Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RockHaRD

    addikt

    Sziasztok. 6 plus széria után váltottam újra Apple telefonra Android után, az alany egy 14 pro max. Van két anomália, amit egyszerűen nem tudok hova tenni, és megoldani sem, pedig már bújtam a netet, hátha van megoldás. Egyfelől ha nem otthoni wifin használom a telefont, szinte mindennap dél körül eldobja a mobil netet. Egy Telekomos eSim, és egy fizikai Yettel van a telefonban, mindkettőn van mobilnet, mindkettőn van térerő is ilyenkor. Próbáltam úgy, hogy egyik netet használja, másikat, vagy esetleg ő döntse el, h ha az egyik nem jó, de elég sokszor előfordul. Térerő van, látszólag minden rendben, de mégsem tölt be semmi. Ilyenkor a telefon újraindítás segít csak.
    Másik probléma, ami nagyobb gond:
    Autóban Android fejegység van, telefonról adok neki wifit hotspoton. Mindenféle takarékosság ki van kapcsolva, akksi feltöltve, és random lekapcsolja a hotspotot a telefon. Megőrülök tőle. Tegnap 50km-es autópálya út alatt 5x játszotta el. Bekapcsolom, fejegységen rácsatlakozom, megy a Waze, megy a Spotify, egyszer csak eltűnik a wifi, és nézem a telefonon, ki van kapcsolva a hotspot. 5x megcsinálta, majd este hazafelé ugyanezen úton egyszer sem kapcsolt ki. Van esetleg bárkinek bármi ötlet erre :F Maximum kompatibilitás be van nyomva, 5g, minden, mégis random lekapcsolja. Androidon volt olyan opció, hogyha nincs csatlakozott eszköz, akkor x idő után lekapcsolja, de itt nem látok ilyet, és amúgyis csatlakozva is vagyok rá, meg használom is.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák