Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz krx21 #5676 üzenetére

    Nem vagyok olyan pofátlan, hogy visszaviszek/küldök használt cuccokat (hacsak nem selejt, vagy mást kaptam, mint a leírásban ígértek). Egy-két napot még biztos játszok vele, aztán szerintem használtan próbálom majd eladni (ha visszaáll a bolti ára a kedvezmény előttire, talán nem bukok rajta sokat), de ezt az egész itthoni tesztet eleve ilyen 50/50 eséllyel vállaltam (hogy talán egy nagyon drága bankkártyás készpénzfelvétel lesz). Tesztelni akartam az LG OLED-et is közelebbről, hosszasabban, és a HDR-t is (illetve annak a méricskélését/hangolgatását műszeresen) itthon ráérősen (ez most nekem fontosabb volt, mint hogy tetszik-e annyira a TV, hogy megtarsam).

    (#5677) Dadan01 - Ez ma jött ki? Hétfőn frissítettem kibontás után, de régebbire.
    A Technicolor hidegen hagy, de elvileg "bármi" lehet az új soft-ban, mindenképp megnézem. :K :R

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák