- Telekom mobilszolgáltatások
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Google Pixel topik
- AirTag-riválist hoz Európába a Xiaomi
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Galaxy Buds4/Buds4 Pro: demómodelleken az új szárkialakítás
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
-
Mobilarena
Opel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
FoLey-v
addikt
válasz
mephi666
#101670
üzenetére
Nekem alkatrészből vegyes. A lengéscsillapító qwp elől-hátul én nem megyek annyit,de muszáj is volt cserélnem. Jah igen a rugó is qwp meg a stabilizátor rúd,de azt nem is fogom bele tenni,mert jobbat szeretnék. A többi monroe,febi. Amúgy érdekes,hogy hátul lengéscsillapító 16 év után is gyári volt benne.

A szelepfedél membránt is kicseréltem házzal együtt. Na az egy macerás melo volt,de sikerült. Kapott tömítést is és nem folyik ki az olaj.
Tavasszal maradék csövet is kicserélem,mert szükség is lesz rá.
Amennyire szerettem volna másik autót már nem is kell.a videón is kínaival olvassa ki a csóka az immo kódot
(3:41-nél ott virít egy jókora opcom china-clone felirat
Érdekes én nem tudtam kiolvastatni,pedig nekem is van kínai op-comom.
Közben megnéztem 1.59v szoftvert kaptam mellé és angol nyelv.Amúgy fogyasztása sem vészes. Van egy oldalon kalkulátor azzal számoltam ki. Az hogy mennyire mérvadó azt nem tudom. Mol 100-as benzin volt benne. Két személlyel.
Abony-Veresegyház távolság oda vissza autópályán M4,M0,M31 és út szadán át. 110km/h átlag tempomattal,volt egy 120-140 tempo is néha. Meg mai kis átruccanás városba. Tankban volt még 80km kijelző szerint,de tankoltam már még bele.
Markizmark
Enyém külföldi ac8227l cpu van benne. Azért nem cserélem vissza egy rds hiány miatt. Ha van olyan app akkor megnézzem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Idővel kicsúszik az aljzatból a 12V-2x6 tápkonnektor?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Forza Horizon 6 - Vár ránk Japán!
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- World of Tanks - MMO
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- iPad topik
- További aktív témák...
- AZONNAL KÉSZLETRŐL! Intel Core i5 14600K 32GB 6000MHz RAM 2TB Gen4 SSD RTX 5060 8GB FSP 750W
- Dell 14 Latitude 5430 FHD IPS i7-1255U vPro 4.7Ghz 10mag 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 LTE Garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4050
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4258
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


(3:41-nél ott virít egy jókora opcom china-clone felirat

