-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mpierre
veterán
válasz
HRicky #48527 üzenetére
Ha a lap ficsőr listájában ott van a bios flash back, akkor semmi gond nem lehet. Csak egy pendrive, az alaplap és egy táp kell, majd letöltöd a legutolsó bios-t és a fat32-re formázott pendrivra felrakod a bios file-t, miután átnevezted cretive.rom -ra. Rekötöd az alapalapot a tápra, adsz neki delejt. Majd egy gomb nyomás hátul és 5 perc türelem. Kész.Nem tudja.
-
lionskull
tag
válasz
HRicky #48308 üzenetére
A fő probléma akkor jelentkezhet vele kapcsolatban, ha a fix kábeleket nem tudod hová tenni a házban. És is szemezgettem vele, de Seasonic FOCUS SGX 450 mellett döntök szerintem. Még az Enermax Revolution van a kalapban, olcsóbban ott van a BeQuiet! SFX 2 400W de az is fix kábeles, vagy a SilverStone SST-SX500-LG, de annál nincs félpasszív mód.
-
HookR
addikt
válasz
HRicky #41618 üzenetére
DAN A4-SFX, LOUQE Ghost S1, NCASE M1 mellett ezeket is érdemes meglesni:
- Abee AS RS01
- Abee AS RS07
- Jonsbo UMX1 Plus (Cooltek UMX1 Plus)
- Jonsbo VR1 (Cooltek VR1)
- Lian Li PC-Q38
- Phanteks Enthoo Evolv Shift
- Silverstone FTZ01(#41619) polarmaci: "Fractal Node 202 bebukott sajnos. Nem a tapkabelen, hanem a kis merevitesen a VGA slot alatt. Beleutkozik a GPU boritiasaba.
"
Az ék alakú, tologatható támasztékról van szó a két ventilátornyílás között? Azt szerintem ki lehet venni. Valószínűleg előbb a műanyag burkolatot kell lepattintani a csavarhoz való hozzáféréshez. -
Goose-T
veterán
válasz
HRicky #41618 üzenetére
In Win 901? Toronyűtő nagyon nem fér bele, de AIO igen, és kellően drága. Esetleg valami random Lian Li, mondjuk egy PC-Q17 vagy PC-Q37?
-
#16939776
törölt tag
válasz
HRicky #37388 üzenetére
Olyan töltőt kell keresni ami 7,4x5mm "Center pin" jellemzően DELL/HP brand használja, ha rajta van a: "Delta Electronics INC." felirat meg szabad venni.
Viszont a barkácsolást így sem úszod meg, mert a táphoz érkező "19V"-os ajzatót (Baloldali) nem tudod feltenni a F7C Evo-ra, azzal csak a "12V-os" (jobb oldali) csatlakozó kompatibilis.
De amit Radi8tor írt sorkapocs/forrasztás + MiniFit-jr 4P sem megvetendő, bizonyos szempontból megbízhatóbb mint a DC jack.Van rajta bőven SATA tápkábel, igen.
-
radi8tor
MODERÁTOR
-
#16939776
törölt tag
válasz
HRicky #37386 üzenetére
Igen, ha elég a 90W, de barkácsolni kell hogy össze lehessen kötni a kettőt, a csatlakozók nem stimmelnek, ha erről a DC-DC-ról van most szó:[link]
Amúgy nem egy minőségi táp, ha átlag használat mellett nem tudod marokra fogni huzamosabb ideig, akkor kell majd egy jobb hatásfokú/minőségű versenyző a projekt-hez.
-
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
HRicky #37369 üzenetére
Szia!
Itt tedd fel a kérdésedet: ez foglalkozik VGA kártyákkal
-
flashpointer
őstag
válasz
HRicky #27222 üzenetére
Nem tudom miért nem tudtak annak a tetejére szellőzést vágni, bezzeg az alaplap alá jutott pár furat a raktárból.
A prodigy sokkal nagyobb de tuti jobban szellőzik. Ha álló jellegű házra lenne szükség a SHARKOON QB ONE vagy SHARK ZONE C10 is megfontolandó mert elforgatható és tuti hűvösebb mint a metis.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- PlayStation 5
- Elektromos cigaretta 🔞
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Milyen TV-t vegyek?
- BestBuy topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Tudományos Pandémia Klub
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Dell Latitude 5440 14 FHD üzleti notebook - i5 1335U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
- AKCIÓ! ASUS MAXIMUS VIII HERO Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Dymo LabelWriter 400 - Hőpapíros címkenyomtató
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest