Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyurike

    tag

    válasz rob210 #31805 üzenetére

    Az utastérben-semmi-sem-működik projekt tegnap sikeresen megoldódott.
    Kezelésbe vettem a motortéri biztosítékdobozt, szétkaptam az egészet, érintkezőket megcsiszoltam, kontaktspray-vel átfujkáltam, majd szépen összeraktam mindent, és jó volt újra látni a szívhang-ledet a műszerfalon. :)
    Beindítás után pedig már egész szokatlan volt, hogy világítanak a visszajelzők és mozognak a mutatók. :)

    Köszönöm rob210 a tippet!

    GPS témakör kapcsán én már egy ideje Sygic-et használok, okostelefonon. Már nincs dedikált navigációs eszközöm, a telefon pedig mindig kéznél van. Ami tetszik, hogy sétáló üzemmód is van, így ha gyalog megyek valahová, akkor annak megfelelően navigál. A vetített kijelző (HUD) funkció is tetszik, bár ez csak este használható.

    Ez nekem annyira megtetszett, hogy nemrég egy jó kis akciójukban meg is vettem jogtisztán, teljes Európa térképpel, HUD-dal (ugyanis ezt külön kell megvenni, de most ingyen adták) került ~9000Ft-ba.
    Ritkán adok pénzt szoftverért, de ez úgy gondoltam, megéri. Folyamatosan fog frissülni a térkép (örök licensz), nem kell crack-elni vagy ilyesmi, mindig up to date lesz. Nekem ez megéri.
    Kaptam is egy 25%-os vouchert, akit érdekel az szóljon nyugodtan, úgy nagyjából 7000Ft-ból is ki lehet hozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák