Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    Mi lesz velem, beléptem a vakus klubba :D (FL-36R) Kíváncsi vagyok, mit lehet vele összezongorázni wirelessben :)
    Ezzel párhuzamosan úgy döntöttem, hogy a mostani, agyon nyomott árakhoz nem igazodom, nem fogom negyvenezrekért elkótyavetyélni az E-PL2-t. Valaki mutasson olyan DSLR-t, ami negyvenezerért több csoportban vezeték nélkül elvezérli a vakukat... vagy legalább részben fémborítású.

    Talán a GF1 eladó lesz, de azt sem merem meghirdetni, szintén az árak miatt. Lóf*szt fogom én 35-40 ezerért eladni ezeket a kis csodákat, akkor inkább álljon itt, egyszer átműtöm az egyiket infrára vagy mittomén.

    Bocs a hisztiért, csak a hócipőm kivan, hogy mondjuk egy agyonhajtott D80 is majd' dupla ennyikért megy el, meg mondjuk azt is látom, hogy a tükrös használt objektív árak magasabban vannak, mikor pár éve újonnan vettem a Canonra őket. Mikróban meg cumi van, becsúszik egy-egy alulárazott motyó, oszt utána mindenkinek ahhoz kell igazodni, mert kicsi a piaca.

    Sz'al mindenki bekaphassa, három vázam van, három fix-szel, wireless vakum, meg társasházban élek, én ne legyek vagány? :D

    atok666: jaja, bosszúból megint költöttem egy kis pénzt, micsoda megoldás :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák