Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz tatararpad #1767 üzenetére

    +1

    Amúgy a Tescot sem kell félteni. Eladta annak tudtában a tabokat, hogy "bibis". Kezdetben megtévesztette a vásárlókat azzal, hogy tesztre 16 gigás példányokat adott, aztán 8 gigásokat árult, amin 2 giga volt a szabad hely, és pofátlanul "óriási tárhely" szlogennel nyomták. Persze, utána bekamuzták, hogy egy android 6 gigát foglal. Hogyne! Aztán memtek vissza a vásárló térben a visszavitt tabok. 8 giga tárhelyhre fizettük az adót. VoIP szolgáltatással, hány ügyfelet húztak be? Hányan harcolnak azért, hogy vissza kapják az elutalt pénzüket a nem létező szolgáltatásért? Én is olyan példányt kaptam amin nem volt kijelzővédő fólia, a nyelv angolra volt állítva és be volt lőve Tesco wifi. Most jöhet jogosan a kérdés, hogy miért nem vittem vissza. Mégis mivel? Hogy nincs rajt fólia? Bizonyítsam, hogy nem én vettem le! Felmentek frissítések (első példányomra nem) örültem, hogy megy, külsérelmi nyom, sípoló hangszóró, pixelhiba nem volt, 3 napig küsztettem, nem jött elő semmi hiba, maradt. Miért sírtunk 2 év garért ha particionálunk? Anno még nem tudtuk, hogy majd lehet. És ha a pénzemért 2 év gar jár, akkor kérem a két évet! Autós hasonlatnál maradva, ha akcióban veszel egy autót, amihez jár a téligumi garnitúra, azért is harcolsz ha nem akarják adni, nem? Ne mézzenek hülyének az 1 évvel, mikor Tesco a nagy világ előtt nyilatkozta a sajtónak, hogy minden Op3n Dott termékre 2 év gar van. Azért a Tesco sem szent, na! Persze azért köszi Nekik, hogy fél áron lett egy jó kis tabom, és Somáéknak is a munkájukért! :R Bár én maradok gyári particiónál, mert kényelmesen elférek azon is és többet ér a garancia még egy 15 ezer ft-os tabnál is. Persze volt aki 30ért vette és most is 30, annak tudatában, hogy 2 giga a belső tárhely. Megkockáztatom, hogy átparticionálás még plusz forgalmat is hozott nekik. Többen vettek tabot, tudva, hogy van lehetőség az átparticionálásra. Ez nagyobb bevétel, mi amennyi kiesés lenne a gyári szoft visszahúzásával kért garancián a bukta. :R

    Jöhetnek a kövek! :R

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák