- Válságmódban a Samsung mobildivíziója
- iGO Primo
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Vivo X300 Pro – messzebbre lát, mint ameddig bírja
- iPhone topik
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
petyus_
senior tag
Sziasztok!
A raspberry-m mellett van egy 12V-os táp, ezért gondoltam jó lenne arról meghajtani azt is. Vettem egy ilyen step-down modulet. Rákötöttem, működik rendesen. Viszont a pi-re van kötve pár dolog (hőmérséklet/páratartalom mérők), amik I2C-n működnek, 3,3V, és a program ami ezeket az adatokat kiolvassa, gyakran elveszíti a jelüket. Rádugtam most az USB-s tápot, így egyelőre nem tapasztaltam a problémát (kicsit megmozgattam a kábeleket, hátha érintkezési gond, de semmi).
A pi nem kapcsol ki, nincs vele semmi gond, de ezek a rákötött eszközök néha elvesznek. Okozhatja ezt ez a stepdown module?
szerk: ha szerintetek emiatt van, tudnátok ajánlani olyat, ami megbízható? (24V és 12V-os táp is van a pi mellett, tehát választható a bemeneti feszültség)
Új hozzászólás Aktív témák
- Hobby elektronika
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Építő/felújító topik
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- PlayStation 5
- Válságmódban a Samsung mobildivíziója
- LEGO klub
- Milyen notebookot vegyek?
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
wassermann
