Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    bob.zxr: mono-t nem ejtették? Mintha hallottam volna ilyesmit, pedig Pinta-t még fordítottam is :U

    Olvastam valahol -lehet épp PH!-n, hogy a szuperszámítógépek, stb. azért használnak linuxot, mert nyílt. Win serveren ha van egy feladat, akkor milyen mélyen lehet beletúrni windózba? Egy b.szottnagy spéci gépnél (nem webszerver, vagy ilyesmi, hanem pl. kutató intézetek millió mittomén érzékelőkkel, akármikkel, amihez nincs windóz telepítőlemez) nem lenne boldog a tulajdonos, ha hónapokat kellene várni vmi patchre, mire kiadják, linuxon meg a saját embereik fejlesztik akár az alapoktól amire szükségük van.

    Sztem értelmetlen így a hasonlítgatás, mert kinek mi... Az biztos, h az otthoni/irodai terjedést leginkább az egyszerű userek hátráltatják, mert a windózt ismerik. Ilyenkor szoktam visszakérdezni, ha ismeri, akkor miért én telepítem a drivereket, szedem le a vírusait, stb... :F

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák