Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoundRobin

    aktív tag

    válasz pcnet #1769 üzenetére

    Távol áll tőlem, hogy éppen a tesco-t kivánnám megvédeni, de:

    1. Nem vágott át a tesco senkit. Téged meg aztán végképp nem. Te IS annak tudatában vetted meg, hogy fel volt tüntetve, a készüléken a szabad tárkapacitás 2 GB.
    2. Nem kamuzták, hogy az android 6 GB-ot foglal, minden gyártó úgy particionál, ahogy az neki jólesik, legfeljebb a nyakán marad a terméke.
    3. Az, hogy te egy visszavitt példányt vettél meg, nem a tesco-t minősiti, hanem a tesco egyik alkalmazottját. Na meg az is, hogy elsőre szó nélkül kicserélték a gépet.
    4. A két év garancia első körben egy 30 és nem egy 15 ezer forintos gépre járt volna és hogy a tesco mégis bevállalta a 2 évet a félárra zuhantatott termékre is, hát, az az ő dolga. Örülj neki. Jelzem, én akkor is megvettem volna ezt a gépet, ha csak 3 hó garanciát adnak rá. Azt is bemondom, ha ez a gép elájul mondjuk 13 hónap múlva, nekem biztos nem lesz pofám visszavinni, hogy garanciába javitsák meg.
    Ki-ki másként éli meg a dolgokat, de mégis azzal kell egyetértenem, aki a másik topikban megejtette, úgy tűnik ebben az országban nincs termék amely elég olcsó lehet ahhoz, hogy jó legyen.
    5. A gép és a mellé köritett szolgáltatások az bizony kettő. TV-t sem úgy veszel, hogy hozzá adják a sport1-et meg a Discovery-t. De ha netán egyik vagy másik shit tartalmat közvetit, az nem a TV hibája. Mint a mellékelt ábra is bizonyítja, attól, hogy a voip és a többi lom nem jó, a gép még simán lehet prémium, mert ennyiért az is.
    6. Ez a tab - ilyen áron - elfogyott volna átparticionálási lehetőség nélkül is, mivel a vevők legalább 60 %-a azt sem tudja mi az a partició.

    Miért sírtunk 2 év garért ha particionálunk? Anno még nem tudtuk, hogy majd lehet.

    Hát nem lehet.
    A gépbe ily módon való beavatkozás garanciavesztéssel jár, mint azt Soma írta is.

    Vennék: 286-os (esetleg XT) alaplapot.

  • miqlas

    őstag

    válasz pcnet #1769 üzenetére

    „Jöhetnek a kövek!” ... akkor én dobok rád egyet!

    Hogy lehetsz olyan birka, hogy nem nézted meg a készüléket mikor gariztattad a vevõszolgálati pultnál? Gondolom hangos „BABABA” kiáltások közepette csapkodtad a füled és a plafont bámultad! :D

    Én 3 nap alatt 6 db-ot vettem, mindnél kidobták az 1 éves gar.papírt és felhívták a figyelmemet, hogy ezekre 2 év Tesco-s garancia van, 3 napos azonnali cserével, utána szervizbe megy, úgyhogy addig nyüstöljük, ahogy bírjuk ...
    Már 30-ért is kiválló volt, 15-ért meg ahogy itt többen is kifejtették elõttem, best buy!

    Gondolom neked ez egy kiválló alternatíva lenne: [E-boda 20 000 Ft-ért]

    42

Új hozzászólás Aktív témák