Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hm15

    senior tag

    Ez is egy jó ötlet, de hogy ne nézzetek teljesen amatőrnek picit jobban kifejtem a lehetőségeket. Ha egy asztali PC-ről beszélnék, nem is kérdés, hogy a HDMI kábelt nyírni vagy toldani tökéletes megoldás. De itt egy kis moziszobának használt helyiségről van szó, ahol a HTPC ennek megfelelően van kábelezve, a gép akkor megy ha zenélünk, filmezünk. VGA-ból HDMI erősítőbe, onnan tovább projektorba. Gondolhatjátok, hogy efféle láncba, ahol a HDMI kábelezés 6-7szerese a ház árának, nem nyúlunk bele, nem vagdossuk, de még toldóval sem bővíthetjük. Asztali PC-n ezer forintos HDMI VGA-tól monitorig más kérdés.

    Jó, eléggé barbár megoldás és megharagudtam a házra, :) de később le lesz csiszolva és festve, jobb lesz mint újkorában. Egyébként kedvesek vagytok a körülményekhez képest, :R pár perc után tényleg nem láttam más módot. Furcsán hangozhat, de a 10.000 forintos házban tűnt egyszerűbbnek kárt tenni, ha már egyéb lehetőség nem maradt. És igen, lehetett volna szebben és észszerűbben, de fél napot szántam rá, hogy kiszedjem a technikát, majd visszarakjam.

    Megmondom őszintén fogalmam nem volt róla, hogy a jelenség ennyire általános, számomra megdöbbentő hiba.

Új hozzászólás Aktív témák