Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz Timyyy #136090 üzenetére

    Ezek alapján a kérdéseim:
    Mi a baj a gsm boltokkal? Egy megbízható sincs köztük?

    Olyan nincs aminél újra indul a garancia az első évben történő meghibásodás esetén. Csak szolgáltatónál közvetlenül, vagy hivatalos apple reseller, partner üzletekben vásárolva. Apple.hu -ról vásárlás esetén nem most nem tudom hirtelen, de majd megírja aki fixen tudja.

    Mik a hivatalos apple partner üzletek? Hol találok róluk listát?
    viszonteladók

    Hogy megy velük az ügyintézés?
    Általában bemész, leadod a hibás készüléket és 3-5 napon belül kapod a cserét, vagy ha kisebb hiba akár helyszínen pár perc alatt is javítják.
    Szolgáltatónál is leadhatod a készüléket ha ott veszed, az közelebb lehet hozzád, de hosszabb ideig tart (2 hét kb.)
    Korábban írta valaki postázni is lehet hivatalos szervizbe:
    Elküldöd vaterafutárral az Almáriumnak (előtte érdemes egy mailt dobni nekik), ez 890ft, 150e-ig biztosítva. Utána ők visszapostázzák a másik készüléket egy hét múlva, körülbelül 2ezer forintért.

    Ha mondjuk szolgáltatónál veszem (voda) egyösszegben, akkor is x idő után ki tudom függetleníttetni velük?
    Igen, jellemzóen a hűségidő lejárta után.

    Milyen garancia opciók közül lehet választani? Egyáltalán ki adja? A cég/szogáltató akitől vettem? Plusz még az apple is? Melyik hogy működik
    Alpból bárhol veszed (akár külföldön) 1 év világgari tuti van rá. Nem indul újra.
    Ha hivatalos resellertőlm szolgáltatótól akkor az első évben történő hiba esetén újraindul a gari,ha a második évben lesz hiba akkor pedig szavatosság van érvényben, de általában azzal sem szoktak szórakozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák