- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- iPhone topik
- Netfone
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Ezek a OnePlus 12 és 12R európai árai
- Soundcore Liberty 4 Pro - basszus!
- Jövőre az Apple megérkezhet 2019-be
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
válasz
DM-Fan #40167 üzenetére
(Mindenki maga tudja, mire szórja a pénzét, úgyhogy csak zárójelben jegyzem meg, hogy szerintem abszolút túllősz a célon, hiszen a manapság legolcsóbbak közé tartozó Celeron G550 is már tökéletesen elvégzi az adott feladatot, például egy Asrock B75 pro3 M lappal, amin 3-féle monitorkimenet is van.)
4 Giga RAM-mal 35-ért megkaptam a cuccot (mert vidéken pár ezerrel drágábbra jön ki) és tökéletesen hasít, mint általános célú háztartási gép.
Jól dolgozik benne a hardveres gyorsítás, például egy átlagos full HD MKV, WMV 22-28 %-ig terheli a processzort. Youtube full HD video, a böngészőn keresztüli "áttétel" miatt valamivel többre jön ki, de azért két ablakot egyszerre abból is elvisz.
Nem full HD, hanem 1920x1200 monitort hajtok vele, plusz HDMI-re kötve egy TV is. Azt esetleg be lehet ismerni, hogy amikor két kimenet egyszerre működik, néha egy vízszintesen vonal mentén megcsúszik a kép, nagyobb mozgásoknál. De ez nem olyan gond, hogy emiatt processzort cseréljek, illetve ráérek kivárni, míg lesz valami áresés, annyira nem izgat az ügy.
Új hozzászólás Aktív témák
Ha kérdezel, feltétlenül közöld a következőket:
1. Mennyit szánsz az alaplapra?
2. Milyen hardverek alá szeretnéd?
3. Milyen méretű lapot szeretnél?
4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB 2/3,SATA 2/3,PCI,PCI-E,...)
5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ?
6. Szeretnél tuningolni vagy nem?
7. Használt, vagy új alaplap?
8. Fontos e a lap kinézete (színe,design,rgb,...)
+1: A jövőben tervezed e a processzor cseréjét (pontos típus)/fontos e az alaplap fejleszthetősége?
Összefoglaló tele van alaplap ajánlásokkal, kérdés előtt nézz rá, sanszosan válaszra lelsz.
Ha az alaplapoddal kapcsolatos kérdésed van ami nem függ össze a vásárlással (beállítások, OC, stbstbstb...) vagy csak valami meghibásodott akkor látogasd meg az "Nem indul és mi a baja a gépemnek " illetve az "Azonnali alaplapos kérdések órája" topikot! Ez egy ajánlós/vásárlós topik!
Ha nem a témával kapcsolatos a mondanivalód, látogass el az Alaplap OFF topik-ba.
- Kèszen állsz a játèkra? 0% THM rèszletre is!
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 docking station (5TW13AA) (DisplayLink)
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Black & Decker töltőt keresek
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AC Thunderbolt 3 docking station
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest