Hirdetés
- Samsung Gear S3 - második kör
- Indiában Philips okostelefonokat is lehet majd választani
- Pulzust is mér az Apple AirPods Pro 3
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Elgépelte a Nubia, hogy Air
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
phulee
tag
Kösz a kérdést. Terveztem, hogy írok majd egy beszámolót róla. Úgyis hiányoltátok az egyéni élménybeszámolókat.
Előzetesen, szerelés szempontjából minden ok, az ATX átalakító is teljesen rendben van. A kábel szett is alapvetően oké, csak a CPU24 kábel, bár harisnyás, de nagyon merev. Utóbb ez most előny, mert ezért sikerült végül ilyen szépen elvezetni. A CPU tápcsatlakozók érezhetően spórolósak, kissé nehezen kattannak a helyükre, a Pcie esetében ilyet nem tapasztaltam és a szalagkábel is sokkal rugalmasabb.
A ventillátor nem hangos, de hallható. Ahogy a tesztek is előre jelezték, a szabályzási görbéje nem az igazi. Voltak olyan tapasztalatok, amelyek szerint alapjáraton nem is kapcsol be a venti, de ezt sajnos nem tudom megerősíteni. Van hangja, viszont terhelés alatt sem hangosodik fel veszettük. Majd a nyár megmutatja, hogy akkor mennyire lesz vészes. Egyelőre, bár tetőtérben van a home iroda, de egyáltalán nem melegszik, inkább legfeljebb kézmelegnek mondanám.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lalikiraly: Kaáli Autó-Motor Múzeum
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Samsung Gear S3 - második kör
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- V.Milán: A síntrabant, a falunap és Jézus esete
- BestBuy topik
- Windows 11
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 16 Pro 128GB Desert -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS945, 92% Akkumulátor
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3431, 100% Akkumulátor
- Lenovo ThinkPad P1 Gen2 intel i7-9850H 16GB RAM 512GB SSD 15,6" 4K OLED TOUCH 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


