- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy Watch - időtálló
- iPhone topik
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Milyen okostelefont vegyek?
- Homokféreggel is pózolhatna a OnePlus 15
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Yettel topik
- Apple iPhone Air - almacsutka
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
UdVi86
aktív tag
Köszi!
Igen, ez is elég tetszetős ház. Ami tetszik ebben is, úgy mint a Lian Li-ben, hogy eszközök nélkül szerelhető. A Raijinteknél a két gondom a szerelés és a táp, szerintem nagyon nem jó, hogy a cpu-ról húzza le a meleget és ráadásul a padló felé távozik a gép alján. Az U2-nél igaz ugyanúgy behúzza a táp belsejébe a cpu hőjét, de legalább hátrafelé távozik.
A Raijintek előnye valóban a kisebb méret, de ezzel kompromisszumot tudok kötni.http://pcdvd.com.tw/showthread.php?t=1028099 - találtam egy ilyen tesztet és ebből pedig Lian Li felé hajlok, elég durván összeér az U2-ben a táp és a proci hűtő. A Lian Li pedig nem tűnik vészesen nagyobb háznak. Sajnos elég drága, de azt hiszem egy ilyet fogok beszerezni.
És köszönöm mégegyszer a tippeket mindenkinek. Örülök, hogy mégis akadnak jó elrendezésű házak, ha nem is sok.
Új hozzászólás Aktív témák
- GIGABYTE Z390 AORUS MASTER WiFi Alaplap
- BESZÁMÍTÁS! ASRock Fatal1ty Z97 Killer alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z97-K Z97 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ASUS ROG STRIX B365-F GAMING
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) G.Skill Ripjaws V 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Eladó karcmentes Apple iPhone 13 128GB / 12 hó jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest