Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz gatto_ #13038 üzenetére

    Az egyik legalapvetobb problemat megszuntette. Pl. ha ketujjal nagyitottam (nem dupla koppal), hiaba nyomtam ra barmire, mast nyitott meg. Ha teszemazt ra akartam menni a privat beszelgeteseimre, hiaba nyomtam telibe ra, megnyitotta a fooldalt (vagy barmi mast). En ilyet meg nem lattam, komolyan... Es volt hogy 3x bejatszotta ezt egymas utan (mindig mast nyitott meg, volt hogy olyan tesztet amirol azt se tudtam honnan szedte elo), negyedjere lett jo. Bosszanto volt de nagyon... A visszaallitas utan nem sokat hasznaltam az alap bongeszot, de ez a hiba ugy tunik megszunt. Viszont a dupla koppos nagyitas hasznalhatatlan lett, valtottam Chromera a francba. Nem lassabb, felhasznalobaratabb, jo lesz az. Mivel az alap bongeszot visszaallitottam, meg az elozmenyeimet meg a konyvjelzoimet se sajnalom, mert nincsenek. :D A Chrome ezerszer hasznalhatobb a jelenlegi formaban, oda nagyit ahova kell, tenyleg tokeletes.
    Ugyhogy ezzel a bongeszo problema letudva, lassulas letudva, mert mar egy ideje nem tapasztalom. A vilagon semmi bajom a 6.0-val, tenyleg allati jo rendszer. Neha 1 tizedmasodpercre kiirja ha kezdooldalra lepek hogy betoltes (szinte eszre se venni), meg az akksiido sem tul acelos, de az elsore gyogyir lesz a factory reset (remelem :D), a masodik meg beall majd magatol. Imadom ezt a telefont, komolyan, ezzel a 6.0-val meg megintcsak odatettek magukat LG-ek (plane ha figxelembe vesszuk a kiadas gyorsasagat is).

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák