Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz alaves #80671 üzenetére

    Láttam , hogy legalább 5 ember is vett ilyen tvt vagy most vagy hamarabb de azóta nem kérnek segítséget. Akkor írd meg a kulcs szavakat is , mert a LG42C21LA nem sok minden jött fel az is max most decemberi mert szerintem mindenki a Telekomnál vette kb ahogyan most én is , de senki nem kapott érdemben választ a kérdéseire. Az meg hogy mindig ki- be kapcsolgassam vagy 10-15 ször naponta( mert nem egyfolytába nézem, vagy csinálok valamit a neten a Mac minivel) az szerintem logikátlan is lenne. Lehet kisebbre venni a képernyő kimélő időt pld? Gondolom utánna meg simán ki fog kapcsolni ahogy a többi tv is. Akkor nem lehet Beállítani azt hogy olyan legyen mint egy Monitor? Amikor ugye a Mac mini lekacsolja magát no Signal és fekete lesz a monitor kijelzője!? Amikor meg megmozgatom az egeret vagy lenyomok egy billentyűt feléled a Mini is meg a kijelző is. A másikra nem válaszolt senki se az nem 42 Oled függő hogy az USB3.0 keresztül egy Gigabit Ethernet USB 3.0- al csatlakoztatva gyorsabbá teszi e a netet? Valaki próbálta már gondolom ennyi új LG C21 tv-nél ami itt van a csoportba.. Előre is köszi szépen. A Garancia dolog , hogy van most Regisztrálni kell az LG oldalán vagy elég a Garancia Jegy amit a Telekom küldött vele az oldalára ragasztva? Ha esetleg baja lenne valamikor?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák