- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Nem várt platformon a OnePlus Nord 5
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- One mobilszolgáltatások
- Milyen GPS-t vegyek?
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Honor 200 Pro - mobilportré
Új hozzászólás Aktív témák
-
SamanthaFox
csendes tag
Sziasztok!
az én gondom elég speckó, legalábbis végigböngészve a fórumot hasonlót nem találtam:
A gép rendesen elindul, bejön az asztal, ikonok és minden, majd kb. fél percre rá kék halál és magától újraindul...csakhogy ezután újra beindul, újra csak pár másodpercet megy és megint kék halál, aztán megint újraindul és ezt folytatná a végtelenségig, ha hagynám neki...egyébként az a "gyönyörű" az egészben, hogy kék halál esetén full kék a képernyő és csak egy pillanatra látszik, de semmilyen szöveg nem jelenik meg rajta. Egyébként csökkentett módban elindul a gép, ja, és Win7-em van. Ha valakinek van ötlete, nagyon megköszönném és csak érthetően légyszi, mert nem vagyok akkora pcguru : ) -
maláj
addikt
üdv
ide is beírom hátha sikerül megoldani a problémát
a probléma forrása -
-
rox1818
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1296 üzenetére
Köszönöm szépen az információkat.
Hát már csak ez kellett. Az előző ASUS X61SL notebookom több mint egy évire megadta magát. 2-szer alaplapot cseréltek benne, egyszer processzort. A szervízből úgy kaptam vissza, hogy 5-15 percenként kék halált produkált. Ez után megint visszavittem, majd visszakaptam a pénzt, s ekkor vettem meg idén szeptemberben ezt a K52JB-t. A hét elején még 5 alkalommal kék halálozott, majd egyszerűen abbahagyta, pedig semmit se csináltam vele. Létezik valamilyen módszer, amivel le lehetne ellenőrizni otthon a chipsetet?
-
válasz
rox1818 #1288 üzenetére
Nem akarlak elkeseríteni, de az Asus ezen sorozata igen gázos mostanában. kb 1 hónapja egy K52JE-t kellet felküldeni Pestre, azt írta a szerviz, hogy alaplapcsere lesz, ezt követően jelezték, hogy megérkezett az alaplap cserélik, majd ezután meg azt, hogy az új alaplap is hibás... Másfél hete egy pont olyat, mint ami Neked is van, szintén ment fel Pestre, szerviz azt írta alaplapcsere, azóta még nem írtak többet.
Nem szeretek tippelni, de szerintem gyári hibás alaplapszéria lehet a háttérben, a H55 chipsettel szerelt kütyükkel van mostanában gond...Amacs
Hát végül is, ha már csak egy játékkal van gond, azt maga az az egy játék is okozhatja, nyilván nem lehet hardveres a gond, hisz más alkalmazásokkal(köztük játékokkal) meg nincs gond, ahogy írtad.. -
Busaman
csendes tag
köszönöm szépen
-
Busaman
csendes tag
Bocsi az adatlapom kitöltve
A BlueScreenView ezt dobta rá:
http://postimage.org/image/piut4qx0/ -
Busaman
csendes tag
Szíasztok
Ha a Bulletstorm nevezetű játékkal játszok, 10-15 percnyi játékidő után a gép kidob egy kék halált. Kódot sajnos még nem tudtam leolvasni mivel nagyon hamar eltűnik.
A játékkal lehet a probléma?
A gépem nem elég jó hozzá esetleg?
Vagy drivert kéne frissítenem? -
Amacs
aktív tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1279 üzenetére
Köszi a választ!
Egy rossz szektor van rajta, ami helyileg a rendszerpartícióra esik.
De nem értem, hogy hogy okozhat ez hibát, miközben ezek a bad sectorok le vannak zárva észlelésük után?
Bár a hard disk sentinel nem azt írja rá, hogy rossz szektor hanem azt, hogy gyenge szektor.
Egyébként egy laptopról van szó jelen esetben.Érdekesség a dologhoz még az is, hogy most stabil, nem kékhalálozik. Ebben a stabil állapotban azóta van, mióta törölgettem a partíciórlól elég sokat.
2 héttel később a törölgetés után feltettem egy ut2004-et. 2x kezdtem el vele játszani, mint a 2x kékhalál volt. Ha nem azzal játszok (pl:stalker,quakelive), akkor minden a legnagyobb rendben.Mivel tesztelhetném a vinyót szerintetek?
Volt már:
-Hard disk sentinel felület teszt, lefutott
-HDTune teszt felület, lefutott
-Everest vinyó marattatás, most nem tudom pontosan mennyit, de ez a se hozott semmi eredményt.Avagy milyen módszerrel lehetne a hibát úgy elkülöníteni, hogy ne okozzon bajt?
-
rox1818
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1275 üzenetére
memtest-et USB-re felraktam azzal a programmal... csak az a gond, h az ASUS alaplapom nem ismeri fel az USB-t... ezért a Windows7 memoriadiagnosztikával próbálkoztam, 3 alkalommal futtattam le... egyszer se irt ki hibát.... habár egyszer csak úgy megállt az ellenőrzés(6 órán át nem csinált semmit se)... a gépem ASUS K52JB... biosz frissítésen gondolkodom...
-
-
molnar90
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1284 üzenetére
amikor kijön a kék halál ezt a nvn4-es hibát írja ki ....
-
molnar90
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1284 üzenetére
nincs a gépbe semmi pendrive....
-
válasz
molnar90 #1283 üzenetére
itt több dolog is esélyes, menj sorba
1. Ha van pendrive (ami readyboost-os és használod is), akkor ne használd
2. nem írtad milyen vga karid van, csak az látszik, hogy Nvidia, szóval a legújabb drivert töltsd le INNEN, ha meg esetleg a legújabb van fent, akkor keress egy régebbit a neten.
3. Memtest futtatása (Hogy mit jelent a "bios alapra, azt meg pár hsz-al feljebb leírtam)
-
molnar90
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1281 üzenetére
-
molnar90
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1279 üzenetére
mellesleg leszedtem a netről hozzá W7 drivert....
-
molnar90
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1279 üzenetére
de win 7 alatt ha megnyitok media playerrel egy videót akk is kék halál... abből fakadva nem lehet tv tuner driver hiba. csinálhatja ezt a win 7 op rendszer? vagy mi lehet az oka?
-
Igen lehet. "Legegyszerűbb" esetben pl öreg a HDD és kezdi elveszteni az adatokat/bad sectorosodik.
Sajnos gyakoribb hiba, hogy valóban a HDD "kergül meg", de nem önszántából, hanem pl Tápegység/alaplap avagy cpu hibájából(táp gondok szoktak lenni a leggyakrabban, ha nem a hdd a rossz amúgy)molnar90
Az elég egyértelmű és gyakori hiba, nevezetesen régebbi TV tunerhez nincs W7-es driver és felpakolják neki az XP drivereket. Annyit tehetsz, hogy legalább Vista drivereket keresel hozzá, mert azt a W7 általában elfogadja. -
molnar90
csendes tag
olyan problémám lenne hogy win 7 alatt a tv tuneres progit ha elinditom bejön a kék halál vagy ha pl a media playeren leakarok játszani egy videót. van a gépen xp op rendszer is és ott rendessen müködik a tv tuner programja meg minden. mitől lehet ez?
-
Amacs
aktív tag
Üdv!
Egy egyszerű kérdésem lenne:
Merevlemez miatt lehet bsod?
(Ez a lehet annyit takar, hogy akár naponta is, ha olyan kedve van.) -
rox1818
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1275 üzenetére
köszönöm,most már értem... BIOS-ban csak a boot-ot szoktam állitani windows instalácio előtt...mult héten ujrainstaláltam a win-t...3-4 napig rendesen működött, s utana megint j¨tt a kék halál...
-
-
rox1818
csendes tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1273 üzenetére
az OS nem eredeti...de mar több mint fél éve azt használom,s csak nemreg kezdődtek a problémák...nem volt semmi se huzva, minden gyárin van... memtest kiprobálom ma éjjel...a BIOS-os dolgot nem értem sajna, frissitenem kéne a BIOS-t?
-
Воланд
titán
Videokártya driver és directx frissítés nem ártana.
(#1266) Kensey: Szokásos teendő: BlueScreenView letölt, elindítod, kapott képet pedig beilleszted ide.
De szerintem ott is valami driver probléma lesz.
-
Kensey
csendes tag
Sziasztok
Kékhalál,legtöbbször játékok közben.Ezt az üzenetet kapom:
A problem has been deceted and windiws has been shut down to prevent damage to your computer.BUGCODE_USB_DRIVER
Technical information
STOP: 0x000000FE(0x00000005,0x8545A0E0,0x10DE026E,0x8554B5D0) -
GNKING
tag
Nekem ezt a hiba üzit dobja a WIN7:
Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038További információk a problémáról:
BCCode: 116
BCP1: FFFFFA8009074010
BCP2: FFFFF880040073BC
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000002
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1Csak akkor jön elő ha játszok.
Gépem: Giga X48 DS5, C2D E8400@4000Mhz,2x2Gb Geil Ultra 1066Mhz, 2xAti4850 Toxic, 5db vinyó, Minden rendesen lehűtve, batár nagy tuning hűtőkkel. Legfrissebb driver-ek.Mi lehet a gondom?
-
Hobuci
csendes tag
Szeretnék segítséget kérni!
Valamilyen videókártya/driver problémám lehet, ami a következő: ha videót, vagy bármilyen 3D-s programot indítok meghal a gép. Fekete kép és semmi, vagy villogás, mindig más.
Ez játéknál úgy néz ki, hogy színes textúrák, lefagyott játék, elmosódott foltok összevissza.Teljesen tanácstalan voltam az első felvillanó BSOD-ig.
Olvasgattam, röviden...nincs több ötletem, örülnék egy kis segítségnek.
Driver uninstalled, aztán Driver Cleaner Pro, majd újratettem, változás nem történt.Ui.: A probléma több héttel ezelőtt is jelentkezett párszor in-game, de lecsuktam, megnyitottam és eltűnt!
System:
Windows Xp SP2
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3,01Ghz
2Gb RAM
NVIDIA GeForce 9800 GT (1024 Mb) -
-
Blackdiana
csendes tag
Nekem is 2 napja folyamatosan Bluescreen, kisebb nagyobb időközökkel (5 perctől 2-3 óráig). De mostanra megoldódott. Csak a tapsztalataim szeretném leírni, hátha segít valakinek..
A házon van USB amit az alaplapra kell csatlakoztatni.Ez eddig nekem nem volt rákötve.
2 napja rákötöttem, hogy ne kelljen mindig a gép mögé bújkálni, ha pendrive-ot akarok rákötni.Az USB tökéletesen működött, de viszont előjött a BS. Már csináltam memtestet, videokari tesztet, ami megpörgeti, de egyik se jelzett hibát, és nem fagyott be. Ezt a fórumot olvasgattam ez ügyben, mikor megint jött a BS. Gondolom a Mozilla nem terheli olyan komolyan a rendszert hogy ez indokolt legyen(q6600,8gb crossair cl5,ati hd 5850).Akkor elgondolkoztam azóta mi változott amióta jelentkezik a BS. Lehúztam az USB-t, és láss csodát, a gép azóta fagyás nélkül megy (kb 6 órája). Előtte ndis.sys,tcpip.sys,fltmgr.sys,ntoskrnl.exe ezek okoztak folyamatosan BS-t. Remélem valakinek tudtam segíteni,egy próbát megér. -
pityeszka
őstag
Szia.
-
Воланд
titán
válasz
pityeszka #1256 üzenetére
Szokásos teendő: BlueScreenView letölt, elindítod, kapott képet pedig beilleszted ide.
Amúgy lehetséges, hogy nem tetszett neki a két különböző méretű ram.
-
pityeszka
őstag
Sziasztok.
Az imént kaptam egy "szép kék halált."
Története pedig, hogy zenehallgatás közben leállt a skype majd lefagyott a gép.Restartoltam ment kb 5 percet és akkor jött a BS.Sajnos nem tudtam elolvasni mert nagyon gyorsan el is tűnt.Annyit láttam, hogy a képernyő alján valami crash dump, minidump állt?!Fölment egy számláló 100ig és újraindult.Utána már újraindítás közben is fagyott.4 ram modul van a gépben, pontosabban csak volt.2x2GB+2x1GB HyperX.Egyformák a méretüket kivéve persze.Mióta kivettem a 2x1GB-s kittet azóta megy.3x kopp.
Lehetséges, hogy ez volt a hiba oka mert kb 2 hónapja ment így és nem volt probléma vele.
-
sfdrakex
nagyúr
Attól hogy a memtest nem talál semmit még lehet akár memória hiba is, ha van több modul a gépedben teszteld őket külön. Rendszeresen fagy így a gép vagy egyszer fordult csak elő? Milyen programok futottak éppen ? Milyen géped van? Érdemes kitölteni az adatlapodon azt hogy milyen géped van.
-
Maestro85
tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1251 üzenetére
Hát sajnos nem jött be
A friss xp-n csak az ati driver volt (még control center se), a hangkártya drivert, is szépen betallóztam, és megint meghalt a gép egy youtube video fullsrceen-re váltásakor
Lehet, hogy a másik video kari sincs már a toppon, nem tudom. Valahol van még egy 16 megás riva tnt 2-es kártyám, majd valamikor azzal is letesztelem -
-
Maestro85
tag
válasz
Fire/SOUL/CD #1249 üzenetére
Köszönöm a választ!
Megpróbálom majd a rendszer újratelepítését, vagy valami régebbi ati driver-t, mert most is a 10.2-es van fent. Bár ha jól emlékszem amikor az egyik régebbi driver volt fent, akkor is fenn állt a probléma.
-
válasz
Maestro85 #1248 üzenetére
Mivel pár dolgot magadtól is kizártál, 2 lehetőség maradt
1. Másik VGA driverrel próbálkozni Legutolsó XP x86 ATI driver a kártyádhoz
2. Újrahúzni a rendszert, de chipset-et nem telepíteni
(Csak akkor pakolj fel chipsetet, ha azt muszáj, és ha pl az eszközkezelőben van valami ismeretlen eszköz, aminek a chipset driverre lenne szüksége, akkor is először úgy próbáld meg a drivert megadni, nem pedig feltelepíteni a teljes chipset-et) -
Maestro85
tag
Üdv Mindenkinek!
Nekem a problémám hasonló, lenne, mint amit xoltbis kolléga is leírt. De sajnos abban a topicban nem kapott rá választ, és már le is zárták.
Szóval néha elsötétül a monitor, és kiírja, hogy "Frequency out of range" vagy valami hasonló hiba, de helyreáll a gép. Néha csak elsötétül, nem ír ki semmit, de helyreáll, és volt olyan is, hogy elsötétül, a youtube video szólt a háttérben, de semmire nem reagált a gép, csak a resetre. Néha filmnézés közben is csinált ilyet (km player) de ilyenkor teljesen kifagyott. Netes videóknál általában akkor hal meg a gép, ha kirakom teljes képernyőre azt, amit épp nézek.
Találkozott még esetleg valaki hasonló hibával? Vagy van valaki, hogy tudja mi lehet a gond.A gép: S478-as P4 Celeron 2,66Ghz, NINCS tuningolva, Asrock P4VT8+ alaplap, Ati 9600pro video kártya, de egy 9550-el is ezt csinálta, de le lett cserélve. Bios-ban minden feszültség, frekvencia normal, vagy auto, értéken van.
Ramok: 512-es Kingston ddr400, meg 2x256 nem tudom milyen ram.Win XP SP3
De a 2db 256-os modult már kiszedtem, hogy hátha ez a gond, de akkor is jelentkezett.
A chipset, lan driver-t újra raktam, de nem tudom mi lehet a gond. Jah, és a win újratelepítés is megvolt már -
Goldmen75
őstag
Sziasztok! nekem ati.....valamit ír ki a wiev......akkor a vga-val lehet valami????
-
-
Tgdt159
tag
válasz
Tgdt159 #1232 üzenetére
megsikerült nyitnom a másikkal is :
ezeket írja ki:atikmpag.sys atikmpag.sys+5924 0x8b099000 0x8b0d6000 0x0003d000 0x4cef187b 2010.11.26. 3:16:27
dxgkrnl.sys dxgkrnl.sys+8d5f2 0x8dae5000 0x8db9c000 0x000b7000 0x4ac54de1 2009.10.02. 1:48:33
dxgmms1.sys dxgmms1.sys+692c 0x8db9c000 0x8dbd5000 0x00039000 0x4a5bc265 2009.07.14. 0:25:25
ntoskrnl.exe ntoskrnl.exe+20e6d3 0x82848000 0x82c58000 0x00410000 0x4c1c3fac 2010.06.19. 4:55:24
watchdog.sys watchdog.sys+107e 0x86f85000 0x86f92000 0x0000d000 0x4a5bc21a 2009.07.14. 0:24:10
hal.dll 0x82811000 0x82848000 0x00037000 0x4a5bbf07 2009.07.14. 0:11:03
kdcom.dll 0x80bb5000 0x80bbd000 0x00008000 0x4a5bdaaa 2009.07.14. 2:08:58
mcupdate.dll 0x82e23000 0x82e9b000 0x00078000 0x4a5bda21 2009.07.14. 2:06:41
PSHED.dll 0x82e9b000 0x82eac000 0x00011000 0x4a5bdad0 2009.07.14. 2:09:36
BOOTVID.dll 0x82eac000 0x82eb4000 0x00008000 0x4a5bd9a2 2009.07.14. 2:04:34
CLFS.SYS 0x82eb4000 0x82ef6000 0x00042000 0x4a5bbf0e 2009.07.14. 0:11:10
CI.dll 0x82ef6000 0x82fa1000 0x000ab000 0x4a5bdac8 2009.07.14. 2:09:28
Wdf01000.sys 0x86c1e000 0x86c8f000 0x00071000 0x4a5bbf28 2009.07.14. 0:11:36
WDFLDR.SYS 0x86c8f000 0x86c9d000 0x0000e000 0x4a5bbf1d 2009.07.14. 0:11:25
spml.sys 0x86c9d000 0x86d90000 0x000f3000 0x4ad245ea 2009.10.11. 21:54:02
WMILIB.SYS 0x86d90000 0x86d99000 0x00009000 0x4a5bbf1a 2009.07.14. 0:11:22
SCSIPORT.SYS 0x86d99000 0x86dbf000 0x00026000 0x4a5bc733 2009.07.14. 0:45:55
ACPI.sys 0x82fa1000 0x82fe9000 0x00048000 0x4a5bbf0f 2009.07.14. 0:11:11
msisadrv.sys 0x86dbf000 0x86dc7000 0x00008000 0x4a5bbf0d 2009.07.14. 0:11:09
vdrvroot.sys 0x86dc7000 0x86dd2000 0x0000b000 0x4a5bc74b 2009.07.14. 0:46:19
pci.sys 0x86dd2000 0x86dfc000 0x0002a000 0x4a5bbf14 2009.07.14. 0:11:16
partmgr.sys 0x86c00000 0x86c11000 0x00011000 0x4a5bbf27 2009.07.14. 0:11:35
volmgr.sys 0x82fe9000 0x82ff9000 0x00010000 0x4a5bbf1d 2009.07.14. 0:11:25
volmgrx.sys 0x86e20000 0x86e6b000 0x0004b000 0x4a5bbf2d 2009.07.14. 0:11:41
pciide.sys 0x86e6b000 0x86e72000 0x00007000 0x4a5bbf17 2009.07.14. 0:11:19
PCIIDEX.SYS 0x86e72000 0x86e80000 0x0000e000 0x4a5bbf13 2009.07.14. 0:11:15
mountmgr.sys 0x86e80000 0x86e96000 0x00016000 0x4a5bbf1f 2009.07.14. 0:11:27
atapi.sys 0x86e96000 0x86e9f000 0x00009000 0x4a5bbf13 2009.07.14. 0:11:15
ataport.SYS 0x86e9f000 0x86ec2000 0x00023000 0x4a5bbf16 2009.07.14. 0:11:18
SiSRaid2.sys 0x86ec2000 0x86ecf000 0x0000d000 0x48da84c1 2008.09.24. 19:19:45
storport.sys 0x86ecf000 0x86f16000 0x00047000 0x4a5bc736 2009.07.14. 0:45:58
amdxata.sys 0x86f16000 0x86f1f000 0x00009000 0x4a12f30f 2009.05.19. 18:57:35
fltmgr.sys 0x86f1f000 0x86f53000 0x00034000 0x4a5bbf11 2009.07.14. 0:11:13
fileinfo.sys 0x86f53000 0x86f64000 0x00011000 0x4a5bc18f 2009.07.14. 0:21:51
Ntfs.sys 0x87007000 0x87136000 0x0012f000 0x4a5bbf45 2009.07.14. 0:12:05
msrpc.sys 0x87136000 0x87161000 0x0002b000 0x4a5bbf3f 2009.07.14. 0:11:59
ksecdd.sys 0x87161000 0x87174000 0x00013000 0x4a5bbf3c 2009.07.14. 0:11:56
cng.sys 0x87174000 0x871d1000 0x0005d000 0x4a5bc427 2009.07.14. 0:32:55
pcw.sys 0x871d1000 0x871df000 0x0000e000 0x4a5bbf0e 2009.07.14. 0:11:10
Fs_Rec.sys 0x871df000 0x871e8000 0x00009000 0x4a5bbf12 2009.07.14. 0:11:14
ndis.sys 0x8723d000 0x872f4000 0x000b7000 0x4a5bbf58 2009.07.14. 0:12:24
NETIO.SYS 0x872f4000 0x87332000 0x0003e000 0x4a5bbf63 2009.07.14. 0:12:35
ksecpkg.sys 0x87332000 0x87357000 0x00025000 0x4b21c4c6 2009.12.11. 5:04:22
tcpip.sys 0x87402000 0x8754b000 0x00149000 0x4c15a3db 2010.06.14. 4:36:59
fwpkclnt.sys 0x8754b000 0x8757c000 0x00031000 0x4a5bbf43 2009.07.14. 0:12:03
vmstorfl.sys 0x8757c000 0x87584380 0x00008380 0x4a5bc32c 2009.07.14. 0:28:44
volsnap.sys 0x87585000 0x875c4000 0x0003f000 0x4a5bbf26 2009.07.14. 0:11:34
uagp35.sys 0x875c4000 0x875d5000 0x00011000 0x4a5bc274 2009.07.14. 0:25:40
spldr.sys 0x875d5000 0x875dd000 0x00008000 0x4a084ebb 2009.05.11. 17:13:47
rdyboost.sys 0x87357000 0x87384000 0x0002d000 0x4a5bc19a 2009.07.14. 0:22:02
mup.sys 0x875dd000 0x875ed000 0x00010000 0x4a5bbfc6 2009.07.14. 0:14:14
hwpolicy.sys 0x875ed000 0x875f5000 0x00008000 0x4a5bbf05 2009.07.14. 0:11:01
