Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Pro Koryak #86314 üzenetére

    Mert buta, nézd meg az Android, Tizen, webOS-hez képest. Vidaa és Saphi is buta, ettől még számomra megfelelő, vannak lejátszóim, de annak, aki a legtöbb "streamet" szeretné, annak nem ideális. Nem kell hetente frissítés, nem kell megmagyaráznod, hogy szerinted miért qrva jó, a többi meg sz@r. Én pl. szeretem a régimódi menürendszert, de ettől még buta, a logikát meg mindegyik OS-ben meg lehet tanulni, szokni, volt alkalmam mindegyiket tanulmányozni, mindegyik szerethető valamiért, és az, hogy tetszik-e vagy sem, már szubjektív. Én pl. a Tizent kevésbé szeretem, de ha a készülék számomra megfelelő, akkor a menürendszert megszokom. Hiába szeretem a Panasonic menürendszerét, ha pl. valamelyik "streamet" nem tudom futtatni, stb. Szóval a buta szót, a többihez értelmezzd, pl. Android, Tizen, webOS.

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák