönöm.

-
#97710917
törölt tag
-
S e t h
nagyúr
-
#97710917
törölt tag
-
S e t h
nagyúr
-
SyMbioTe
Ármester
-
S e t h
nagyúr
Srácok, hová érdemes vinni és mennyibe fájhat egy kijelző csere, ha egyáltalán még lehet bele rakatni.
-
DarkKarol
tag
Androidos telefonon vagy táblagépen koppintson a Beállítások alkalmazás
Google
Google-fiók elemre.Koppintson a képernyő tetején található Biztonság elemre.Koppintson a „Bejelentkezés a Google-ba” részben található Kétlépcsős azonosítás lehetőségre. Előfordulhat, hogy ehhez be kell jelentkeznie.Koppintson a Kikapcsolás elemre.Erősítse meg szándékát a Kikapcsolás gombra koppintva.
Amit leírtál az a Google-el kapcsolatban érinti a dolgokat, az ki is van kapcsolva. De a Samsung Health alkalmazást nem tudom anélkül használni jelenleg, hogy a kétlépcsős azonosítást beállítsam. Az meg Samsungos dolog, nem Google-s
-
gyuri81
veterán
Kint van a V30.(utolsó).
Igen, köszi! Nekem még a V29 van, mert mindent külön feltettem , igy kb ugyanott vagyok mint a V30-al.
-
laszlolczka
őstag
-
laszlolczka
őstag
Androidos telefonon vagy táblagépen koppintson a Beállítások alkalmazás
Google
Google-fiók elemre.Koppintson a képernyő tetején található Biztonság elemre.Koppintson a „Bejelentkezés a Google-ba” részben található Kétlépcsős azonosítás lehetőségre. Előfordulhat, hogy ehhez be kell jelentkeznie.Koppintson a Kikapcsolás elemre.Erősítse meg szándékát a Kikapcsolás gombra koppintva.
-
DarkKarol
tag
Ennél éppenséggel telefonszámot kér.
-
Kasya
nagyúr
Sziasztok!
Nem rég frissültek a dolgok a telefonomon (Note 8) és azóta nem tudom használni a Samsung Health-ot, mert rám akarja erőltetni a kétlépcsős azonosítást. Kicsit felháborítónak tartom, hogy nem én dönthetem el, hogy élek-e a lehetőséggel
Esetleg tudtok erre valami megkerülést? Vagy ha ez nem akkor valami más alkalmazással (pl mi fit) tudom párosítani a Samsung Gear S3 órát és ott követni a változásokat?A kétlépcsőz azonosítás melyik része nem tetszik? Samsung acc, ujjlenyomat, vagy más?
-
DarkKarol
tag
Sziasztok!
Nem rég frissültek a dolgok a telefonomon (Note 8) és azóta nem tudom használni a Samsung Health-ot, mert rám akarja erőltetni a kétlépcsős azonosítást. Kicsit felháborítónak tartom, hogy nem én dönthetem el, hogy élek-e a lehetőséggel
Esetleg tudtok erre valami megkerülést? Vagy ha ez nem akkor valami más alkalmazással (pl mi fit) tudom párosítani a Samsung Gear S3 órát és ott követni a változásokat? -
Kasya
nagyúr
Sziasztok!
Milyen rom-ot érdemes most felrakni? Valmi stabil érdekelne, fontos hogy működjön a DeX.
KösziHa nem unofficial romot választasz, nem lesz gond vele. Pl. Hades és Deluxe is kiváló romok.
-
gyuri81
veterán
Sziasztok!
Milyen rom-ot érdemes most felrakni? Valmi stabil érdekelne, fontos hogy működjön a DeX.
KösziDeluxeRom-ot használok lassan egy éve. Stabilnak mondható. Dex oké vele.
Apropó Dex. Valaki használ rajta Kodi-t? A felbontást egyszerűen nem tudom rajta beállítani. Ha beallitom a telefonra akkor a Dex-en nem jo, ugyanígy forditva is...
-
Dr V
addikt
Sziasztok!
Milyen rom-ot érdemes most felrakni? Valmi stabil érdekelne, fontos hogy működjön a DeX.
KösziA gyárival mi a gond? Stabil és működik vele a DeX.
-
unicumnext
aktív tag
Sziasztok!
Milyen rom-ot érdemes most felrakni? Valmi stabil érdekelne, fontos hogy működjön a DeX.
Köszi -
#97710917
törölt tag
-
Dr V
addikt
Nekem is kellett pár nap, mire megszoktam