fvevol.sys 0x87384000 0x873b6000 0x00032000 0x4abd7b55 2009.09.26. 3:24:21
disk.sys 0x873b6000 0x873c7000 0x00011000 0x4a5bbf20 2009.07.14. 0:11:28
CLASSPNP.SYS 0x873c7000 0x873ec000 0x00025000 0x4a5bbf18 2009.07.14. 0:11:20
cdrom.sys 0x8721e000 0x8723d000 0x0001f000 0x4a5bbf1c 2009.07.14. 0:11:24
Null.SYS 0x873f9000 0x87400000 0x00007000 0x4a5bbf10 2009.07.14. 0:11:12
Beep.SYS 0x871e8000 0x871ef000 0x00007000 0x4a5bc6fc 2009.07.14. 0:45:00
vga.sys 0x871ef000 0x871fb000 0x0000c000 0x4a5bc27e 2009.07.14. 0:25:50
VIDEOPRT.SYS 0x86f64000 0x86f85000 0x00021000 0x4a5bc27d 2009.07.14. 0:25:49
RDPCDD.sys 0x86f92000 0x86f9a000 0x00008000 0x4a5bcae4 2009.07.14. 1:01:40
rdpencdd.sys 0x86f9a000 0x86fa2000 0x00008000 0x4a5bcae3 2009.07.14. 1:01:39
rdprefmp.sys 0x86fa2000 0x86faa000 0x00008000 0x4a5bcae5 2009.07.14. 1:01:41
Msfs.SYS 0x86faa000 0x86fb5000 0x0000b000 0x4a5bbf1e 2009.07.14. 0:11:26
Npfs.SYS 0x86fb5000 0x86fc3000 0x0000e000 0x4a5bbf23 2009.07.14. 0:11:31
tdx.sys 0x86fc3000 0x86fda000 0x00017000 0x4a5bbf4a 2009.07.14. 0:12:10
TDI.SYS 0x86fda000 0x86fe5000 0x0000b000 0x4a5bbf4c 2009.07.14. 0:12:12
aswTdi.SYS 0x86fe5000 0x86feef00 0x00009f00 0x4d2eba6e 2011.01.13. 9:40:14
afd.sys 0x8ba03000 0x8ba5d000 0x0005a000 0x4a5bbf62 2009.07.14. 0:12:34
aswRdr.SYS 0x8ba5d000 0x8ba61200 0x00004200 0x4d2eb9c9 2011.01.13. 9:37:29
netbt.sys 0x8ba62000 0x8ba94000 0x00032000 0x4a5bbf52 2009.07.14. 0:12:18
wfplwf.sys 0x8ba94000 0x8ba9b000 0x00007000 0x4a5bc90f 2009.07.14. 0:53:51
pacer.sys 0x8ba9b000 0x8baba000 0x0001f000 0x4a5bc916 2009.07.14. 0:53:58
netbios.sys 0x8baba000 0x8bac8000 0x0000e000 0x4a5bc912 2009.07.14. 0:53:54
wanarp.sys 0x8bac8000 0x8badb000 0x00013000 0x4a5bc956 2009.07.14. 0:55:02
termdd.sys 0x8badb000 0x8baeb000 0x00010000 0x4a5bcadf 2009.07.14. 1:01:35
rdbss.sys 0x8baeb000 0x8bb2c000 0x00041000 0x4a5bbfd2 2009.07.14. 0:14:26
nsiproxy.sys 0x8bb2c000 0x8bb36000 0x0000a000 0x4a5bbf48 2009.07.14. 0:12:08
mssmbios.sys 0x8bb36000 0x8bb40000 0x0000a000 0x4a5bc0fd 2009.07.14. 0:19:25
discache.sys 0x8bb40000 0x8bb4c000 0x0000c000 0x4a5bc214 2009.07.14. 0:24:04
csc.sys 0x8bb4c000 0x8bbb0000 0x00064000 0x4a5bbffc 2009.07.14. 0:15:08
dfsc.sys 0x8bbb0000 0x8bbc8000 0x00018000 0x4a5bbfc8 2009.07.14. 0:14:16
blbdrive.sys 0x8bbc8000 0x8bbd6000 0x0000e000 0x4a5bc1d8 2009.07.14. 0:23:04
aswSP.SYS 0x8b01f000 0x8b065480 0x00046480 0x4d2ebaa7 2011.01.13. 9:41:11
tunnel.sys 0x8b066000 0x8b087000 0x00021000 0x4a5bc91b 2009.07.14. 0:54:03
intelppm.sys 0x8b087000 0x8b099000 0x00012000 0x4a5bbf07 2009.07.14. 0:11:03
atikmdag.sys 0x8d43f000 0x8dae5000 0x006a6000 0x4cef1ec1 2010.11.26. 3:43:13
i8042prt.sys 0x8dbd5000 0x8dbed000 0x00018000 0x4a5bbf1b 2009.07.14. 0:11:23
kbdclass.sys 0x8dbed000 0x8dbfa000 0x0000d000 0x4a5bbf13 2009.07.14. 0:11:15
mouclass.sys 0x8d400000 0x8d40d000 0x0000d000 0x4a5bbf13 2009.07.14. 0:11:15
fdc.sys 0x8d40d000 0x8d418000 0x0000b000 0x4a5bc729 2009.07.14. 0:45:45
parport.sys 0x8d418000 0x8d430000 0x00018000 0x4a5bc71e 2009.07.14. 0:45:34
serial.sys 0x8b0d6000 0x8b0f0000 0x0001a000 0x4a5bc71d 2009.07.14. 0:45:33
serenum.sys 0x8d430000 0x8d43a000 0x0000a000 0x4a5bc717 2009.07.14. 0:45:27
RTKVAC.SYS 0x91401000 0x917fa200 0x003f9200 0x4a3a9745 2009.06.18. 20:36:37
portcls.sys 0x8b0f0000 0x8b11f000 0x0002f000 0x4a5bc864 2009.07.14. 0:51:00
drmk.sys 0x8b11f000 0x8b138000 0x00019000 0x4a5bd2f5 2009.07.14. 1:36:05
ks.sys 0x8b138000 0x8b16c000 0x00034000 0x4b8f2fc0 2010.03.04. 4:57:52
usbohci.sys 0x8b16c000 0x8b176000 0x0000a000 0x4a5bc872 2009.07.14. 0:51:14
USBPORT.SYS 0x8b176000 0x8b1c1000 0x0004b000 0x4a5bc871 2009.07.14. 0:51:13
usbehci.sys 0x8b1c1000 0x8b1d0000 0x0000f000 0x4a5bc872 2009.07.14. 0:51:14
ADM9X.sys 0x8b1d0000 0x8b1d9780 0x00009780 0x3d92c1b7 2002.09.26. 9:13:43
a88s0gcf.SYS 0x8e419000 0x8e452000 0x00039000 0x4a5cf4c9 2009.07.14. 22:12:41
CompositeBus.sys 0x8e452000 0x8e45f000 0x0000d000 0x4a5bc716 2009.07.14. 0:45:26
AgileVpn.sys 0x8e45f000 0x8e471000 0x00012000 0x4a5bc954 2009.07.14. 0:55:00
rasl2tp.sys 0x8e471000 0x8e489000 0x00018000 0x4a5bc939 2009.07.14. 0:54:33
ndistapi.sys 0x8e489000 0x8e494000 0x0000b000 0x4a5bc930 2009.07.14. 0:54:24
