Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz CPT.Pirk #12595 üzenetére

    Hát nem szól,nekem nem kell külön hangot állítani,a képbemenet mellé oda is rakja azt is.Nomeg megnéztem a médialejátszómmal,azzal megy a hang azon a HDMI bemeneten is.Így a VGA-ból nem jön ki egyértelműen.(természetesen win7 alatt is minden működik)
    igen,beidegelt ez a sz*r és elkezdtem leszedni az alsa-s lomokat...aztán el sem indult többé a linux:D
    majd újrarakom és megnézem mi is van...meg meddig bírom idegekkel.(most kezdődik a F1 :D ,nincs már idő).Ez nem felhasználóbarát,pedig nekem netezni ,filmet nézni.zenét hallgatni kellene csak...de erre sem nagyon való.Vagyis ha a 10.10-es kubuntun vaahogy meg lehetne oldani a többképernyős módot,az már jó lenne.Így klónozva nem igazán.Ne hajtsak már 2X HD filmet,ha csak a tv-n akarnám nézni.Nomeg be is akadozik a klón miatt.
    Bizta,hogy ezek a problémák másnak nem nagy dolgok,de nekem az:)
    az vigasztal,hogy a másik gépen jól megy a 12.04,mert azon hangszóró sincs,csak net és kész:D

    A mixert is be tudtam állítani a xonar vezérlésére,de semmi változás.gyakorlatilag lehetetlen kicsikarni analógban hangot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák