Hirdetés
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
kriszwells
aktív tag
Jelenleg egy Huawei Mate 20 Lite-ot használok, amit 2019-ben vettem. Picit kezd megfáradni és az akksija gyengül. Ha eddig nem is, de legalább 4-5 évre venném az újat. Kijelzőből a jelenlegivel is elégedett vagyok, a Pro picivel nagyobb, bőven elég, a Max talán már sok. Tudásban sokkal erőseb lesz a jelenlegi telómnál a Pro is. Fotóban is biztos sokkal jobb, mert a mostani elég gyenge, plusz már rettentő karcos a lencse. Örülnék, ha minél jobb képet készítene, de nem elsődleges, mivel Milc fényképezővel fotózom. Ezt csak akkor használnám, ha az pont nincs nálam. Akksiba 3750 a jelenlegi, ehhez képest a 6500 is nagy ugrás, még ha többet is fogyaszt!
Így leírva, összegezve, asszem elég a Pro változat is!
Kérdés, hogy milyen áran lesz. Illetve a megjelenés és azt követő esetleges áresés mondjuk június vége előtt bekövetkezik-e. -
enginev3.0
félisten
Jól néznek ki
-
Loik
aktív tag
-
kbyte1024
veterán
Budget gamer, ez jó...
Akik nem tudnak/akarnak többet költeni, jó eséllyel nem fognak Pay-to-win és/vagy Freemium játékokat futtatni. Persze lehet élni nélküle, de akkor meg reklámokat fog bámulni az ember.
Nekem csak Dimensity 7300 van a telefonomban, de egy GTA SA-t ez is lazán elvisz. Minden másra ott a PlayStation.
Vagy a Mastercard
-
Loik
aktív tag
Budget gamer, ez jó...
Akik nem tudnak/akarnak többet költeni, jó eséllyel nem fognak Pay-to-win és/vagy Freemium játékokat futtatni. Persze lehet élni nélküle, de akkor meg reklámokat fog bámulni az ember.
Nekem csak Dimensity 7300 van a telefonomban, de egy GTA SA-t ez is lazán elvisz. Minden másra ott a PlayStation.
-
oli987
tag
Az a vonal a drágább, elit gamer vonal. (ami amúgy nem igazán érdekel sok embert, lásd Asus) Ez meg a budget gamer vonal. Azoknak, akik szeretnek játszani, de nem akarnak/tudnak többet költeni erre egy átlag közép kategóriás telefon áránál.
-
Loik
aktív tag
-
pusszycat
nagyúr
Én tableten játszom szerintem a telefon nem arra való. De szimpatikus nekem ez a telefon. De a poco f6-m megkapja az android 17 és a hyperOS 4 is. Szóval nincs miért cseréljek. Bár szeretem az új telefont.
-
oli987
tag
Nem a kiegyensúlyozottságról szól ez, akinek az kell, annak ott a 15T. Ez a gamer vonal.
-
Loik
aktív tag
Teljesen eltérő az értékesítési modell. Poco nincs szolgáltatóknál, Xiaomi/Redmi viszont igen. Ott folyamatosan mennek le az árak. Ezért nincs is igazi verseny.
Nekem tetszik a Pro Max, de ez nem változtat azon a tényen, hogy olyan a telefon, mintha egy Suzukiba raktak volna V8-as motort.
-
oli987
tag
-
Loik
aktív tag
-
oli987
tag
-
kbyte1024
veterán
Fényképezésben fejlődjön és jó lesz ez
-
oli987
tag
-
oli987
tag
Én azért bízom benne, hogy nem lesz rossz és árban sem fog nagyon elszállni. Ezt néztem ki, ha megjelenik meg is veszem. Kérdés, a Max megéri-e a felárat a Pro ellenében. Csak az üzemidőben lesz több, akkor nem.
A 9500s az egyik legerősebb SoC. Kérdés, hogy szükséged van-e rá, illetve milyen távra tervezel. Kisebb vagy nagyobb képernyőt preferálod. Kb. ennyi a lényeges különbség az akkun kívül.
-
Loik
aktív tag
-
kriszwells
aktív tag
Én azért bízom benne, hogy nem lesz rossz és árban sem fog nagyon elszállni. Ezt néztem ki, ha megjelenik meg is veszem. Kérdés, a Max megéri-e a felárat a Pro ellenében. Csak az üzemidőben lesz több, akkor nem.
-
oli987
tag
-
Loik
aktív tag
-
kbyte1024
veterán
-
DS39
nagyúr
-
Loik
aktív tag
-
MateAr
csendes újonc
Az X8 Pro mennyivel nyithat majd nálunk?
-
pusszycat
nagyúr
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
-
kbyte1024
veterán
-
pusszycat
nagyúr
Sima X8 várható? Vagy csak Pro meg Max.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- One mobilszolgáltatások
- Mesterséges intelligencia topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Gyúrósok ide!
- Mobil flották
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia / akku: 88%
- DDR5 8/ 16/ 32GB 4800-5600MHz UDIMM PC RAM, több db- számla, garancia
- Honor Magic5 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AKCIÓ!! HP Zbook Studio G8 i7-11850H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX A4000 8GB Garis!
- 268 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285HX, RTX 5060 (multitouch)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Így leírva, összegezve, asszem elég a Pro változat is!
Kérdés, hogy milyen áran lesz. Illetve a megjelenés és azt követő esetleges áresés mondjuk június vége előtt bekövetkezik-e.
nem lesz sima csak a pro meg a pro Max.