ndiswan.sys 0x8e494000 0x8e4b6000 0x00022000 0x4a5bc93a 2009.07.14. 0:54:34
raspppoe.sys 0x8e4b6000 0x8e4ce000 0x00018000 0x4a5bc94d 2009.07.14. 0:54:53
raspptp.sys 0x8e4ce000 0x8e4e5000 0x00017000 0x4a5bc947 2009.07.14. 0:54:47
rassstp.sys 0x8e4e5000 0x8e4fc000 0x00017000 0x4a5bc951 2009.07.14. 0:54:57
rdpbus.sys 0x8e4fc000 0x8e506000 0x0000a000 0x4a5bcb20 2009.07.14. 1:02:40
swenum.sys 0x8e506000 0x8e507380 0x00001380 0x4a5bc704 2009.07.14. 0:45:08
umbus.sys 0x8e508000 0x8e516000 0x0000e000 0x4a5bc88a 2009.07.14. 0:51:38
flpydisk.sys 0x8e516000 0x8e520000 0x0000a000 0x4a5bc729 2009.07.14. 0:45:45
usbhub.sys 0x8e520000 0x8e564000 0x00044000 0x4a5bc8a6 2009.07.14. 0:52:06
NDProxy.SYS 0x8e564000 0x8e575000 0x00011000 0x4a5bc933 2009.07.14. 0:54:27
crashdmp.sys 0x8e575000 0x8e582000 0x0000d000 0x4a5bc72e 2009.07.14. 0:45:50
dump_storport.sys 0x8e582000 0x8e58c000 0x0000a000 0x4c3bdc6b 2010.07.13. 4:24:27
dump_SiSRaid2.sys 0x8e58c000 0x8e599000 0x0000d000 0x48da84c1 2008.09.24. 19:19:45
dump_dumpfve.sys 0x8e599000 0x8e5aa000 0x00011000 0x4a5bbf6f 2009.07.14. 0:12:47
win32k.sys 0x930a0000 0x932eb000 0x0024b000 0x4cbe5b31 2010.10.20. 4:00:01
Dxapi.sys 0x8e5aa000 0x8e5b4000 0x0000a000 0x4a5bc265 2009.07.14. 0:25:25
monitor.sys 0x8e5b4000 0x8e5bf000 0x0000b000 0x4a5bc286 2009.07.14. 0:25:58
TSDDD.dll 0x93300000 0x93309000 0x00009000 0x4a5bcae4 2009.07.14. 1:01:40
cdd.dll 0x93330000 0x9334e000 0x0001e000 0x4a5bd992 2009.07.14. 2:04:18
luafv.sys 0x8e5bf000 0x8e5da000 0x0001b000 0x4a5bc020 2009.07.14. 0:15:44
aswMonFlt.sys 0x9421c000 0x94253000 0x00037000 0x4d2eb9bd 2011.01.13. 9:37:17
aswFsBlk.SYS 0x94253000 0x94255b00 0x00002b00 0x4d2eb9b3 2011.01.13. 9:37:07
WudfPf.sys 0x94256000 0x94270000 0x0001a000 0x4a5bc835 2009.07.14. 0:50:13
lltdio.sys 0x94270000 0x94280000 0x00010000 0x4a5bc8ee 2009.07.14. 0:53:18
rspndr.sys 0x94280000 0x94293000 0x00013000 0x4a5bc8f0 2009.07.14. 0:53:20
HTTP.sys 0x94293000 0x94318000 0x00085000 0x4a5bbf75 2009.07.14. 0:12:53
bowser.sys 0x94318000 0x94331000 0x00019000 0x4a5bbfcd 2009.07.14. 0:14:21
mpsdrv.sys 0x94331000 0x94343000 0x00012000 0x4a5bc8d4 2009.07.14. 0:52:52
mrxsmb.sys 0x94343000 0x94366000 0x00023000 0x4b88ca72 2010.02.27. 8:32:02
mrxsmb10.sys 0x94366000 0x943a1000 0x0003b000 0x4b88ca85 2010.02.27. 8:32:21
mrxsmb20.sys 0x943a1000 0x943bc000 0x0001b000 0x4b88ca7b 2010.02.27. 8:32:11
parvdm.sys 0x943bc000 0x943c3000 0x00007000 0x4a5bc719 2009.07.14. 0:45:29
peauth.sys 0x98a00000 0x98a97000 0x00097000 0x4a5bd2e0 2009.07.14. 1:35:44
secdrv.SYS 0x98a97000 0x98aa1000 0x0000a000 0x45080528 2006.09.13. 14:18:32
srvnet.sys 0x98aa1000 0x98ac2000 0x00021000 0x4c77315f 2010.08.27. 4:30:39
tcpipreg.sys 0x98ac2000 0x98acf000 0x0000d000 0x4a5bc926 2009.07.14. 0:54:14
srv2.sys 0x98acf000 0x98b1e000 0x0004f000 0x4c773165 2010.08.27. 4:30:45
srv.sys 0x98b1e000 0x98b6f000 0x00051000 0x4c77318e 2010.08.27. 4:31:26 -
Tgdt159
tag
válasz
Dictator^ #1230 üzenetére
Sikerült megnyitni!
itt a szöveg :
Microsoft (R) Windows Debugger Version 6.11.0001.404 X86
Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved.Loading Dump File [C:\Users\Makai\Documents\012911-24484-01.dmp]
Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are availableSymbol search path is: *** Invalid ***
****************************************************************************
* Symbol loading may be unreliable without a symbol search path. *
* Use .symfix to have the debugger choose a symbol path. *
* After setting your symbol path, use .reload to refresh symbol locations. *
****************************************************************************
Executable search path is:
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
Unable to load image ntoskrnl.exe, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe
Windows 7 Kernel Version 7600 MP (2 procs) Free x86 compatible
Product: WinNt, suite: TerminalServer SingleUserTS
Machine Name:
Kernel base = 0x82848000 PsLoadedModuleList = 0x82990810
Debug session time: Sat Jan 29 23:23:03.576 2011 (GMT+1)
System Uptime: 0 days 0:15:45.998
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
