Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heidrich

    senior tag

    válasz ThuG4LifE #91478 üzenetére

    értem, köszi :)

    még mikor az 5S-emre vettem a Spigenem akkor nem mertem innen rendelni, inkább Speedshopban vettem, de most tényleg nagyon jó árak vannak. Szerinted melyik a legjobb most i6-ra? valami csicsamentes, minimalista tokot akarok (fekete i6-om lesz) ami azért védi is rendesen, körbe a telefont. Barátomnak Spigen Thin Fit van és a tetejére ejtette a telefont és megsérült mert nem védte azt a részt, szóval én mindenképp olyat akarok ami teljesen körbemegy és nem olyan baromi vékony mint pl. az Air Skin.

    Amire gondoltam az a Ultra Hybrid, itt tetszik, hogy körbevédi az egészet és a hátlapja pedig teljesen átlátszó és látom a készülék hátulját vagy a másik Capsule tok, ennek kicsit Samsung SGS5 beütése van a lyukacsos mintázat miatt de szerintem egész elegéns. Szerinted? :)

    tylerddd: 5 és 5S-emen az volt, nagyon szerettem, nagyon megvédte a telefont és egyszerűen elnyűhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

Új hozzászólás Aktív témák