Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szulita28

    senior tag

    válasz Parci #586 üzenetére

    A PL2-t mennyi ideig nyomkodtad? Az első találkozómon vele (kb. 5 perc) nekem is rögtön a kicsi és furcsa tárcsa volt a legzavaróbb. Most viszont, h már tegnap este óta nyomkodom és próbálgatom, azt kell mondjam, h annyira nem bosszantó a dolog. Jobb lenne a Pana-féle kettős megoldású tárcsa, ez tény, vagy lehetne nagyobb kicsit, és "kattogósabb", de sztem nem annyira vészes. *
    A gombok is kisebbek a PL1-nél (meg a GF1-nél is), de én nem érzem olyan gagyiknak, mint írod (pedig nem kicsik az ujjaim). Hely viszont lett volna még, h mondjuk mindegyk 1.5x akkora legyen, és akkor könnyebb lenne a nyomkodásuk, ez is igaz.
    Amúgy meg nagyon egyben van a cucc, az első félórát leszámítva (amíg meg nem találtam az "advanced" menüt, ami ki volt kapcsolva) nagyon tetszik minden rajta. Ami a legtöbb embert érdekli, gyenge fényben, sebességben és pontosságban sem érzem rosszabbnak az AF-t a GF1-hez képest. Egyelőre :) Az egyedüli negatívum a kiba nagy videófájlok (14 perc ~4 GB, agyrém)
    Ha csak ezen múlna a vásárlásod, sztem érdemes még barátkoznod a tárcsával.

    Ja, expokorr. "A"-módban külön dedikált gombbal előjön, és a tárcsával rögtön állíthatod. Hisztogram megmarad. Nem érzem rosszabbnak, mint a GF1-nél (csak a tárcsák közti különbség miatt esetleg, lásd *)

    [ Szerkesztve ]

    Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

Új hozzászólás Aktív témák