Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    válasz szabolcs5757 #8873 üzenetére

    Bár cikizem a Samsungot a "banana edition"-nel, de nem azon bukott el nálam. A hardver az új Snapdragon procival szuper. Na de az az oneui.... Én nem értem azokat akik a Xiaomi miui-ját ekézik, hogy bonyolult, átláthatatlan stb. Az oneui semmivel se különb, a láthatatlan helyekre eldugott beállításokkal. Pl. vannak olyan beállítások amit csak akkor találsz meg, ha hosszan rányomsz valamire pl egy ikonra. Feleségem S21FE-jéhez már hozzá se nyúlok. Emui után az oneui a gordiuszi csomó és a szörnyekkel teli labirintus szerelemgyereke. Most nem keresem elő, de valaki az S23 fórumában egyedi értesítőhangot akart beállítani. Végül tudtak neki segíteni. A beállításokban hat (6) kattintás után jutott el a beállítási lehetőséghez. És akkor a miui a bonyolult? Szerintem meg kettős mérce. A Samsungnak mindent elnéznek mert nemkínai.
    Az S23+ már tényleg túl nagy, pontosabban széles. A Motorolám pont ugyanolyan széles, mint a P30, nem is volt gondom megszokni a méretet. A Samsungnál a hátoldal éles pereme is zavart. Pedig már kinéztem rá egy valódi bőr Dbrand hátlapskint is.... Mindegy, nálam a Moto győzött, nem racionális okokból. De a Samsung is nagyon jó.

Új hozzászólás Aktív témák