- iPhone topik
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Magisk
- Milyen okostelefont vegyek?
- Porba hullhat a Pixel 10 Pro Fold
- Nem növel telepméretet a Galaxy S26 Ultra
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: MS Office365 Linuxon
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- droidic: YouTube videók és playlistek letöltése GUI-alkalmazással
Aktív témák
-
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #1314 üzenetére
Üvd!
Igazad van, egy kicsit gyorsan írtam, mert siettem - félreérthető volt, elnézést!
Helyesen:
A HP LP2475W-ben viszont nem az EIZO-kban lévő panelt rakja bele monitorjaiba, hanem LG display H-IPS (LM240WU4), mert ezt a panelt tudtommal csak a HP-ban szerelték be eddig!
"... különösen nem LG display H-IPS (LM240WU4)," - ezt úgy értettem (csak elnézést, rossz szó-környezetbe raktam): A EIZO nem is használ - különösen - LG display H-IPS vagy LG display S-IPS panelt!Még egyszer elnézést, de rohantam kalibrálni, és nem figyeltem, nem olvastam vissza!
-
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #1312 üzenetére
Üdv!
Igen, az írtam (visszaolvasva is), hogy a HP LP2275W kapta meg az EIZO S2231W 6ms g2g 22"WS Samsung S-PVA (LTM220M3) paneljét, de az elektronikáját, vezérlőpaneljét nem!
A HP LP2475W-nek nem EIZO panelja van, különösen nem LG display H-IPS (LM240WU4), mert ezt a panelt tudtommal csak a HP-ban szerelték be eddig!mod: Az EIZO-kba mostanság csak (Samsung) S-PVA panelt raknak, mivel a vezérlőelektronikát erre a panelra fejlesztették ki a legjobban, a panelek kiváló feketéje miatt!
-
Poplacsek
senior tag
válasz
H.Roland #1223 üzenetére
Igen, elképzelhető, hogy javítottak az IPS-en. Mindenesetre általánosságban igaz az, hogy az S-PVA-k feketéje jobb. A linkelt tesztet egyelőre nem veszem mérvadónak amíg nincs még néhány teszt hasonló eredményekkel. Ez a teszt nekem kicsit marketingízű, és mint tudjuk egy teszt nem teszt ezért aztán várom a többit
-
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #1018 üzenetére
Üdv!
Ha jól tudom, akkor a játékokra, TV-re és filmre is jobban optimizálták, egalizáták/javították ki a revízióval a vezérlőpanelt és egy nagyon kiváló távirányítót is kapott, amivel távolról irányíthatjuk az előbb említettek közötti váltásokat és különböző módok elérését! Az AV funkcióját (konnektálását) bővítették különböző felbontásokra és audió jelek stabilizálására, hogy összefüggő egészet alkothassanak a játékok és a DVD+film élvezetesebb (egyidőben történő) használatához.
Meg más egyéb funkcióját, amit eddig is a HD2441W-ben már kifejlesztettek, javították a használhatóságát, stabilizálását! -
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #1014 üzenetére
Üdv!
Igen, több mint valószínű, hogy árulja is majd október vége felé a Hexaa (mint EIZO viszonteladó) is, ha hazánkba is eljut majd a szállítmányból egy kis "lecsípett" darab, mert ha nem rendelnek ebből (előrendelni kell), akkor csak a külhoni kereskedést nézegethetjük!
A HD2441W-nek meg fogják szüntetni a gyártását, már alig kapható, s ha jól tudom, már nem vesznek fel rá megrendelést sem, ami készleten van, az van!
mod: bozont Az S2431W se rossz alternatíva, jelenleg ~br.185e körül mozog az ára!
-
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #1011 üzenetére
Elviekben nem aggályos, mert létezik már DVI>HDMI fordító aljzat, amivel kiküszöbölhető az adatátviteli lehetőség!
-
-
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #1002 üzenetére
Igen, ahogy az i are robot írja! Itt megnézheted, ha forgatod az egérrel - kijelölve!
mod: hah megelőztek!
-
old_artist
addikt
válasz
H.Roland #998 üzenetére
Üdv!
A már említett helyeken lehet a legolcsóbban kapni EIZO-kat, amit a i are robot említett, annyi megjegyzéssel, hogy a JuventusTeam-ben is ~186e!
Viszont ... ha a Hexaa-nál veszed (~189e), akkor van a legnagyobb esélyed arra, ha pixel hibás !!!, akkor cseréli !!!, viszont a vásárlás után már csak (mint minden monitorra) a Class II. osztály szerinti pixel/sub-pixel hiba garancia érvényes!
Ezeknél az EIZO monitoroknál még senki nem panaszkodott input-lag problémákkal, ahogy AMATÖR is jelezte! Egyedül a DEL monitoroknál fordult elő ilyen kirívó input-lag!!! -
i are robot
senior tag
válasz
H.Roland #1002 üzenetére
E: Easy-up állvány (szabadabban mozgatható)
H: oszlopos állvány (kevésbé szabad a mozgástere, de szvsz ez is teljesen jó)Ha visszakeresel, azt hiszem valahol találsz két eizo-s linket hogy melyik hogyan néz ki. Minenesetre ez a H jelű, az olcsóbb.
Aktív témák
Hirdetés
- FÓLIÁS! LG 32MR50C-B ívelt VA Monitor! 100Hz / FreeSync / 5ms
- LG UltraWide 34WR50QC-B Monitor! VA 3440x1440 / 100Hz / FreeSync
- LG UltraWide 29WQ60A-B LED IPS Monitor! sRGB 99% / 5ms / 100Hz / FreeSync
- Dell 1707FP 17" LCD monitor eladó
- 2 év garancia 32" Samsung Odyssey G6 G65B QHD 2K 240Hz VA QLED Smart Gaming Monitor - LS32BG650EUXE
- Dell P2419H P2419Hc Full HD LED IPS 24" + P2719H 27" LCD monitor (vékony keretes)
- Intel Core i7-8700, i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- PS3 Játékok 1500Ft/db - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- Csere-Beszámítás!AMD Asztali számítógép PC Játékra! R5 5600/ RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged