Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz süti5 #742 üzenetére

    Figyelj, hajrá, nyomjad, told a 4k-t, hátha minél többen tesznek így és beindul a biznisz, a gyártók is látni fogják, hogy érdemes rá fejleszteni, mert sokan veszik.

    Én tuti nem fogom még megvenni, mert már ezt az előreszaladást besz.ptam a 3D-vel, jobb lett volna ugyanannyiért egy jobb panellel venni a tv-t, nem mintha ennek baja lenne, de a 3D a legfeleslegesebb benne.

    Amúgy kisgyerekes vagyok...sőt már nem is egy kisgyerekes. És így se érzem,hogy ha reálisan nézem a dolgokat, van értelme a full hd-nál többnek.

    Amúgy ezt a felvevős dolgot hagyjuk. Parasztvakítás!!!! Fogalmazzunk úgy,hogy kicsit foglalkoztat a fotózás, így kicsit láttam ezt azt. Ha egy sima kompakt fényképezőgépet veszünk, akkor egy régi 10MP-es gép ezerszer szebb képet csinál az esetek nagyon nagy többségében, mint egy most kapható huszonmegapixeles bármi. Ugyanis miközben nőtt a megapixelek száma, a CCD mérete csökkent és ezzel együtt a minőség is. Volt olyan Nikon fényképező nálam,hogy megkérdeztem a Nikon kirendeltséget, hogy nem-e hibás...mondták nem, ez ilyen. Hát köszi... Na ezzel arra akarok kilyukadni, hogy eszméletlen nagy csalódás lesz a telefonnal készített 4k-s felvétel, hiába fűzöl hozzá nagy reményeket. De majd ha megveszed, akkor meglátod.... eleve a telefonnal való fotózás egy elég borzasztó dolog és szerintem még mindig nem való a fényképező kiváltására .... lásd gyerek fotózása, aki izeg mozog állandóan. És még egy iPhone 6 kamerája is épp hogy és nem minden esetben.

    De hajrá,vedd meg és tedd közzé, hátha meg tudsz győzni, hogy milyen csodálatos, tű éles részletgazdag, zajmentes videót csinál 4k-ban egy telefon. A youtube-os marketing videókat meg hagyjuk, mert azt azért készítették olyanra, amilyenek,hogy megnézd és megvedd és beszédítsenek úgy,hogy úgy nyilatkozz, ahogy nyilatkozol. Mert ez kb. olyan, mint a 3-4 literes hazudott fogyasztás az autóknál, aztán mikor elhozod a valóság meg 7-8 liter...

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák