Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodes

    aktív tag

    Sziasztok!
    Kb. egy éve vettünk, (a nejem és Én is) egy 5S-t. Pár hónapja az IphoneDokinál akkut cseréltettem bennük (bár ne tettem volna!). Az asszony telefonja kb. 2 nap után folyamatosan újra indult. Gyakorlatilag használhatatlan lett. Hangsúlyozom előtte tökéletes volt, csak viszonylag gyorsan lemerült a teló, de teljesen jól működött. Visszavittük. Cserélgettek benne már pult alól előszedett prámium akksikra is, hasztalan. A telefon tönkrement, használhatatlan lett. Szerintetek egy akksi csere tönkreteheti-e a telefont? Én úgy gondolom igen, de sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni, be kellett nyelnem. Már az Én telefonom is naponta 2x, 3x újraindul, főleg ha olyan alkalmazást indítok, ami nagy áramfelvétellel jár pl waze. A másik kérdésem, hogy ha egy "normális" szervízbe viszem, mint mondjuk az iStyle, ott tudnak-e rendes normális munkát végezni és egy akksi cserével nem küldik-e a másvilágra a telefont?
    Üdv, Zoli

    Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

Új hozzászólás Aktív témák