Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-12 17:25:41

Mobilarena

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4001) tomee007007 válasza Silent77 (#3999) üzenetére

tomee007007
(PH! addikt)

Game Lancher -> jobb alul Játékteljesítmény. Ott találod az összes játékot. csak rá kell bökni az adott játékra és megjelenik a teljesítmény beállítás, alacsony felbontás beállítása és a max. fps ;)

(#4002) ollie válasza Silent77 (#3999) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Állítsd egyénire a takarékossági beállításokat a game launcherben, és akkor játékonként állíthatod.

(#4003) Teal'C válasza save (#4000) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Hát ott sem szégyenlőssek ha a haszonkulcsról van szó :Y

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4004) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Mostanában azt vettem észre, hogy az Instagram megosztások nem igazodnak a kijelzőhöz hanem a szélük "lelóg" és nem látszik. Mindenkinél ilyen vagy nálam van valami elnyomkodva?

(#4005) Silent77

Silent77
(PH! kedvence)

Köszönöm mindkettőtöknek! :R

(#4006) ToomyC

ToomyC
(fanatikus tag)

Megjött a kicsike, szeretem. :DD

(#4007) Próféta válasza Anulu79 (#4004) üzenetére

Próféta
(fanatikus tag)

Én nem tapasztaltam ilyet.

Mindig az az erősebb, aki többet mosolyog, mint dühöng.

(#4008) Anulu79 válasza Próféta (#4007) üzenetére

Anulu79
(PH! addikt)

Akkor lehet, hogy nálam nem stimmel valami.

(#4009) tomee007007

tomee007007
(PH! addikt)

Nagyjából két napja arra lettem figyelmes, hogy ha mondjuk hideg helyről bemegyek egy meleg helyiségbe, a Note kijelzőjét közepesnél erősebben megnyomva, recseg, ropog a kijelző alatt, nagyjából 4-5 megnyomás erejéig...
Tapasztaltatok ilyesmit?

(#4010) gyuri81 válasza Teal'C (#4003) üzenetére

gyuri81
(PH! addikt)

Akkor vajon ők mennyiért kapják? gondolom még így is van haszon nekik rajta...

Note 8+ Gear S3 Frontier

(#4011) Teal'C válasza gyuri81 (#4010) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Azt nem tudom ők mennyiért kapják de a Német nagyker ár 672€ és még ók is keresnek rajta.

(#4012) mézespálinka válasza adolfo01 (#3979) üzenetére

mézespálinka
(senior tag)

A routines akkuhasználat miatt egyelőre elengedtem (bár még mindig nem találtam meg amúgy :D), viszont ezt az appot megnéztem. Azt nem lehet benne beállítani, mint pl. korábban írt routines-nál hogy pl. este 11-kor állítsa le a netet, ezt azt amazt stb?
Egy duration menüpontot találtam az adott profilnál, de nem igazán esett le hogy működik, mert csak egy adott időt tudok megadni (gondolom bekapcsolástól számítva X óráig tartja fent). Viszont nekem olyan kéne, hogy megadom hogy este 11kor állítsa le amit beállítok, reggel 6kor meg vissza.
Tudtok ilyen beállításról?

(#4013) torma99 válasza Teal'C (#4011) üzenetére

torma99
(fanatikus tag)

A T-Dimension 649 Eurójába ugyebár a DHL Express is belefért, szóval tényleg széles a profitmarzs.

[ Szerkesztve ]

(#4014) ToomyC

ToomyC
(fanatikus tag)

Biztos volt már vagy 1000x... de... milyen tokot érdemes hozzá venni? Spigen Ultra hybrid tokot vettem hozzá ... gond nincs vele, csak én szeretem otthon kiszedegetni a tokból viszont ebből nagyon nehezen jön ki ...

Bocs... :)

(#4015) Hitch

Hitch
(fanatikus tag)

Üdv, Fólia ügy!

5 gsm boltosnál voltam, mind leakart beszélni ( nem árult ) az üvegfóliáról, mert feljön, hajlított nincs, szar, csak iphone-ra lehet normálisat tenni......

Valakinek esetleg tokkal bevált üvegfólia tippje van-e ?

előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4016) tylerddd

tylerddd
(PH! addikt)

Ha a Saját fájlok app-ben megnyitok egy Word dokut, azt írja, hogy a Word viewerrel nyitotta meg. Ez gondolom a Samsung beépített alkalmazása. Van-e arra lehetőség, hogy ezt előszedjem valahonnan és kitegyem a kezdőképernyőre, hogy ezután ebből nyissam meg a dokumentumokat?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#4017) LosBlancosrm válasza Hitch (#4015) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Megjelenés óta fent van a Dome Glass, tökéletes. 15k, 1 év gari(ha feljön, cserélik), ha SESben rakják fel. Vagy ebay/ali/stb UV-s üvegfólia.

