Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz ubyegon2 #26068 üzenetére

    A digis netnél több hiba is tud lenni. Aki húzza be a kábelt, az nem tud róla, hogy az UTP toldását szabvány tiltja, náluk meg a telefon is arra van ráültetve még. Itt személy szerint úgy jártam hogy a gagyi kínai routerem tudott kapcsolódni, mikor vettem egy TP-Link routert akkor az meg azonos módon beállítva nem, folyton csak próbált betárcsázni. Végül kibontottam az egész kábelezést ami 3 helyen volt megtoldva, kicseréltem normálisan, így minden ér a helyére került és onnan kezdve működött a routeremen a betárcsázás, volt net.

    KDE alatt más a hálózati rész, mint a másik DE-k esetén, ez lehet pont olyan problémát okoz nálad mint ami a két routeremnél előfordult.

    A pppoeconf meg gyak. a dsl beállítások terminálbeli megoldása, a kell neki felhasználói név meg jelszó, a többi kérdésre entert kell ütni. Még mintha valami parancsot ki kellene adni utána, hogy be is kapcsoljon a beállított net.
    - a szolgáltatás mezőt nálam se kellett kitölteni soha diginél.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Nkboy

    senior tag

    válasz ubyegon2 #26068 üzenetére

    No, megnéztem én is mi a pálya. Nekem egy újraindítás kellett, és már csatlakozott is.

    ppp0 Link encap:Point-to-Point Protocol
    inet addr:84.236.74.115 P-t-P:10.0.0.1 Mask:255.255.255.255
    UP POINTOPOINT RUNNING NOARP MULTICAST MTU:1492 Metric:1
    RX packets:85 errors:0 dropped:0 overruns:0 frame:0
    TX packets:95 errors:0 dropped:0 overruns:0 carrier:0
    collisions:0 txqueuelen:3
    RX bytes:46734 (46.7 KB) TX bytes:8616 (8.6 KB)

    A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

Új hozzászólás Aktív témák