Rövid fel alkalmazásváltó, vízszintes a vissza gomb, le a home gomb
Hosszú vízszintes elemlámpa
, többi 2 irányt nem használom
Mindkét oldal egyformára van beállítva, úgyhogy kb a 25% tudását használom a programnak... -
gyuri81
veterán
One hand operation
Ajánlom figyelmetekbe, az alul lévő 3 gombot lehet helyettesíteni a kijelző szélén lévőkkel, amiket egyedileg lehet programozni, akár rövid-hosszú húzásra különbözően tud reagálni. Úgyhogy végre, 10 év után újra gyorsan be tudom kapcsolni az elemlámpát szükség esetén
Ilyesmit utoljóra az S1 tudod MIUI rommalKorábban fent volt nekem is ez a program, de mindig elfelejtettem használni :D :D
Te miket állítottál be rajta? -
Dr V
addikt
One hand operation
Ajánlom figyelmetekbe, az alul lévő 3 gombot lehet helyettesíteni a kijelző szélén lévőkkel, amiket egyedileg lehet programozni, akár rövid-hosszú húzásra különbözően tud reagálni. Úgyhogy végre, 10 év után újra gyorsan be tudom kapcsolni az elemlámpát szükség esetén
Ilyesmit utoljóra az S1 tudod MIUI rommal -
Capella
őstag
Használhatod az [ADB AppControl] programot is. Ezzel tudsz néhány dolgot grafikus felületen is intézni, a fizetős változatban még többet, de a parancssoros ADB felület is ugyanúgy rendelkezésre áll.
Először USB-n kell csatkakozni a PC-hez, utána átállítható WiFi-re is. -
gyuri81
veterán
-
Kasya
nagyúr
Régen volt, de ebből jó kiindulni.
A saját lista amúgy így is lekérhető, nem feltétlen kell a linkelt nagy listámból válogatni: adb shell 'pm list packages -fIlletve ha csak kikapcsolni akarsz valamit, törölni nem.
-
gyuri81
veterán
Szerencsére visszairtak, es kaptam egy kupon kódot, igy ingyenes továbbra is nekem
Az adb parancsos tiltást esetleg leírod? Hátha másnak is hasznos lesz :)
-
Kasya
nagyúr
Miután kétszer megvettem már az első megjelenés után (csak hogy támogassam), majd egyszer újra lekerült, akkor intettem be a fejlesztőnek. ADB-t fél óra alatt megtanultam google-ből, az ráadásul minden androidos telón használható.
-
gyuri81
veterán
Van megoldás a Package Disabler-re akinél nem működik.
Sajnos meg kell venni újra....( sztem én most vettem meg harmadjára az évek alatt)[https://www.packagedisabler.com/]
ezen az oldalon kell megvásárolni, majd emailben küldik a telepítő apk-t.
Valaki használja esetleg a Package Disabler-t még?
Tegnap óta nálam nem működik.
Ez egy vicc, ha megint meg kell újra venni... -
Zozo0525
őstag
-
Capella
őstag
Szerintem már felejtős. Főképp, ha még az eredeti akksi van benne.
Kérdés persze mikor gyártották, de simán lehet 3 éves a kütyü.
Esetleg Note9 szóba jöhetne. -
Zozo0525
őstag
Sziasztok, most lehetne beszereznem egy note 8-t sohasem volt még note telefonom, 2021 ben érdemes beszerezni vagy már felejtős?
-
TODI1111
veterán
Sziasztok!
Egy ideje észrevettem a telefonon, hogy néha-néha megdöccen illetve gyors gépelésnél néha nem érzékel pár betűt.
Szeretnék adni neki egy kis takarítást, anélkül, hogy minden alkalmazásom újra fel kéne rá pakolni.
Van valami ötletetek esetleg? (wipe cache partition megoldás lehet erre?)
"(wipe cache partition megoldás lehet erre?)"
Egy próbát mindenképpen megér. -
McReay
aktív tag
Sziasztok!
Egy ideje észrevettem a telefonon, hogy néha-néha megdöccen illetve gyors gépelésnél néha nem érzékel pár betűt.
Szeretnék adni neki egy kis takarítást, anélkül, hogy minden alkalmazásom újra fel kéne rá pakolni.
Van valami ötletetek esetleg? (wipe cache partition megoldás lehet erre?)
-
Drughi
addikt
Tegnap kipróbáltam egy használt készüléket és meggyőzött.
Nekem minden tekintetben előre lépés és mivel a friss android nem követelmény (illetve van főzött rom, ami friss), így berendeltem.98e netto árért nem nagyon találtam olyan készüléket, amit megfogott volna. Pl a OnePlus Nord tetszett még, de az is drágább volt és szerintem kamerában is gyengébb, hiába a dupla annyi szenzor...
Kiegészítők terén kinek mi vált be? Kellene 2 töltőpad (qi), abból a samsung EP_PG920 illetve a PG1100 "jött szembe"
Ezek működnek rendesen?Tokot is találtam baráti áron hozzá itthon, de ha van tuti tipp, akkor szívesen fogadom.
Látom van 1-2 közkedvelt ROM hozzá, de egyelőre próbálom a stock verziót használni. A frissebb rendszeren kívül milyen előnyei vannak?
-
Drughi
addikt
-
Dr V
addikt
-
Drughi
addikt
Melyik az utolsó frissítés a telefonra?
Új hozzászólás Aktív témák
-
19501 - 19401
19501 - 19401 19400 - 19301 19300 - 19201 19200 - 19101 19100 - 19001 19000 - 18901 18900 - 18801 18800 - 18701 18700 - 18601 18600 - 18501 18500 - 18401 18400 - 18301 18300 - 18201 18200 - 18101 18100 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Tekintsd át a téma Összefoglalót!
Használd a gyorskeresőt (jobb felső sarokban van) a kérdés feltevése előtt, előfordulhat, hogy van már rá válasz.
Ha mégsem találtad meg a választ, kérdezz bátran!
! Tilos a hirdetés, keresés, kí-
nálás, amelyek helye itt van :
- hardverapró
- Xiaomi 17T - T-modell
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Vallás
- Gyúrósok ide!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 3510 i3-10GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPad 5. generáció (A1822) 128GB, asztroszürke
- Bomba ár! HP ProBook 445 G7 I Ryzen 7 4700U I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I 6 hó gari
- Csak 1db! Apple Magic Keyboard A2261, magyar billentyűzet iPad Air 11"/ iPad Pro 11" - 27% ÁFA
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



. Hogy lehet ezt kukázni?