(#4018) Saccco válasza Hitch (#4015) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Ali-ról lehet rendelni hasonlót, mint a dome $4-5 körül. Felrakni nem annyira egyszerű. :DDD

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4019) Hitch válasza LosBlancosrm (#4017) üzenetére

Hitch
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen.

(#4020) tylerddd

tylerddd
(PH! addikt)

Sokan írtak itt csak a szélén tapadó üvegekről, nem értettem igazából, hogy ezek milyenek, de napokban kolléganő egy más típusú cuccán belefutottam. Ezt annak a fején kellene igazából szétverni, aki kitalálta. Szivárványos a közepe, ahol nem tapad és majdhogynem levegős az a rész. Ezt most tényleg komolyan gondolták? És milyen megfontolásból? Hogy kispórolják onnan a ragasztót?! Én szerencsére mióta üvegezek (i4s óta), soha nem futottam bele ilyenbe, még az 1000 forintos ebay-es kínainál sem, a hotspottoló Xiaomimra is normális üveg jött, igaz, az pontmátrixos, de csak ha nagyon vizslatom, akkor látszik.

(#4021) Ákkk válasza tylerddd (#4020) üzenetére

Ákkk
(PH! addikt)

Az edge készülékekre nincs normális üveg az uv ragasztós ami jó egy ideig ,hamar feljön... 2 alkalomall cserélik utána ugrott a garancia.
A dome glass max 3 hónapot bír ki ha valaki jó tokkal használja és vigyáz rá.

[ Szerkesztve ]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#4022) icecave válasza Ákkk (#4021) üzenetére

icecave
(PH! nagyúr)

Hm... akkor már csak fél hónap és fel kell, hogy jöjjön. Tok nélkül használom a telefont, elöl Dome, hátul és körben sima Gadgetshieldz fólia. Eddig szép a cucc, nem jött fel sehol a 2,5 hónap alatt.

(#4023) Teal'C válasza tylerddd (#4020) üzenetére

Teal'C
(őstag)

A Note 8 amit a kollégámnak eladtam egy Baseus körben ragasztós fóliával van ellátva már 5 hónapja és semmi baja nem akar leesni és kiváló az érintés is. Szóval csak jó minőséget kell venni ebay ről 3500ft volt. Igaz viszont hogy ez is mátrixos.

(#4024) tylerddd válasza Ákkk (#4021) üzenetére

tylerddd
(PH! addikt)

Ez egy P20 Lite volt, szóval köze nincs az edge készülékekhez.

Nekem egyébként a Dome Glass egyik sarka zsebben lepattant, nem volt még pofám bevinni garanciáztatni, lehet elküldenek anyámba. Pedig volt itt, aki konkrétan elejtette és kicserélték neki. Ettől eltekintve kb. szeptember eleje óta van rajta. A sérüléssel ellentétes oldalon a görbület vonalában olyan, mintha kis erek jelentek volna meg a kijelző közepéig. Ez azóta van, ahogy lepattant, lehet annak folyománya.

Ha nem cserélik ki, akkor bepróbálok egy Nillkin üveget, ami i6s-en nagyon bejött. Ha az sem válik be, akkor viszlát üveg és a biztosításra hagyatkozom.

(#4026) newman8929 válasza Hitch (#4015) üzenetére

newman8929
(tag)

Én dome glaser használtam s9plus-on. Most notehoz ezt használom nagy megelégedéssel [link]

(#4027) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Van olyan aki kipróbálta a Fortnite-ot telefonon? Most ki akartam próbálni de nem látom az áruházban, hogy letöltsem.

A google playen kerestem. A galaxy appsban van :)

[ Szerkesztve ]

(#4028) viera

viera
(őstag)

Most már teljes a kép. :C

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#4029) mtm800 válasza Anulu79 (#4027) üzenetére

mtm800
(senior tag)

Ott van az még most is ...galaxy apps. Rányomtam próbából és azonnal töltötte is le.

(#4030) #27439616

(törölt tag)

Üdv mindenkinek, csatakoztam. Olvasgatok visszafelé.😉

(#4031) ollie válasza viera (#4028) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Csalódtam. A vinyó nem Samsung. ;]

(#4032) viera válasza ollie (#4031) üzenetére

viera
(őstag)

Ja tényleg,bocsi... :DD
De a kép sem azzal készült,hanem iPad-del. :B

(#4033) Tybike81 válasza viera (#4028) üzenetére

Tybike81
(senior tag)

A hátteret meg vetted, vagy letöltötted valahonnan? Esetleg linket tudsz adni? ;)

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black - https://www.instagram.com/tibor_kiss/

(#4034) LosBlancosrm válasza Tybike81 (#4033) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

AOD, tele van vele a galaxy apps. Legtöbb fizetős.