Unable to load image ntoskrnl.exe, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for ntoskrnl.exe
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for ntoskrnl.exe
Loading Kernel Symbols
...............................................................
................................................................
.................
Loading User Symbols
Mini Kernel Dump does not contain unloaded driver list
Unable to load image dxgkrnl.sys, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for dxgkrnl.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for dxgkrnl.sys
*******************************************************************************
* *
* Bugcheck Analysis *
* *
*******************************************************************************Use !analyze -v to get detailed debugging information.
BugCheck 117, {845d9008, 8b09e924, 0, 0}
*** WARNING: Unable to verify timestamp for mssmbios.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for mssmbios.sys
*** WARNING: Unable to verify timestamp for dxgmms1.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for dxgmms1.sys
***** Kernel symbols are WRONG. Please fix symbols to do analysis.*************************************************************************
*** ***
*** ***
*** Your debugger is not using the correct symbols ***
*** ***
*** In order for this command to work properly, your symbol path ***
*** must point to .pdb files that have full type information. ***
*** ***
*** Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not ***
*** contain the required information. Contact the group that ***
*** provided you with these symbols if you need this command to ***
*** work. ***
*** ***
*** Type referenced: nt!_KPRCB ***
*** ***
*************************************************************************
Unable to load image atikmpag.sys, Win32 error 0n2
*** WARNING: Unable to verify timestamp for atikmpag.sys
*** ERROR: Module load completed but symbols could not be loaded for atikmpag.sys
*************************************************************************
*** ***
*** ***
*** Your debugger is not using the correct symbols ***
*** ***
*** In order for this command to work properly, your symbol path ***
*** must point to .pdb files that have full type information. ***
*** ***
*** Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not ***
*** contain the required information. Contact the group that ***
*** provided you with these symbols if you need this command to ***
*** work. ***
*** ***
*** Type referenced: nt!_KPRCB ***
*** ***
*************************************************************************
*************************************************************************
*** ***
*** ***
*** Your debugger is not using the correct symbols ***
*** ***
*** In order for this command to work properly, your symbol path ***
*** must point to .pdb files that have full type information. ***
*** ***
*** Certain .pdb files (such as the public OS symbols) do not ***
*** contain the required information. Contact the group that ***
*** provided you with these symbols if you need this command to ***
*** work. ***
*** ***
*** Type referenced: nt!_KPRCB ***
*** ***
*************************************************************************
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
*********************************************************************
* Symbols can not be loaded because symbol path is not initialized. *
* *
* The Symbol Path can be set by: *
* using the _NT_SYMBOL_PATH environment variable. *
* using the -y <symbol_path> argument when starting the debugger. *
* using .sympath and .sympath+ *
*********************************************************************
Probably caused by : atikmpag.sys ( atikmpag+5924 )Followup: MachineOwner
--------- -
-
föccer
nagyúr
válasz
Tgdt159 #1212 üzenetére
Kapcsold ki az automatikus újraindulást, és akkor le tudod fotózni/írni a kék halál hibaüzenetét. Azt esetleg érdemes lehetne megnézni, hogy az alaplapon nem púposak-e a kondik, illetve hogy a táp mekkora feszültség értékeket ad le.
Egyébként milyen tápot vettél? Gyártó, típus.
üdv, föccer
mod: látom megvan a hibaüzi. Ha jól látom, akkor memória hibára panaszkodik. Nem lehet, hogy nem jól pakolta össze az "arc" a gépet, és valami por ment a ram foglalatba? Én eljátszanám a szétszed, kipucol, összerak játékot, mielőtt nagyobb beruházást tennék.
üdv, föccer
-
Tgdt159
tag
Üdv mindenkinek!
Egy érdekes problémám van, amire eddig senki sem talált megoldást, talán majd ti ...
Tehát, adott egy pc : prescott 3Ghz proci, 2 giga ddr1es ram kingston, 500giga winchester samsung, Ati Radeon HD 3650 512Mb videókari, fujitsu s. D1961 alaplap, és egy új gépház 450W táppal.A probléma a következő: A gép tökéletesen működött, se játék fagyás, se semmilyen probléma nem volt... aztán az egyik nap durr, kiégett a tápom. Elvittem a gépet, vettem új gépházat 450W táppal, és hazahoztam. Ekkor jön a probléma, kb 5 perc játék után megáll a kép, lefagy és 30 másodpercen belül felvesz a monitor 1 színt, általában szürkét. Ezután újra indítás, majd jön egy kék halál, aztán megint újra indítás és van gépem. Persze ha megint indítom a játékot megint ugyanez történik.... Számítógépes szakemberhez vittem, tesztelte a memóriát, procit, videókártyát, de semminek semmi baja. Windows 7-et használok, de ugyanezt csinálja xp alatt is.
Megoldás? Esetleges probléma? vagy kuka a gép?
Próbáltam a BlueScreenView programot, de a kék halál és az újraindítás után sem talál semmilyen olvasható file-t :/
Az segítene a megoldásban ha képet küldenék arról mit ír ki a kék halál?
-
dajani
tag
Úgy látszik sikerült stabilizálnom.
Végig zongoráztam a beállításokat és úgy lett jó ha a Memória feszelését automata helyett 1.67V-ra állítottam a Biosban. (amúgy 1.659V a megadott mem.fesz)
És azt vettem észre hogy a vidókártya sem melegszik annyira, az eddigi 72fok helyett 64fokos. Ez lehetséges, hogy arra is kihatással volt? -
AndrewTdi
addikt
2 féle kékhalál szövegem volt:
1. Page fault in nonpaged area
2. Bad pool headerTudja valaki ezek mitől lehetnek?
thx
-
Mynock
tag
Na látom a nagy kapkodásban+meg idegben becsúszott pár helyesírási hiba is.Bocsánat!
-
Mynock
tag
Sziasztok!
A probléma: az op.rendszerem win 7 32 bit volt,amit lecseréltem, 64 bitesre,de 3-4 percenként kék halálozik. Telepítésnél a vége felé kék halál,csökkentett módban ennél akadt le:classpnp.sys.
Aztán valahogy felállt a rendszer,de 3-4 percenként kék halállal újraindul a rendszer,viszont csökkentett módban +hálózati beállításokkal stabil,tudok neteni is akár 1600-s felbontásban is.
Valami ötlet?A gépem: Asrock 890GM Pro 3 alaplap
AMD Phenom II 1055T proci
Geil 4GB DDR3 1333 MHz ram
Gigabyte GeForce GTX 460 768 MB videókártyaA konfiguráció kb 2 hónapos,szóval még csillog szinte
!
Előre is köszi
-
dudi
senior tag
szerintem a vga melegszik túl egyébként. És lehet, hogy akkor jön csak elő, ha húzva van a proci/ram, mert kevésbé lesz szűk keresztmetszetes a rendszer és a vga jobban van terhelve. Ezt viszont csak sok teszteléssel tudod kideríteni.
Nekem pl. segített egyszer, hogy kézzel is mértem a vga kártya hőmérsékletét. A NYÁKra finoman rátettem a kezem, miközben futottak benchmarkok. Amint hozzáértem, azonnal lekapcsolt a rendszer. Ezzel tudtam bizonyítani, hogy nem hibátlan a kártya, és cserélték is... -
Воланд
titán
Akkor szed le (Driver Sweeper ) és tegyél vissza egy régebbit. Vagy nézd meg, hogy mikori az utolsó visszaállítási pont, elméletileg kellene lennie egynek a driver telepítés előttről.
Nincs mit!
-
dudi
senior tag
nem a 74 fok a gond, hanem lehet, hogy a többi alkatrész (fet-ek) e hőfokon túlmelegedhetnek, és ezért fagy. próbáld meg, hogy 100%-on hajtod a ventit, és úgy játszol. Ha nem fagy, akkor gyenge a hűtés tervezése.
és emellett szerintem mindent végy vissza mindent bios alapra (proci és memória is!)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Veszprém és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Linux kezdőknek
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Nintendo Switch 2
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen széket vegyek?
- Raspberry Pi
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i3 9100F 8GB DDR4 240GB SSD GTX 1050Ti 4GB DeepCool Tesseract Chieftec500W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Chieftec 600W
- Iphone 15 Plus 128GB Pink Dobozos 12 Hónap Garancia
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Samsung Galaxy A22 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest