Hirdetés
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Megvásárolható a Vivo X300 és X300 Pro Magyarországon, íme a hivatalos árak
- Realme GT 2 - aláírjuk
- Xiaomi: Android 16 zápor, zivatar
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Huawei P30 Pro összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Nikaré
őstag
válasz
DrDoktor
#21419
üzenetére
Jaj ne!
Ez nem a Huawei sara!!
Van egy államhatalom amely rátelepszik a hírközlési cégekre és felhasználja az erőforrásokat.
Gondolkozunk már!
Egy cég ezt csinálná?
Max az eszközeit használják fel!
Jó akkor a többi kínai szolgáltató/gyártó az kivétel?
Költői kérdés volt!
(nem személyeskedés vagy kötekedés
)
-
Más.
Kérdés.
A Honor nem alternatíva?
Valamiért nem került szóba. -
knox83
senior tag
válasz
DrDoktor
#21100
üzenetére
Csak beletekertem a fórumba és elég más képet ad. Valaki írta, hogy a fél brigádnál előjön mindenféle bug, a másiknál nem. Hát az nagyon jó
Ugyanannyira? Tekerd már végig az utolsó 500 hozzászólást itt és a pixelnél..Mellesleg a p30 pro egy 4.5 éves telefon a pixel most jelent meg, szerintem ez gáz. Attól hogy nincs új android nem fogok a falnak menni, a biztonsági frissítések jönnek még . Btw mindenki azt vesz amit akar, nálam is képben volt a pixel de letettem róla. -
-
Nikaré
őstag
válasz
DrDoktor
#20943
üzenetére
Ahol sok pénz jelenik meg,ott az állami kontroll is tevékenykedni kezd.
Messzire nem kell menni....
Az történt, hogy egy teljesen önálló platformot hoztak létre, várható volt.
Úgy tűnik jól van a Huawei, kezdi kiheverni ezt a céltábla effektust.
Korábban is létezett ilyen.
A Nokia idejében például, ha jól emlékszem kettő platformon a Symbian és a Maemo, saját "play" áruházzal stb.
nagyon jól működött!
Aztán megvette a Microsoft és zsákutcába vitte, majdnem eltűnt a Nokia.
Tehát, úgy néz ki, hogy a Huawei kezd saját ökoszisztémát kialakítani, úgy mint a Apple anno.
Ilyen ez a pop szakma
-
Pinyo16689
senior tag
válasz
DrDoktor
#20703
üzenetére
Ahogy nézem, használtan is közel 300 eFt a Pixel 6 pro... Hát, nem is tudom.
Ránéztem néhány általam használt alkalmazásra a Play áruházban, a legmagasabb android követelmény a 7.0 volt. Vagy 6.0, esetleg 5.0. Szerintem bakugrással nem fognak 11re pattani. Igaz, én nem vagyok nagy streamelő (Netflix, ilyesmi..), ezek az alkalmazások nem érintenek. Bár a Netflix is 7.0, asszem.
Ha úgy lesz, ahogy gondolod, az nem az android verzió miatt lesz, inkább valami tech tilalom vezethet ide. -
Macika66
őstag
válasz
DrDoktor
#20719
üzenetére
Nem pánikolni jövők meg kötekedni csak hát 2020 decemberében megszünt az android 7 támogatása is azóta eltelt 2 év
De, úgy tűnik, mégis azért írsz, és nem is az első hsz-ed már ez e témában...
Az Android 10 a mai napig megfelelő mindenre. Egymás mellett használok egy Oneplus 9 Pro-t (mindig a legfrissebb Android van rá) és az eggyel ezelőtti telefonomat, egy P30Pro-t.
Egyetlen olyan programot sem találtam, ami ne futna tökéletesen a P30Pro-n.
IGEN, lehet, hogy 2 év múlva már lesz olyan applikáció, amihez kevés lesz a még ma is csúcskészülék.
Ami igazán problémát jelent (de ez generálisan a Huawei minden készülékét érinti sajnos), az a gyári szervizek bezárása. Így a gyári technológiával történő szétszerelés és a gyári akkumulátorok beszerzése kérdésessé válik... -
DrDoktor
senior tag
válasz
DrDoktor
#20718
üzenetére
Nem pánikolni jövők meg kötekedni csak hát 2020 decemberében megszünt az android 7 támogatása is azóta eltelt 2 év....Szóval szépen lassan valóban sok cucc nem lesz elérhető.Első körben nyilván a google dolgok.Meglátjuk ne legyen így persze. De az android 10 en ragadás nagy kiszúrás. Android 12 simán kijárt volna a készüléknek.
-
mycso
veterán
-
#44059648
törölt tag
válasz
DrDoktor
#20705
üzenetére
Mi alapján született meg ez a megállapítás, hogy "lassan semmi nem fog futni" a P30 Pro-n? Van valami forrás vagy ez csak magánvélemény? Ez nagyon marketing ízű szöveg. Persze, érthető, hogy a gyártók rá akarják venni a fogyasztókat, hogy időről-időre új telefont, rabletet, okosórát stb. vegyenek.
A HBO-ról én is olvastam, de az csak egy streaming-szolgáltató. Még valamikor tavasszal olvastam, hogy a Google nem támogatja többé az Android 2.2-t futtató készülékeket. Szerintem még jó ideig használható lesz a P30 Pro. Na persze, ha az akku is bírja.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Autós topik
- Milyen videókártyát?
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Battlefield 6
- Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3375, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3552,100% Akkumulátor
- Death Stranding Director s Cut
- 129 - Lenovo Legion Pro 7 (16ARX8H) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4080 (FOGLALVA)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

)

Egyetértek. Én P30Pro-val kerültem kapcsolatba velük.