(#4035) viera válasza Tybike81 (#4033) üzenetére

viera
(őstag)

Samsung Themes - AOD - [Live] Earth Sunrise a neve.Nekem nagyon tetszik 225ft volt az ára. :K Nem csak fixen van ahogy a képen,hanem ha bekapcsol az AOD akkor emelkedik fel a nap a föld mögül.

[ Szerkesztve ]

(#4036) mivan80 válasza Hitch (#4015) üzenetére

mivan80
(fanatikus tag)

Nekem Spigen hajlított üvegfólia van rajta, Speedshopos rendelés. Nagyon masszív darab, felrakása után azonnal érzékenyebbre kellett állítani a kijelzőt. Eddig két hete van fent, nincs vele semmi gond.

Samsung Galaxy S2 (I9100) - 2000 mAh, Sony Xperia Z2 Tablet (SGP511), LG G4 (H815 - V20d-EUR-XX)

(#4037) thebear007 válasza Hitch (#4015) üzenetére

thebear007
(fanatikus tag)

Spigen van a Speedshopban 4990 raktáron. Mondtam már:) nekem az van fent.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#4038) Joe.36 válasza tylerddd (#4020) üzenetére

Joe.36
(PH! addikt)

Ez is olyan [üveg fólia] ( széleken tapad ) mióta megvan a telefon rajta van és egyszerűen tökéletes, nincsen vele semmi gond. :K Nagyon jó, nagyon tartós !
Nagyon jó áron van én vettem még 1-et tartalékba mert hosszú időre vettem a telefont :)

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Samsung Note 9 + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4039) Saccco válasza Joe.36 (#4038) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Addig magasztaltátok majdnem rendeltem egyet. Szerencsére időben kiderült, hogy a széleken tapad csak.
A céges telefonomon olyan van, hááát... :(((

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4040) #27439616

(törölt tag)

Esetleg valaki hallott - e olyan bt távirányítóról ami a kamerához használható és vízálló?

(#4041) baladam86 válasza #27439616 (#4040) üzenetére

baladam86
(fanatikus tag)

A telefon jobb alsó sarkából húzd ki az S-pent ;-)

SIISIIIS4Note3Note4Note9

(#4042) Joe.36 válasza Saccco (#4039) üzenetére

Joe.36
(PH! addikt)

És, ha nincs vele semmi gond akkor mi a baj ? Én is féltem tőle, de kellemesen csalódtam, ha nem tudnám hogy ilyen, meg nem mondanám, stabilan, hibátlanul rajta van, nem mozog, nem recseg, ropog, nem megy alá kosz, por, rendesen érzékel, jól véd, jól néz ki.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Samsung Note 9 + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4043) Saccco válasza Joe.36 (#4042) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

A cégesen van vele. Olyan, mintha olajos lenne a kijelző, szivárványos.

(#4044) Joe.36 válasza Saccco (#4043) üzenetére

Joe.36
(PH! addikt)

Ezen én nem tapasztaltam ilyen problémát. Fekete és szép.

[ Szerkesztve ]

(#4045) #27439616 válasza baladam86 (#4041) üzenetére

(törölt tag)

🤣🤣🤣. Igen, aztán összefogdosom halas, nyálkás kézzel, majd elkattintom?
Neeem valami külön egységre gondoltam ami bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

(#4046) baladam86 válasza #27439616 (#4045) üzenetére

baladam86
(fanatikus tag)

Elvileg bírnia kell a strapát a pennek, de külön egységről én nem tudok, bár a mai világban biztos van valami kütyü az elképzelésednek.

SIISIIIS4Note3Note4Note9

(#4047) #27439616 válasza baladam86 (#4046) üzenetére

(törölt tag)

Keresgélek, köszi

(#4048) Saccco válasza #27439616 (#4047) üzenetére

Saccco
(PH! nagyúr)

Blitzwolf állvánnyal együtt?

Ha csak egy gomb kell.

(#4049) Saccco

Saccco
(PH! nagyúr)

Már jön a novemberi security patch, persze a Telenor-os még az októberit sem kapta meg...

---

Ha felrakom Odinnal a XEU verziót, akkor az is megkap minden OTA frissítést ugye?

(#4050) kali válasza Saccco (#4049) üzenetére

kali
(Topikgazda)

Pont azt néztem tegnap, hogy a Telenor nagyon lemaradt valamiért, az általuk forgalmazott készülék kapta a legkevesebb frissítést a megjelenés óta, összesen kettőt, a Vodafone-nál három, a Telekomnál négy, a nem szolgáltatósra pedig öt ez a szám.
Ha megfelelőre állnak be az értékek (PDA...stb.), akkor OTA is megkapja majd a készüléked a frissítést.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.