- Nem növel telepméretet a Galaxy S26 Ultra
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Milyen okostelefont vegyek?
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Kézbe fogták az ultravékony Z Fold7-et
- iPhone topik
- Magisk
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
-
Mobilarena
Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:
Új hozzászólás Aktív témák
-
deadwing
addikt
Szerintem igen. Nekem egy 6990 esetében /ami kb ugyanaz a szint mint az 5850CF/ másfélszeres fps növekedés történt, pedig a régi proci sem volt sz@r, egy i5-750@3.9GHz-en. Úgy tűnik, hogy még ez a proci is kevés volt neki. Ahogy SB-t tettem alá -2500k-, egyből megugrott az fps.
Szerk.: 5040*1050-es felbontáson történt az eset. -
Milka 78
nagyúr
Szeva!Hát eléggé nececs dolog tud lenni.A tápod 450v-t ad le kombinált 12v-s ágon.A két kártya 300-310w-t kajál be.A maradék 150w-nek azért eléggé kellene lennie.Inkább az a gáz,hogy két 25A-ága van a tápodnak.Lehet olyan probléma fog előállni,hogy az egyik ág túl lesz terhelve(mint azt kb 10 hsz-el feljebb kifejtettem).Én azért megkockáztatom,hogy szerintem menne a dolog.
Javulás érezhető lenne,de inkább a baj az hogy 3.2-ön egy quad édeskevés az 5850 cf-nek,tehát alá kéne rúgnod jócskán annak a procinak ami a csövön kifér.A 6870 cf-et(ami alig erősebb mint az 5850cf) a 4ghz-s X4 955Be(ami szintén partiban van nagyjából egy Quad-dal azonos órajelen)nem tudta normálisan kihajtani,bár azért használható volt bőven.Nem lenen rossz ha 3.8-ig felhúznád azt a procit,bár ha ettől feljebb is megy az még jobb lenne.Itt viszont már lehet,hogy a táp fogyna el,tehát ez egy ördögi kör.
Van még egy buktatója a dolognak(bár szerintem ezzel bőven együtt lehet élni),mégpedig az 1gb vram.A 6870cf-em is ezért "szenved",mert az 1gb vram néha kevés.Metro,BF3(multi) és a Skyrim,full hd-ban ultra beállításoknál,már elkezd nyekegni,holott a kártyában lenne még erő.Ilyenkor vagy az 1680-as felbontás a megoldás,vagy marad a full hd és egy kicsit le kell venni a szűrést és az élsimítást.Ez segíteni szokott és nincs különösebb látványbeli romlás sem.Persze ezek eléggé elvetemült játékok és általában elég az 1gb,de ahol nem ott meg ki lehet focizni minimális kompromisszumokkal.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár HP X360 11 G5 - Intel 4020 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W11 I Garancia!
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
- ÚJ Apple Macbook Air 15,3 M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB - Ezüst -(2025) - 3 év gari - MAGYAR
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest