Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    egyetemista lennék én is biztos JB-ném de mostmár inkább kiadtam a leértékelt fullEU Sygicért 30EUR-t, és még 1-2 progiért, de tavaly őszig leginkább droidom volt... Rom főzés miegymás, szenvedés, ott is előjött hogy egy egy elhamarkodott frissítő volt a tesztalany és el is szállt a telefon, helyrehozhatatlanul. JB-vel ha nem is teljesen de ez a fíling jönne elő, nem vágyom rá :). Szerintem az a 70% JB-elő szerintem nagyon túlzó szám, ahhoz képest hogy mennyi embernek van almás telefonja és azok közül mennyien értenek annyira hozzá hogy JB-eljék, szerintem nem stimmel az arány.

    LTE-re visszatérve: a telefon NEM TUD hanghívást lefolytatni LTE-n csak GSM/3G-n úgyhogy ha LTE engedélyezve van akkor több mint valószínű hogy lassabban épül fel a hívás pl. Egy usa oldal szerint (elemezve a chip típust) a telefon tudná a VoLTE módot is (hívás LTE-n megy, megjegyzem ez az első hálózat ami CSAK csomag-alapú módot tud nincs vonalkapcsolt mód, 3G esetén ez még mindig így van), de erős kétségei voltak hogy ezt megvalósítják mert a) akkor hogy adják el a következő típust b) elég mélyen bele kell nyúlni a chip vezérlőfirmware-jébe c) hálózat vajon támogatja-e.

Új hozzászólás Aktív témák